Автобусних рейсів: 20399
Відгуки пасажирів: 1

Розклад автобусів Гент

Розклад автобусів до м. Гент (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Телефони гарячої лінії з питань перетину кордону. Докладніше...
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
12:40
Гент, Бельгія
З адреси
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
280 €
01:00
Херсон, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Гент - Херсон №19466

  • 12:40 - Гент (з адреси)
  • 13:20 - Антверпен (з адреси)
  • 14:00 - Брюссель (з адреси)
  • 14:40 - Брюссель-Шарлеруа (з адреси)
  • 15:25 - Монс (з адреси)
  • 15:40 - Льєж (з адреси)
  • 11:00 - КПП "Медика"
  • 14:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 15:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 17:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 20:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 22:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
  • 00:00 - Миколаїв (АВ, просп. Богоявленський, 21)
  • 01:00 - Херсон (АВ, вул. Полковника Кедровського, 1)
Час у дорозі: ≈ 36 год. 20 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
12:40
Гент, Бельгія
З адреси
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
280 €
00:00
Миколаїв, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Гент - Миколаїв №19467

  • 12:40 - Гент (з адреси)
  • 13:20 - Антверпен (з адреси)
  • 14:00 - Брюссель (з адреси)
  • 14:40 - Брюссель-Шарлеруа (з адреси)
  • 15:25 - Монс (з адреси)
  • 15:40 - Льєж (з адреси)
  • 11:00 - КПП "Медика"
  • 14:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 15:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 17:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 20:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 22:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
  • 00:00 - Миколаїв (АВ, просп. Богоявленський, 21)
Час у дорозі: ≈ 35 год. 20 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
12:40
Гент, Бельгія
З адреси
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
280 €
22:00
Одеса, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Гент - Одеса №19468

  • 12:40 - Гент (з адреси)
  • 13:20 - Антверпен (з адреси)
  • 14:00 - Брюссель (з адреси)
  • 14:40 - Брюссель-Шарлеруа (з адреси)
  • 15:25 - Монс (з адреси)
  • 15:40 - Льєж (з адреси)
  • 11:00 - КПП "Медика"
  • 14:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 15:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 17:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 20:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 22:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
Час у дорозі: ≈ 33 год. 20 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
12:40
Гент, Бельгія
З адреси
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
280 €
20:00
Умань, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Гент - Умань №19469

  • 12:40 - Гент (з адреси)
  • 13:20 - Антверпен (з адреси)
  • 14:00 - Брюссель (з адреси)
  • 14:40 - Брюссель-Шарлеруа (з адреси)
  • 15:25 - Монс (з адреси)
  • 15:40 - Льєж (з адреси)
  • 11:00 - КПП "Медика"
  • 14:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 15:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 17:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 20:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
Час у дорозі: ≈ 31 год. 20 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
12:40
Гент, Бельгія
З адреси
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
280 €
17:30
Вінниця, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Гент - Вінниця №19470

  • 12:40 - Гент (з адреси)
  • 13:20 - Антверпен (з адреси)
  • 14:00 - Брюссель (з адреси)
  • 14:40 - Брюссель-Шарлеруа (з адреси)
  • 15:25 - Монс (з адреси)
  • 15:40 - Льєж (з адреси)
  • 11:00 - КПП "Медика"
  • 14:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 15:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 17:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
Час у дорозі: ≈ 28 год. 50 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі