Автобусних рейсів: 17946
Відгуки пасажирів: 1

Розклад автобусів Літомишль

Розклад автобусів до м. Літомишль (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Телефони гарячої лінії з питань перетину кордону. Докладніше...
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
08:00
Літомишль, Чехія
З адреси
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
160 €
14:00
Київ, Україна
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 15 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Літомишль - Київ №15872

  • 08:00 - Літомишль (з адреси)
  • 08:40 - Пардубиці (з адреси)
  • 09:30 - Градець-Кралове (з адреси)
  • 10:30 - Млада Болеслав (з адреси)
  • 11:40 - Ліберець (з адреси)
  • 13:30 - Карлові Вари (з адреси)
  • 14:45 - Пльзень (з адреси)
  • 16:00 - Прага (з адреси)
  • 17:30 - Їглава (з адреси)
  • 18:30 - Брно (з адреси)
  • 19:20 - Злін (з адреси)
  • 20:00 - Оломоуць (з адреси)
  • 20:45 - Опава (з адреси)
  • 21:30 - Фрідек-Містек (з адреси)
  • 22:00 - Острава (з адреси)
  • 22:30 - КПП "Гожичкі"
  • 03:00 - КПП "Корчова"
  • 05:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 08:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 09:30 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 10:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 12:00 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 14:00 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
Час у дорозі: ≈ 30 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
08:00
Літомишль, Чехія
З адреси
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
160 €
12:00
Житомир, Україна
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 15 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Літомишль - Житомир №15873

  • 08:00 - Літомишль (з адреси)
  • 08:40 - Пардубиці (з адреси)
  • 09:30 - Градець-Кралове (з адреси)
  • 10:30 - Млада Болеслав (з адреси)
  • 11:40 - Ліберець (з адреси)
  • 13:30 - Карлові Вари (з адреси)
  • 14:45 - Пльзень (з адреси)
  • 16:00 - Прага (з адреси)
  • 17:30 - Їглава (з адреси)
  • 18:30 - Брно (з адреси)
  • 19:20 - Злін (з адреси)
  • 20:00 - Оломоуць (з адреси)
  • 20:45 - Опава (з адреси)
  • 21:30 - Фрідек-Містек (з адреси)
  • 22:00 - Острава (з адреси)
  • 22:30 - КПП "Гожичкі"
  • 03:00 - КПП "Корчова"
  • 05:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 08:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 09:30 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 10:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 12:00 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
Час у дорозі: ≈ 28 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
08:00
Літомишль, Чехія
З адреси
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
160 €
10:45
Новоград-Волинський, Україна
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 15 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Літомишль - Новоград-Волинський №15874

  • 08:00 - Літомишль (з адреси)
  • 08:40 - Пардубиці (з адреси)
  • 09:30 - Градець-Кралове (з адреси)
  • 10:30 - Млада Болеслав (з адреси)
  • 11:40 - Ліберець (з адреси)
  • 13:30 - Карлові Вари (з адреси)
  • 14:45 - Пльзень (з адреси)
  • 16:00 - Прага (з адреси)
  • 17:30 - Їглава (з адреси)
  • 18:30 - Брно (з адреси)
  • 19:20 - Злін (з адреси)
  • 20:00 - Оломоуць (з адреси)
  • 20:45 - Опава (з адреси)
  • 21:30 - Фрідек-Містек (з адреси)
  • 22:00 - Острава (з адреси)
  • 22:30 - КПП "Гожичкі"
  • 03:00 - КПП "Корчова"
  • 05:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 08:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 09:30 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 10:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
Час у дорозі: ≈ 26 год. 45 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
08:00
Літомишль, Чехія
З адреси
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
160 €
09:00
Ужгород, Україна
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 15 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Літомишль - Ужгород №16130

  • 08:00 - Літомишль (з адреси)
  • 08:40 - Пардубиці (з адреси)
  • 09:30 - Градець-Кралове (з адреси)
  • 10:30 - Млада Болеслав (з адреси)
  • 11:40 - Ліберець (з адреси)
  • 13:30 - Карлові Вари (з адреси)
  • 14:45 - Пльзень (з адреси)
  • 16:00 - Прага (з адреси)
  • 17:30 - Їглава (з адреси)
  • 18:30 - Брно (з адреси)
  • 19:20 - Злін (з адреси)
  • 20:00 - Оломоуць (з адреси)
  • 20:45 - Опава (з адреси)
  • 21:30 - Фрідек-Містек (з адреси)
  • 22:00 - Острава (з адреси)
  • 22:30 - КПП "Гожичкі"
  • 03:00 - КПП "Корчова"
  • 06:00 - Стрий (АВ)
  • 08:15 - Мукачево (АВ, вул. Академіка Павлова, 14)
  • 09:00 - Ужгород (АВ, просп. Свободи, 26)
Час у дорозі: ≈ 25 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
08:00
Літомишль, Чехія
З адреси
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
160 €
09:30
Рівне, Україна
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 15 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Літомишль - Рівне №15875

  • 08:00 - Літомишль (з адреси)
  • 08:40 - Пардубиці (з адреси)
  • 09:30 - Градець-Кралове (з адреси)
  • 10:30 - Млада Болеслав (з адреси)
  • 11:40 - Ліберець (з адреси)
  • 13:30 - Карлові Вари (з адреси)
  • 14:45 - Пльзень (з адреси)
  • 16:00 - Прага (з адреси)
  • 17:30 - Їглава (з адреси)
  • 18:30 - Брно (з адреси)
  • 19:20 - Злін (з адреси)
  • 20:00 - Оломоуць (з адреси)
  • 20:45 - Опава (з адреси)
  • 21:30 - Фрідек-Містек (з адреси)
  • 22:00 - Острава (з адреси)
  • 22:30 - КПП "Гожичкі"
  • 03:00 - КПП "Корчова"
  • 05:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 08:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 09:30 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
Час у дорозі: ≈ 25 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі