Автобусних рейсів: 21552
Відгуки пасажирів: 1

Розклад автобусів Брно

Розклад автобусів до м. Брно (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!
23:10 у цей день
Львів, Україна
≈ 08 год. 20 хв.
Щодня
45-50 |
Без пішого перетину кордону
07:30 на наступ.
Брно, Чехія
За адресою
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Львів - Брно №21510

  • 23:10 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 00:00 - КПП "Угорщина"
  • 05:00 - Ліберець (за адресою)
  • 06:00 - Млада Болеслав (за адресою)
  • 07:30 - Брно (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 08 год. 20 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
19:30 у цей день
Брно, Чехія
З адреси
≈ 07 год. 30 хв.
Щодня
45-50 |
Без пішого перетину кордону
03:00 на наступ.
Львів, Україна
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Брно - Львів №21514

  • 19:30 - Брно (з адреси)
  • 20:00 - Млада Болеслав (з адреси)
  • 21:00 - Ліберець (з адреси)
  • 02:00 - КПП "Угорщина"
  • 03:00 - Львів (Залізниця, пл. Двірцева, 1)
Час у дорозі: ≈ 07 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
18:30 у цей день
Брно, Чехія
З адреси
≈ 24 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
19:00 на наступ.
Херсон, Україна
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Брно - Херсон №15636

  • 18:30 - Брно (з адреси)
  • 19:20 - Злін (з адреси)
  • 20:00 - Оломоуць (з адреси)
  • 20:45 - Опава (з адреси)
  • 21:30 - Фрідек-Містек (з адреси)
  • 22:00 - Острава (з адреси)
  • 22:30 - КПП "Гожичкі"
  • 03:00 - КПП "Корчова"
  • 08:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 09:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 11:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 14:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 16:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
  • 18:00 - Миколаїв (АВ, просп. Богоявленський, 21)
  • 19:00 - Херсон (АВ, вул. Полковника Кедровського, 1)
Час у дорозі: ≈ 24 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
18:30 у цей день
Брно, Чехія
З адреси
≈ 23 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
18:00 на наступ.
Миколаїв, Україна
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Брно - Миколаїв №15637

  • 18:30 - Брно (з адреси)
  • 19:20 - Злін (з адреси)
  • 20:00 - Оломоуць (з адреси)
  • 20:45 - Опава (з адреси)
  • 21:30 - Фрідек-Містек (з адреси)
  • 22:00 - Острава (з адреси)
  • 22:30 - КПП "Гожичкі"
  • 03:00 - КПП "Корчова"
  • 08:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 09:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 11:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 14:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 16:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
  • 18:00 - Миколаїв (АВ, просп. Богоявленський, 21)
Час у дорозі: ≈ 23 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
18:30 у цей день
Брно, Чехія
З адреси
≈ 21 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
16:00 на наступ.
Одеса, Україна
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Брно - Одеса №15638

  • 18:30 - Брно (з адреси)
  • 19:20 - Злін (з адреси)
  • 20:00 - Оломоуць (з адреси)
  • 20:45 - Опава (з адреси)
  • 21:30 - Фрідек-Містек (з адреси)
  • 22:00 - Острава (з адреси)
  • 22:30 - КПП "Гожичкі"
  • 03:00 - КПП "Корчова"
  • 08:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 09:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 11:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 14:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 16:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
Час у дорозі: ≈ 21 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі