Автобусних рейсів: 20813
Відгуки пасажирів: 1

Розклад автобусів Млада Болеслав

Розклад автобусів до м. Млада Болеслав (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Телефони гарячої лінії з питань перетину кордону. Докладніше...
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
23:10
Львів, Україна
≈ 06 год. 50 хв.
Щодня
45-50 |
Без пішого перетину кордону
1 250 ₴
06:00
Млада Болеслав, Чехія
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Львів - Млада Болеслав №21511

  • 23:10 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 00:00 - КПП "Угорщина"
  • 05:00 - Ліберець (за адресою)
  • 06:00 - Млада Болеслав (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 06 год. 50 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
10:30
Млада Болеслав, Чехія
З адреси
≈ 22 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
160 €
09:00
Ужгород, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Млада Болеслав - Ужгород №16139

  • 10:30 - Млада Болеслав (з адреси)
  • 11:40 - Ліберець (з адреси)
  • 13:30 - Карлові Вари (з адреси)
  • 14:45 - Пльзень (з адреси)
  • 16:00 - Прага (з адреси)
  • 17:30 - Їглава (з адреси)
  • 18:30 - Брно (з адреси)
  • 19:20 - Злін (з адреси)
  • 20:00 - Оломоуць (з адреси)
  • 20:45 - Опава (з адреси)
  • 21:30 - Фрідек-Містек (з адреси)
  • 22:00 - Острава (з адреси)
  • 22:30 - КПП "Гожичкі"
  • 03:00 - КПП "Корчова"
  • 06:00 - Стрий (АВ)
  • 08:15 - Мукачево (АВ, вул. Академіка Павлова, 14)
  • 09:00 - Ужгород (АВ, просп. Свободи, 26)
Час у дорозі: ≈ 22 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
20:00
Млада Болеслав, Чехія
З адреси
≈ 07 год. 00 хв.
Щодня
45-50 |
Без пішого перетину кордону
1 250 CZK
03:00
Львів, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Млада Болеслав - Львів №21515

  • 20:00 - Млада Болеслав (з адреси)
  • 21:00 - Ліберець (з адреси)
  • 02:00 - КПП "Угорщина"
  • 03:00 - Львів (Залізниця, пл. Двірцева, 1)
Час у дорозі: ≈ 07 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
10:30
Млада Болеслав, Чехія
З адреси
≈ 21 год. 45 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
160 €
08:15
Мукачево, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Млада Болеслав - Мукачево №16140

  • 10:30 - Млада Болеслав (з адреси)
  • 11:40 - Ліберець (з адреси)
  • 13:30 - Карлові Вари (з адреси)
  • 14:45 - Пльзень (з адреси)
  • 16:00 - Прага (з адреси)
  • 17:30 - Їглава (з адреси)
  • 18:30 - Брно (з адреси)
  • 19:20 - Злін (з адреси)
  • 20:00 - Оломоуць (з адреси)
  • 20:45 - Опава (з адреси)
  • 21:30 - Фрідек-Містек (з адреси)
  • 22:00 - Острава (з адреси)
  • 22:30 - КПП "Гожичкі"
  • 03:00 - КПП "Корчова"
  • 06:00 - Стрий (АВ)
  • 08:15 - Мукачево (АВ, вул. Академіка Павлова, 14)
Час у дорозі: ≈ 21 год. 45 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
10:30
Млада Болеслав, Чехія
З адреси
≈ 19 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
160 €
06:00
Стрий, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Млада Болеслав - Стрий №16141

  • 10:30 - Млада Болеслав (з адреси)
  • 11:40 - Ліберець (з адреси)
  • 13:30 - Карлові Вари (з адреси)
  • 14:45 - Пльзень (з адреси)
  • 16:00 - Прага (з адреси)
  • 17:30 - Їглава (з адреси)
  • 18:30 - Брно (з адреси)
  • 19:20 - Злін (з адреси)
  • 20:00 - Оломоуць (з адреси)
  • 20:45 - Опава (з адреси)
  • 21:30 - Фрідек-Містек (з адреси)
  • 22:00 - Острава (з адреси)
  • 22:30 - КПП "Гожичкі"
  • 03:00 - КПП "Корчова"
  • 06:00 - Стрий (АВ)
Час у дорозі: ≈ 19 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!

Дополнительные рейсы

Если модуль пустой - показываем это!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі