Автобусних рейсів: 20813
Відгуки пасажирів: 1

Автобус Антверпен - Харків

Розклад автобуса Антверпен - Харків (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка та багажу). Безкоштовне бронювання квитків.
Телефони гарячої лінії з питань перетину кордону. Докладніше...
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!

Квиток Антверпен - Харків

Щодня
Відправлення:
13:20
Антверпен, Бельгія
З адреси
Щодня
Прибуття:
22:30
Харків, Україна
  • 13:20 - Антверпен (з адреси)
  • 14:00 - Брюссель (з адреси)
  • 14:40 - Брюссель-Шарлеруа (з адреси)
  • 15:25 - Монс (з адреси)
  • 15:40 - Льєж (з адреси)
  • 11:00 - КПП "Медика"
  • 07:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 10:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 11:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 12:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 14:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 16:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 20:30 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 22:30 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
Час у дорозі: ≈ 33 год. 10 хв.
*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.
280 €


Забронювати Оплата при посадці!
Автобус: №19659 | Місткість: 8-18 місць. |

Автобусний рейс Антверпен - Харків здійснюється на комфортабельних автобусах місткістю 8-18 посадочних місць. Для комфортної подорожі на далекі відстані в салоні автобуса є кондиціонер (клімат контроль), телевізор, зарядка для телефону, а також відкидні сидіння з досить широкою відстанню одне від одного.

Автобус відправляється з м. Антверпен, Бельгія (З адреси) о 13:20 і прибуває у м. Харків, Україна приблизно о 22:30. Час у дорозі займає ≈ 33 год. 10 хв.

Періодичність маршруту:
Щодня

Перетин кордону:
Без пішого перетину кордону.

Вартість квитка та багажу:

Вартість квитка на автобус Антверпен - Харків становить - 280 €. У вартість квитка входить одна сумка розміром не більше ніж 100х50х30 см. Додатковий багаж оплачується окремо за тарифом перевізника.

Знижка на квиток:

Знижки на квиток не надаються.

Додаткова інформація:

Викуп квитка не потрібно, оплата відбувається при посадці в автобус.

Вільні місця в автобусі Антверпен - Харків

Автобус Антверпен - Харків (1) рейсів.

13:20
Антверпен, Бельгія
З адреси
≈ 33 год. 10 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
280 €
22:30
Харків, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Антверпен - Харків №19659

  • 13:20 - Антверпен (з адреси)
  • 14:00 - Брюссель (з адреси)
  • 14:40 - Брюссель-Шарлеруа (з адреси)
  • 15:25 - Монс (з адреси)
  • 15:40 - Льєж (з адреси)
  • 11:00 - КПП "Медика"
  • 07:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 10:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 11:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 12:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 14:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 16:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 20:30 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 22:30 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
Час у дорозі: ≈ 33 год. 10 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!

Дополнительные рейсы

Если модуль пустой - показываем это!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі