Автобусних рейсів: 28457
Відгуки пасажирів: 0

Розклад автобусів Фрідек-Містек

Розклад автобусів до м. Фрідек-Містек (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
11:00 у цей день
Чернівці, Україна
≈ 35 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
22:00 на наступ.
Фрідек-Містек, Чехія
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Чернівці - Фрідек-Містек №16048

  • 11:00 - Чернівці (АВ, вул. Головна, 219)
  • 13:20 - Івано-Франківськ (АВ, вул. Залізнична, 30)
  • 16:30 - КПП "Корчова"
  • 21:00 - КПП "Гожичкі"
  • 21:30 - Острава (за адресою)
  • 22:00 - Фрідек-Містек (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 35 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!
03:00 у цей день
Львів, Україна
≈ 07 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
10:00 у цей день
Фрідек-Містек, Чехія
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Львів - Фрідек-Містек №15857

  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 04:30 - КПП "Корчова"
  • 09:00 - КПП "Гожичкі"
  • 09:30 - Острава (за адресою)
  • 10:00 - Фрідек-Містек (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 07 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!
21:30 у цей день
Фрідек-Містек, Чехія
З адреси
≈ 26 год. 15 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
23:45 на наступ.
Запоріжжя, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Фрідек-Містек - Запоріжжя №16002

  • 21:30 - Фрідек-Містек (з адреси)
  • 22:00 - Острава (з адреси)
  • 22:30 - КПП "Гожичкі"
  • 03:00 - КПП "Корчова"
  • 05:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 08:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 09:30 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 10:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 12:00 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 14:00 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 18:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 20:00 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 22:30 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
  • 23:45 - Запоріжжя (АВ, просп. Соборний, 20)
Час у дорозі: ≈ 26 год. 15 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!
21:30 у цей день
Фрідек-Містек, Чехія
З адреси
≈ 25 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
22:30 на наступ.
Дніпро, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Фрідек-Містек - Дніпро №16003

  • 21:30 - Фрідек-Містек (з адреси)
  • 22:00 - Острава (з адреси)
  • 22:30 - КПП "Гожичкі"
  • 03:00 - КПП "Корчова"
  • 05:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 08:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 09:30 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 10:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 12:00 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 14:00 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 18:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 20:00 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 22:30 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
Час у дорозі: ≈ 25 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!
21:30 у цей день
Фрідек-Містек, Чехія
З адреси
≈ 22 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
20:00 на наступ.
Харків, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Фрідек-Містек - Харків №16004

  • 21:30 - Фрідек-Містек (з адреси)
  • 22:00 - Острава (з адреси)
  • 22:30 - КПП "Гожичкі"
  • 03:00 - КПП "Корчова"
  • 05:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 08:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 09:30 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 10:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 12:00 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 14:00 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 18:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 20:00 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
Час у дорозі: ≈ 22 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі

Приложение