Автобусних рейсів: 21552
Відгуки пасажирів: 1

Розклад автобусів Опава

Розклад автобусів до м. Опава (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
12:00 у цей день
Львів, Україна
≈ 32 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
20:00 на наступ.
Опава, Чехія
За адресою
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Львів - Опава №19230

  • 12:00 - Львів (Залізниця, пл. Двірцева, 1)
  • 13:30 - КПП "Корчова"
  • 18:30 - КПП "Гожичкі"
  • 19:00 - Острава (за адресою)
  • 19:30 - Фрідек-Містек (за адресою)
  • 20:00 - Опава (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 32 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
20:45 у цей день
Опава, Чехія
З адреси
≈ 12 год. 15 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
09:00 на наступ.
Ужгород, Україна
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Опава - Ужгород №16167

  • 20:45 - Опава (з адреси)
  • 21:30 - Фрідек-Містек (з адреси)
  • 22:00 - Острава (з адреси)
  • 22:30 - КПП "Гожичкі"
  • 03:00 - КПП "Корчова"
  • 06:00 - Стрий (АВ)
  • 08:15 - Мукачево (АВ, вул. Академіка Павлова, 14)
  • 09:00 - Ужгород (АВ, просп. Свободи, 26)
Час у дорозі: ≈ 12 год. 15 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
20:45 у цей день
Опава, Чехія
З адреси
≈ 11 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
08:15 на наступ.
Мукачево, Україна
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Опава - Мукачево №16168

  • 20:45 - Опава (з адреси)
  • 21:30 - Фрідек-Містек (з адреси)
  • 22:00 - Острава (з адреси)
  • 22:30 - КПП "Гожичкі"
  • 03:00 - КПП "Корчова"
  • 06:00 - Стрий (АВ)
  • 08:15 - Мукачево (АВ, вул. Академіка Павлова, 14)
Час у дорозі: ≈ 11 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
20:45 у цей день
Опава, Чехія
З адреси
≈ 09 год. 15 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
06:00 на наступ.
Стрий, Україна
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Опава - Стрий №16169

  • 20:45 - Опава (з адреси)
  • 21:30 - Фрідек-Містек (з адреси)
  • 22:00 - Острава (з адреси)
  • 22:30 - КПП "Гожичкі"
  • 03:00 - КПП "Корчова"
  • 06:00 - Стрий (АВ)
Час у дорозі: ≈ 09 год. 15 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
20:45 у цей день
Опава, Чехія
З адреси
≈ 22 год. 15 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
19:00 на наступ.
Херсон, Україна
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Опава - Херсон №15659

  • 20:45 - Опава (з адреси)
  • 21:30 - Фрідек-Містек (з адреси)
  • 22:00 - Острава (з адреси)
  • 22:30 - КПП "Гожичкі"
  • 03:00 - КПП "Корчова"
  • 08:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 09:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 11:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 14:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 16:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
  • 18:00 - Миколаїв (АВ, просп. Богоявленський, 21)
  • 19:00 - Херсон (АВ, вул. Полковника Кедровського, 1)
Час у дорозі: ≈ 22 год. 15 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі