Автобусних рейсів: 20827
Відгуки пасажирів: 1

Відредаговані рейси

У цьому розділі відображаються останні змінені автобусні рейси.
13:20
Івано-Франківськ, Україна
≈ 31 год. 10 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
400 €
20:30
Удіне, Італія
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Івано-Франківськ - Удіне №17372

  • 13:20 - Івано-Франківськ (АВ, вул. Залізнична, 30)
  • 00:00 - КПП "Медика"
  • 12:00 - Авелліно (за адресою)
  • 13:00 - Рим (за адресою)
  • 14:00 - Неаполь (за адресою)
  • 14:30 - Перуджа (за адресою)
  • 15:30 - Авеццано (за адресою)
  • 16:00 - Пескара (за адресою)
  • 17:00 - Форлі (за адресою)
  • 17:30 - Сан-Бенедетто-дель-Тронто (за адресою)
  • 18:00 - Анкона (за адресою)
  • 18:30 - Ріміні (за адресою)
  • 19:00 - Флоренція (за адресою)
  • 19:30 - Болонія (за адресою)
  • 20:00 - Местре (за адресою)
  • 20:30 - Удіне (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 31 год. 10 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
13:20
Івано-Франківськ, Україна
≈ 30 год. 40 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
400 €
20:00
Местре, Італія
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Івано-Франківськ - Местре №17373

  • 13:20 - Івано-Франківськ (АВ, вул. Залізнична, 30)
  • 00:00 - КПП "Медика"
  • 12:00 - Авелліно (за адресою)
  • 13:00 - Рим (за адресою)
  • 14:00 - Неаполь (за адресою)
  • 14:30 - Перуджа (за адресою)
  • 15:30 - Авеццано (за адресою)
  • 16:00 - Пескара (за адресою)
  • 17:00 - Форлі (за адресою)
  • 17:30 - Сан-Бенедетто-дель-Тронто (за адресою)
  • 18:00 - Анкона (за адресою)
  • 18:30 - Ріміні (за адресою)
  • 19:00 - Флоренція (за адресою)
  • 19:30 - Болонія (за адресою)
  • 20:00 - Местре (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 30 год. 40 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
13:20
Івано-Франківськ, Україна
≈ 30 год. 10 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
400 €
19:30
Болонія, Італія
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Івано-Франківськ - Болонія №17374

  • 13:20 - Івано-Франківськ (АВ, вул. Залізнична, 30)
  • 00:00 - КПП "Медика"
  • 12:00 - Авелліно (за адресою)
  • 13:00 - Рим (за адресою)
  • 14:00 - Неаполь (за адресою)
  • 14:30 - Перуджа (за адресою)
  • 15:30 - Авеццано (за адресою)
  • 16:00 - Пескара (за адресою)
  • 17:00 - Форлі (за адресою)
  • 17:30 - Сан-Бенедетто-дель-Тронто (за адресою)
  • 18:00 - Анкона (за адресою)
  • 18:30 - Ріміні (за адресою)
  • 19:00 - Флоренція (за адресою)
  • 19:30 - Болонія (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 30 год. 10 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
13:20
Івано-Франківськ, Україна
≈ 29 год. 40 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
400 €
19:00
Флоренція, Італія
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Івано-Франківськ - Флоренція №17375

  • 13:20 - Івано-Франківськ (АВ, вул. Залізнична, 30)
  • 00:00 - КПП "Медика"
  • 12:00 - Авелліно (за адресою)
  • 13:00 - Рим (за адресою)
  • 14:00 - Неаполь (за адресою)
  • 14:30 - Перуджа (за адресою)
  • 15:30 - Авеццано (за адресою)
  • 16:00 - Пескара (за адресою)
  • 17:00 - Форлі (за адресою)
  • 17:30 - Сан-Бенедетто-дель-Тронто (за адресою)
  • 18:00 - Анкона (за адресою)
  • 18:30 - Ріміні (за адресою)
  • 19:00 - Флоренція (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 29 год. 40 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
13:20
Івано-Франківськ, Україна
≈ 29 год. 10 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
400 €
18:30
Ріміні, Італія
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Івано-Франківськ - Ріміні №17376

  • 13:20 - Івано-Франківськ (АВ, вул. Залізнична, 30)
  • 00:00 - КПП "Медика"
  • 12:00 - Авелліно (за адресою)
  • 13:00 - Рим (за адресою)
  • 14:00 - Неаполь (за адресою)
  • 14:30 - Перуджа (за адресою)
  • 15:30 - Авеццано (за адресою)
  • 16:00 - Пескара (за адресою)
  • 17:00 - Форлі (за адресою)
  • 17:30 - Сан-Бенедетто-дель-Тронто (за адресою)
  • 18:00 - Анкона (за адресою)
  • 18:30 - Ріміні (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 29 год. 10 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
Сторінка 1 із 1149

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі