Автобусних рейсів: 17884
Відгуки пасажирів: 1

Розклад автобусів Оломоуць

Розклад автобусів до м. Оломоуць (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Телефони гарячої лінії з питань перетину кордону. Докладніше...
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
12:00
Львів, Україна
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
130 €
20:30
Оломоуць, Чехія
За адресою
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 15 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Львів - Оломоуць №19229

  • 12:00 - Львів (Залізниця, пл. Двірцева, 1)
  • 13:30 - КПП "Корчова"
  • 18:30 - КПП "Гожичкі"
  • 19:00 - Острава (за адресою)
  • 19:30 - Фрідек-Містек (за адресою)
  • 20:00 - Опава (за адресою)
  • 20:30 - Оломоуць (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 32 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
20:00
Оломоуць, Чехія
З адреси
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
160 €
19:00
Херсон, Україна
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 15 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Оломоуць - Херсон №15652

  • 20:00 - Оломоуць (з адреси)
  • 20:45 - Опава (з адреси)
  • 21:30 - Фрідек-Містек (з адреси)
  • 22:00 - Острава (з адреси)
  • 22:30 - КПП "Гожичкі"
  • 03:00 - КПП "Корчова"
  • 08:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 09:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 11:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 14:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 16:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
  • 18:00 - Миколаїв (АВ, просп. Богоявленський, 21)
  • 19:00 - Херсон (АВ, вул. Полковника Кедровського, 1)
Час у дорозі: ≈ 23 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
20:00
Оломоуць, Чехія
З адреси
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
160 €
09:00
Ужгород, Україна
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 15 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Оломоуць - Ужгород №16164

  • 20:00 - Оломоуць (з адреси)
  • 20:45 - Опава (з адреси)
  • 21:30 - Фрідек-Містек (з адреси)
  • 22:00 - Острава (з адреси)
  • 22:30 - КПП "Гожичкі"
  • 03:00 - КПП "Корчова"
  • 06:00 - Стрий (АВ)
  • 08:15 - Мукачево (АВ, вул. Академіка Павлова, 14)
  • 09:00 - Ужгород (АВ, просп. Свободи, 26)
Час у дорозі: ≈ 13 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
20:00
Оломоуць, Чехія
З адреси
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
160 €
18:00
Миколаїв, Україна
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 15 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Оломоуць - Миколаїв №15653

  • 20:00 - Оломоуць (з адреси)
  • 20:45 - Опава (з адреси)
  • 21:30 - Фрідек-Містек (з адреси)
  • 22:00 - Острава (з адреси)
  • 22:30 - КПП "Гожичкі"
  • 03:00 - КПП "Корчова"
  • 08:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 09:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 11:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 14:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 16:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
  • 18:00 - Миколаїв (АВ, просп. Богоявленський, 21)
Час у дорозі: ≈ 22 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
20:00
Оломоуць, Чехія
З адреси
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
160 €
08:15
Мукачево, Україна
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 15 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Оломоуць - Мукачево №16165

  • 20:00 - Оломоуць (з адреси)
  • 20:45 - Опава (з адреси)
  • 21:30 - Фрідек-Містек (з адреси)
  • 22:00 - Острава (з адреси)
  • 22:30 - КПП "Гожичкі"
  • 03:00 - КПП "Корчова"
  • 06:00 - Стрий (АВ)
  • 08:15 - Мукачево (АВ, вул. Академіка Павлова, 14)
Час у дорозі: ≈ 12 год. 15 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі