Автобусних рейсів: 20813
Відгуки пасажирів: 1

Автобус Анкона - Херсон

Розклад автобуса Анкона - Херсон (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка та багажу). Безкоштовне бронювання квитків.
Телефони гарячої лінії з питань перетину кордону. Докладніше...
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!

Квиток Анкона - Херсон

Щодня
Відправлення:
15:30
Анкона, Італія
З адреси
Щодня
Прибуття:
23:30
Херсон, Україна
  • 15:30 - Анкона (з адреси)
  • 16:00 - Сан-Бенедетто-дель-Тронто (з адреси)
  • 16:30 - Форлі (з адреси)
  • 17:30 - Пескара (з адреси)
  • 18:00 - Авеццано (з адреси)
  • 19:00 - Перуджа (з адреси)
  • 19:30 - Неаполь (з адреси)
  • 20:30 - Рим (з адреси)
  • 21:30 - Авелліно (з адреси)
  • 09:30 - КПП "Медика"
  • 12:30 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 13:00 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 15:00 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 17:30 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 20:30 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
  • 22:30 - Миколаїв (АВ, просп. Богоявленський, 21)
  • 23:30 - Херсон (АВ, вул. Полковника Кедровського, 1)
Час у дорозі: ≈ 32 год. 00 хв.
*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.
400 €


Забронювати Оплата при посадці!
Автобус: №16506 | Місткість: 8-18 місць. |

Автобусний рейс Анкона - Херсон здійснюється на комфортабельних автобусах місткістю 8-18 посадочних місць. Для комфортної подорожі на далекі відстані в салоні автобуса є кондиціонер (клімат контроль), телевізор, зарядка для телефону, а також відкидні сидіння з досить широкою відстанню одне від одного.

Автобус відправляється з м. Анкона, Італія (З адреси) о 15:30 і прибуває у м. Херсон, Україна приблизно о 23:30. Час у дорозі займає ≈ 32 год. 00 хв.

Періодичність маршруту:
Щодня

Перетин кордону:
Без пішого перетину кордону.

Вартість квитка та багажу:

Вартість квитка на автобус Анкона - Херсон становить - 400 €. У вартість квитка входить одна сумка розміром не більше ніж 100х50х30 см. Додатковий багаж оплачується окремо за тарифом перевізника.

Знижка на квиток:

Знижки на квиток не надаються.

Додаткова інформація:

Викуп квитка не потрібно, оплата відбувається при посадці в автобус.

Вільні місця в автобусі Анкона - Херсон

Автобус Анкона - Херсон (1) рейсів.

15:30
Анкона, Італія
З адреси
≈ 32 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
400 €
23:30
Херсон, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Анкона - Херсон №16506

  • 15:30 - Анкона (з адреси)
  • 16:00 - Сан-Бенедетто-дель-Тронто (з адреси)
  • 16:30 - Форлі (з адреси)
  • 17:30 - Пескара (з адреси)
  • 18:00 - Авеццано (з адреси)
  • 19:00 - Перуджа (з адреси)
  • 19:30 - Неаполь (з адреси)
  • 20:30 - Рим (з адреси)
  • 21:30 - Авелліно (з адреси)
  • 09:30 - КПП "Медика"
  • 12:30 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 13:00 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 15:00 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 17:30 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 20:30 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
  • 22:30 - Миколаїв (АВ, просп. Богоявленський, 21)
  • 23:30 - Херсон (АВ, вул. Полковника Кедровського, 1)
Час у дорозі: ≈ 32 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!

Дополнительные рейсы

Если модуль пустой - показываем это!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі