Автобусних рейсів: 21552
Відгуки пасажирів: 1

Розклад автобусів Остенде

Розклад автобусів до м. Остенде (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
11:30 у цей день
Остенде, Бельгія
З адреси
≈ 30 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
17:30 на наступ.
Вінниця, Україна
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Остенде - Вінниця №19456

  • 11:30 - Остенде (з адреси)
  • 12:00 - Брюгге (з адреси)
  • 12:40 - Гент (з адреси)
  • 13:20 - Антверпен (з адреси)
  • 14:00 - Брюссель (з адреси)
  • 14:40 - Брюссель-Шарлеруа (з адреси)
  • 15:25 - Монс (з адреси)
  • 15:40 - Льєж (з адреси)
  • 11:00 - КПП "Медика"
  • 14:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 15:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 17:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
Час у дорозі: ≈ 30 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
11:30 у цей день
Остенде, Бельгія
З адреси
≈ 28 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
15:30 на наступ.
Хмельницький, Україна
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Остенде - Хмельницький №19457

  • 11:30 - Остенде (з адреси)
  • 12:00 - Брюгге (з адреси)
  • 12:40 - Гент (з адреси)
  • 13:20 - Антверпен (з адреси)
  • 14:00 - Брюссель (з адреси)
  • 14:40 - Брюссель-Шарлеруа (з адреси)
  • 15:25 - Монс (з адреси)
  • 15:40 - Льєж (з адреси)
  • 11:00 - КПП "Медика"
  • 14:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 15:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
Час у дорозі: ≈ 28 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
11:30 у цей день
Остенде, Бельгія
З адреси
≈ 26 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
14:00 на наступ.
Тернопіль, Україна
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Остенде - Тернопіль №19458

  • 11:30 - Остенде (з адреси)
  • 12:00 - Брюгге (з адреси)
  • 12:40 - Гент (з адреси)
  • 13:20 - Антверпен (з адреси)
  • 14:00 - Брюссель (з адреси)
  • 14:40 - Брюссель-Шарлеруа (з адреси)
  • 15:25 - Монс (з адреси)
  • 15:40 - Льєж (з адреси)
  • 11:00 - КПП "Медика"
  • 14:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
Час у дорозі: ≈ 26 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
11:00 у цей день
Чернівці, Україна
≈ 30 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
17:00 на наступ.
Остенде, Бельгія
За адресою
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Чернівці - Остенде №19727

  • 11:00 - Чернівці (АВ, вул. Головна, 219)
  • 13:20 - Івано-Франківськ (АВ, вул. Залізнична, 30)
  • 17:00 - КПП "Медика"
  • 13:00 - Льєж (за адресою)
  • 13:15 - Монс (за адресою)
  • 14:00 - Брюссель-Шарлеруа (за адресою)
  • 14:40 - Брюссель (за адресою)
  • 15:20 - Антверпен (за адресою)
  • 16:00 - Гент (за адресою)
  • 16:30 - Брюгге (за адресою)
  • 17:00 - Остенде (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 30 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
13:20 у цей день
Івано-Франківськ, Україна
≈ 27 год. 40 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
17:00 на наступ.
Остенде, Бельгія
За адресою
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Івано-Франківськ - Остенде №19728

  • 13:20 - Івано-Франківськ (АВ, вул. Залізнична, 30)
  • 17:00 - КПП "Медика"
  • 13:00 - Льєж (за адресою)
  • 13:15 - Монс (за адресою)
  • 14:00 - Брюссель-Шарлеруа (за адресою)
  • 14:40 - Брюссель (за адресою)
  • 15:20 - Антверпен (за адресою)
  • 16:00 - Гент (за адресою)
  • 16:30 - Брюгге (за адресою)
  • 17:00 - Остенде (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 27 год. 40 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі