Автобусних рейсів: 21552
Відгуки пасажирів: 1

Розклад автобусів Польща

Розклад автобусів з України до Польщі (Варшава, Краків, Катовиці, Рад, Люблін, Вроцлав, Лодзь та інші міста) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!
09:00 у цей день
Херсон, Україна
≈ 32 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
17:00 на наступ.
Варшава, Польща
За адресою
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Херсон - Варшава №14959

  • 09:00 - Херсон (АВ, вул. Полковника Кедровського, 1)
  • 10:00 - Миколаїв (АВ, просп. Богоявленський, 21)
  • 12:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
  • 15:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 17:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 19:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 21:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 00:00 - КПП "Медика"
  • 02:00 - Ряшів (за адресою)
  • 04:00 - Краків (за адресою)
  • 06:00 - Катовиці (за адресою)
  • 08:00 - Вроцлав (за адресою)
  • 10:00 - Познань (за адресою)
  • 12:30 - Лодзь (за адресою)
  • 15:00 - Радом (за адресою)
  • 16:00 - Люблін (за адресою)
  • 17:00 - Варшава (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 32 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
10:00 у цей день
Миколаїв, Україна
≈ 31 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
17:00 на наступ.
Варшава, Польща
За адресою
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Миколаїв - Варшава №14960

  • 10:00 - Миколаїв (АВ, просп. Богоявленський, 21)
  • 12:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
  • 15:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 17:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 19:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 21:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 00:00 - КПП "Медика"
  • 02:00 - Ряшів (за адресою)
  • 04:00 - Краків (за адресою)
  • 06:00 - Катовиці (за адресою)
  • 08:00 - Вроцлав (за адресою)
  • 10:00 - Познань (за адресою)
  • 12:30 - Лодзь (за адресою)
  • 15:00 - Радом (за адресою)
  • 16:00 - Люблін (за адресою)
  • 17:00 - Варшава (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 31 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.

12:00 у цей день
Одеса, Україна
≈ 29 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
17:00 на наступ.
Варшава, Польща
За адресою
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Одеса - Варшава №14961

  • 12:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
  • 15:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 17:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 19:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 21:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 00:00 - КПП "Медика"
  • 02:00 - Ряшів (за адресою)
  • 04:00 - Краків (за адресою)
  • 06:00 - Катовиці (за адресою)
  • 08:00 - Вроцлав (за адресою)
  • 10:00 - Познань (за адресою)
  • 12:30 - Лодзь (за адресою)
  • 15:00 - Радом (за адресою)
  • 16:00 - Люблін (за адресою)
  • 17:00 - Варшава (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 29 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.

15:00 у цей день
Умань, Україна
≈ 29 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
20:00 на наступ.
Варшава, Польща
За адресою
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Умань - Варшава №14962

  • 15:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 17:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 19:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 21:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7 )
  • 00:00 - КПП "Медика"
  • 03:00 - Ряшів (за адресою)
  • 05:30 - Краків (за адресою)
  • 07:00 - Катовиці (за адресою)
  • 09:00 - Вроцлав (за адресою)
  • 11:00 - Познань (за адресою)
  • 13:30 - Лодзь (за адресою)
  • 16:00 - Радом (за адресою)
  • 17:30 - Люблін (за адресою)
  • 20:00 - Варшава (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 29 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.

17:30 у цей день
Вінниця, Україна
≈ 23 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
17:00 на наступ.
Варшава, Польща
За адресою
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Вінниця - Варшава №14963

  • 17:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 19:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 21:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 00:00 - КПП "Медика"
  • 02:00 - Ряшів (за адресою)
  • 04:00 - Краків (за адресою)
  • 06:00 - Катовиці (за адресою)
  • 08:00 - Вроцлав (за адресою)
  • 10:00 - Познань (за адресою)
  • 12:30 - Лодзь (за адресою)
  • 15:00 - Радом (за адресою)
  • 16:00 - Люблін (за адресою)
  • 17:00 - Варшава (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 23 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі