Автобусних рейсів: 20827
Відгуки пасажирів: 1

Автобус Базель - Миколаїв

Розклад автобуса Базель - Миколаїв (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка та багажу). Безкоштовне бронювання квитків.
Телефони гарячої лінії з питань перетину кордону. Докладніше...
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!

Квиток Базель - Миколаїв

Щодня
Відправлення:
11:00
Базель, Швейцарія
З адреси
Щодня
Прибуття:
10:00
Миколаїв, Україна
  • 11:00 - Базель (з адреси)
  • 12:00 - Люцерн (з адреси)
  • 13:00 - Цюрих (з адреси)
  • 14:00 - Вінтертур (з адреси)
  • 20:00 - КПП "Медика"
  • 23:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 00:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 02:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 05:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 08:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
  • 10:00 - Миколаїв (АВ, просп. Богоявленський, 21)
Час у дорозі: ≈ 23 год. 00 хв.
*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.
280 €


Забронювати Оплата при посадці!
Автобус: №21877 | Місткість: 8-18 місць. |

Автобусний рейс Базель - Миколаїв здійснюється на комфортабельних автобусах місткістю 8-18 посадочних місць. Для комфортної подорожі на далекі відстані в салоні автобуса є кондиціонер (клімат контроль), телевізор, зарядка для телефону, а також відкидні сидіння з досить широкою відстанню одне від одного.

Автобус відправляється з м. Базель, Швейцарія (З адреси) о 11:00 і прибуває у м. Миколаїв, Україна приблизно о 10:00. Час у дорозі займає ≈ 23 год. 00 хв.

Періодичність маршруту:
Щодня

Перетин кордону:
Без пішого перетину кордону.

Вартість квитка та багажу:

Вартість квитка на автобус Базель - Миколаїв становить - 280 €. У вартість квитка входить одна сумка розміром не більше ніж 100х50х30 см. Додатковий багаж оплачується окремо за тарифом перевізника.

Знижка на квиток:

Знижки на квиток не надаються.

Додаткова інформація:

Викуп квитка не потрібно, оплата відбувається при посадці в автобус.

Вільні місця в автобусі Базель - Миколаїв

Автобус Базель - Миколаїв (2) рейсів.

11:00
Базель, Швейцарія
З адреси
≈ 23 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
280 €
10:00
Миколаїв, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Базель - Миколаїв №21871

  • 11:00 - Базель (з адреси)
  • 12:00 - Люцерн (з адреси)
  • 13:00 - Цюрих (з адреси)
  • 14:00 - Вінтертур (з адреси)
  • 20:00 - КПП "Медика"
  • 23:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 00:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 02:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 05:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 08:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
  • 10:00 - Миколаїв (АВ, просп. Богоявленський, 21)
Час у дорозі: ≈ 23 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
11:00
Базель, Швейцарія
З адреси
≈ 23 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
280 €
10:00
Миколаїв, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Базель - Миколаїв №21877

  • 11:00 - Базель (з адреси)
  • 12:00 - Люцерн (з адреси)
  • 13:00 - Цюрих (з адреси)
  • 14:00 - Вінтертур (з адреси)
  • 20:00 - КПП "Медика"
  • 23:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 00:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 02:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 05:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 08:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
  • 10:00 - Миколаїв (АВ, просп. Богоявленський, 21)
Час у дорозі: ≈ 23 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі