Автобусних рейсів: 28457
Відгуки пасажирів: 0

Розклад автобусів Льєж

Розклад автобусів до м. Льєж (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
15:40 у цей день
Льєж, Бельгія
З адреси
≈ 15 год. 50 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
07:30 на наступ.
Львів, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Льєж - Львів №19714

  • 15:40 - Льєж (з адреси)
  • 11:00 - КПП "Медика"
  • 07:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
Час у дорозі: ≈ 15 год. 50 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!
00:15 у цей день
Луцьк, Україна
≈ 19 год. 15 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
19:30 у цей день
Льєж, Бельгія
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Луцьк - Льєж №19625

  • 00:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 04:30 - КПП "Медика"
  • 19:30 - Льєж (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 19 год. 15 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!
03:00 у цей день
Львів, Україна
≈ 16 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
19:30 у цей день
Льєж, Бельгія
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Львів - Льєж №19626

  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 04:30 - КПП "Медика"
  • 19:30 - Льєж (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 16 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!
15:40 у цей день
Льєж, Бельгія
З адреси
≈ 34 год. 35 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
02:15 через день
Запоріжжя, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Льєж - Запоріжжя №19701

  • 15:40 - Льєж (з адреси)
  • 11:00 - КПП "Медика"
  • 07:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 10:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 11:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 12:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 14:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 16:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 20:30 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 22:30 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 00:00 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
  • 02:15 - Запоріжжя (АВ, просп. Соборний, 20)
Час у дорозі: ≈ 34 год. 35 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!
15:40 у цей день
Льєж, Бельгія
З адреси
≈ 32 год. 20 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
00:00 через день
Дніпро, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Льєж - Дніпро №19703

  • 15:40 - Льєж (з адреси)
  • 11:00 - КПП "Медика"
  • 07:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 10:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 11:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 12:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 14:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 16:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 20:30 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 22:30 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 00:00 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
Час у дорозі: ≈ 32 год. 20 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі

Приложение