Автобусних рейсів: 22354
Відгуки пасажирів: 1

Розклад автобусів Ґрац

Розклад автобусів до м. Ґрац (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
04:00 у цей день
Ґрац, Австрія
З адреси
≈ 13 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
17:30 у цей день
Львів, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Ґрац - Львів №19146

  • 04:00 - Ґрац (з адреси)
  • 05:00 - Санкт-Пельтен (з адреси)
  • 06:00 - Відень (з адреси)
  • 15:00 - КПП "Медика"
  • 17:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
Час у дорозі: ≈ 13 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
03:00 у цей день
Львів, Україна
≈ 12 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
15:30 у цей день
Ґрац, Австрія
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Львів - Ґрац №19082

  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 04:30 - КПП "Брест"
  • 13:30 - Відень (за адресою)
  • 14:30 - Санкт-Пельтен (за адресою)
  • 15:30 - Ґрац (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 12 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
04:00 у цей день
Ґрац, Австрія
З адреси
≈ 31 год. 15 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
11:15 на наступ.
Запоріжжя, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Ґрац - Запоріжжя №19133

  • 04:00 - Ґрац (з адреси)
  • 05:00 - Санкт-Пельтен (з адреси)
  • 06:00 - Відень (з адреси)
  • 15:00 - КПП "Медика"
  • 17:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 20:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 21:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 21:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 23:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 01:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 05:30 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 07:30 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 09:00 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
  • 11:15 - Запоріжжя (АВ, просп. Соборний, 20)
Час у дорозі: ≈ 31 год. 15 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
04:00 у цей день
Ґрац, Австрія
З адреси
≈ 29 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
09:00 на наступ.
Дніпро, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Ґрац - Дніпро №19134

  • 04:00 - Ґрац (з адреси)
  • 05:00 - Санкт-Пельтен (з адреси)
  • 06:00 - Відень (з адреси)
  • 15:00 - КПП "Медика"
  • 17:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 20:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 21:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 21:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 23:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 01:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 05:30 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 07:30 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 09:00 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
Час у дорозі: ≈ 29 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
04:00 у цей день
Ґрац, Австрія
З адреси
≈ 27 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
07:30 на наступ.
Харків, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Ґрац - Харків №19135

  • 04:00 - Ґрац (з адреси)
  • 05:00 - Санкт-Пельтен (з адреси)
  • 06:00 - Відень (з адреси)
  • 15:00 - КПП "Медика"
  • 17:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 20:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 21:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 21:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 23:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 01:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 05:30 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 07:30 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
Час у дорозі: ≈ 27 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі