Автобусних рейсів: 22624
Відгуки пасажирів: 0

Розклад автобусів Градець-Кралове

Розклад автобусів до м. Градець-Кралове (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
11:00 у цей день
Чернівці, Україна
≈ 19 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
06:30 на наступ.
Градець-Кралове, Чехія
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Чернівці - Градець-Кралове №16026

  • 11:00 - Чернівці (АВ, вул. Головна, 219)
  • 13:20 - Івано-Франківськ (АВ, вул. Залізнична, 30)
  • 16:30 - КПП "Корчова"
  • 21:00 - КПП "Гожичкі"
  • 21:30 - Острава (за адресою)
  • 22:00 - Фрідек-Містек (за адресою)
  • 23:40 - Опава (за адресою)
  • 00:10 - Оломоуць (за адресою)
  • 00:40 - Злін (за адресою)
  • 01:20 - Брно (за адресою)
  • 02:00 - Їглава (за адресою)
  • 02:30 - Прага (за адресою)
  • 03:45 - Пльзень (за адресою)
  • 04:20 - Карлові Вари (за адресою)
  • 05:00 - Ліберець (за адресою)
  • 05:40 - Млада Болеслав (за адресою)
  • 06:30 - Градець-Кралове (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 19 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
03:00 у цей день
Львів, Україна
≈ 14 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
17:30 у цей день
Градець-Кралове, Чехія
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Львів - Градець-Кралове №15746

  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 04:30 - КПП "Корчова"
  • 09:00 - КПП "Гожичкі"
  • 09:30 - Острава (за адресою)
  • 10:00 - Фрідек-Містек (за адресою)
  • 10:40 - Опава (за адресою)
  • 11:10 - Оломоуць (за адресою)
  • 11:40 - Злін (за адресою)
  • 12:20 - Брно (за адресою)
  • 13:00 - Їглава (за адресою)
  • 13:30 - Прага (за адресою)
  • 14:45 - Пльзень (за адресою)
  • 15:20 - Карлові Вари (за адресою)
  • 16:00 - Ліберець (за адресою)
  • 16:40 - Млада Болеслав (за адресою)
  • 17:30 - Градець-Кралове (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 14 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
09:30 у цей день
Градець-Кралове, Чехія
З адреси
≈ 38 год. 15 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
23:45 на наступ.
Запоріжжя, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Градець-Кралове - Запоріжжя №15889

  • 09:30 - Градець-Кралове (з адреси)
  • 10:30 - Млада Болеслав (з адреси)
  • 11:40 - Ліберець (з адреси)
  • 13:30 - Карлові Вари (з адреси)
  • 14:45 - Пльзень (з адреси)
  • 16:00 - Прага (з адреси)
  • 17:30 - Їглава (з адреси)
  • 18:30 - Брно (з адреси)
  • 19:20 - Злін (з адреси)
  • 20:00 - Оломоуць (з адреси)
  • 20:45 - Опава (з адреси)
  • 21:30 - Фрідек-Містек (з адреси)
  • 22:00 - Острава (з адреси)
  • 22:30 - КПП "Гожичкі"
  • 03:00 - КПП "Корчова"
  • 05:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 08:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 09:30 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 10:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 12:00 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 14:00 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 18:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 20:00 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 22:30 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
  • 23:45 - Запоріжжя (АВ, просп. Соборний, 20)
Час у дорозі: ≈ 38 год. 15 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
09:30 у цей день
Градець-Кралове, Чехія
З адреси
≈ 37 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
22:30 на наступ.
Дніпро, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Градець-Кралове - Дніпро №15890

  • 09:30 - Градець-Кралове (з адреси)
  • 10:30 - Млада Болеслав (з адреси)
  • 11:40 - Ліберець (з адреси)
  • 13:30 - Карлові Вари (з адреси)
  • 14:45 - Пльзень (з адреси)
  • 16:00 - Прага (з адреси)
  • 17:30 - Їглава (з адреси)
  • 18:30 - Брно (з адреси)
  • 19:20 - Злін (з адреси)
  • 20:00 - Оломоуць (з адреси)
  • 20:45 - Опава (з адреси)
  • 21:30 - Фрідек-Містек (з адреси)
  • 22:00 - Острава (з адреси)
  • 22:30 - КПП "Гожичкі"
  • 03:00 - КПП "Корчова"
  • 05:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 08:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 09:30 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 10:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 12:00 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 14:00 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 18:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 20:00 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 22:30 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
Час у дорозі: ≈ 37 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
09:30 у цей день
Градець-Кралове, Чехія
З адреси
≈ 34 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
20:00 на наступ.
Харків, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Градець-Кралове - Харків №15891

  • 09:30 - Градець-Кралове (з адреси)
  • 10:30 - Млада Болеслав (з адреси)
  • 11:40 - Ліберець (з адреси)
  • 13:30 - Карлові Вари (з адреси)
  • 14:45 - Пльзень (з адреси)
  • 16:00 - Прага (з адреси)
  • 17:30 - Їглава (з адреси)
  • 18:30 - Брно (з адреси)
  • 19:20 - Злін (з адреси)
  • 20:00 - Оломоуць (з адреси)
  • 20:45 - Опава (з адреси)
  • 21:30 - Фрідек-Містек (з адреси)
  • 22:00 - Острава (з адреси)
  • 22:30 - КПП "Гожичкі"
  • 03:00 - КПП "Корчова"
  • 05:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 08:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 09:30 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 10:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 12:00 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 14:00 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 18:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 20:00 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
Час у дорозі: ≈ 34 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі

Приложение