Автобусних рейсів: 20858
Відгуки пасажирів: 1

Розклад автобусів Пардубиці

Розклад автобусів до м. Пардубиці (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Телефони гарячої лінії з питань перетину кордону. Докладніше...
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
08:40
Пардубиці, Чехія
З адреси
≈ 24 год. 20 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
160 €
09:00
Ужгород, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Пардубиці - Ужгород №16133

  • 08:40 - Пардубиці (з адреси)
  • 09:30 - Градець-Кралове (з адреси)
  • 10:30 - Млада Болеслав (з адреси)
  • 11:40 - Ліберець (з адреси)
  • 13:30 - Карлові Вари (з адреси)
  • 14:45 - Пльзень (з адреси)
  • 16:00 - Прага (з адреси)
  • 17:30 - Їглава (з адреси)
  • 18:30 - Брно (з адреси)
  • 19:20 - Злін (з адреси)
  • 20:00 - Оломоуць (з адреси)
  • 20:45 - Опава (з адреси)
  • 21:30 - Фрідек-Містек (з адреси)
  • 22:00 - Острава (з адреси)
  • 22:30 - КПП "Гожичкі"
  • 03:00 - КПП "Корчова"
  • 06:00 - Стрий (АВ)
  • 08:15 - Мукачево (АВ, вул. Академіка Павлова, 14)
  • 09:00 - Ужгород (АВ, просп. Свободи, 26)
Час у дорозі: ≈ 24 год. 20 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
08:40
Пардубиці, Чехія
З адреси
≈ 39 год. 05 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
160 €
23:45
Запоріжжя, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Пардубиці - Запоріжжя №15878

  • 08:40 - Пардубиці (з адреси)
  • 09:30 - Градець-Кралове (з адреси)
  • 10:30 - Млада Болеслав (з адреси)
  • 11:40 - Ліберець (з адреси)
  • 13:30 - Карлові Вари (з адреси)
  • 14:45 - Пльзень (з адреси)
  • 16:00 - Прага (з адреси)
  • 17:30 - Їглава (з адреси)
  • 18:30 - Брно (з адреси)
  • 19:20 - Злін (з адреси)
  • 20:00 - Оломоуць (з адреси)
  • 20:45 - Опава (з адреси)
  • 21:30 - Фрідек-Містек (з адреси)
  • 22:00 - Острава (з адреси)
  • 22:30 - КПП "Гожичкі"
  • 03:00 - КПП "Корчова"
  • 05:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 08:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 09:30 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 10:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 12:00 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 14:00 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 18:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 20:00 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 22:30 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
  • 23:45 - Запоріжжя (АВ, просп. Соборний, 20)
Час у дорозі: ≈ 39 год. 05 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
08:40
Пардубиці, Чехія
З адреси
≈ 23 год. 35 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
160 €
08:15
Мукачево, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Пардубиці - Мукачево №16134

  • 08:40 - Пардубиці (з адреси)
  • 09:30 - Градець-Кралове (з адреси)
  • 10:30 - Млада Болеслав (з адреси)
  • 11:40 - Ліберець (з адреси)
  • 13:30 - Карлові Вари (з адреси)
  • 14:45 - Пльзень (з адреси)
  • 16:00 - Прага (з адреси)
  • 17:30 - Їглава (з адреси)
  • 18:30 - Брно (з адреси)
  • 19:20 - Злін (з адреси)
  • 20:00 - Оломоуць (з адреси)
  • 20:45 - Опава (з адреси)
  • 21:30 - Фрідек-Містек (з адреси)
  • 22:00 - Острава (з адреси)
  • 22:30 - КПП "Гожичкі"
  • 03:00 - КПП "Корчова"
  • 06:00 - Стрий (АВ)
  • 08:15 - Мукачево (АВ, вул. Академіка Павлова, 14)
Час у дорозі: ≈ 23 год. 35 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
08:40
Пардубиці, Чехія
З адреси
≈ 37 год. 50 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
160 €
22:30
Дніпро, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Пардубиці - Дніпро №15879

  • 08:40 - Пардубиці (з адреси)
  • 09:30 - Градець-Кралове (з адреси)
  • 10:30 - Млада Болеслав (з адреси)
  • 11:40 - Ліберець (з адреси)
  • 13:30 - Карлові Вари (з адреси)
  • 14:45 - Пльзень (з адреси)
  • 16:00 - Прага (з адреси)
  • 17:30 - Їглава (з адреси)
  • 18:30 - Брно (з адреси)
  • 19:20 - Злін (з адреси)
  • 20:00 - Оломоуць (з адреси)
  • 20:45 - Опава (з адреси)
  • 21:30 - Фрідек-Містек (з адреси)
  • 22:00 - Острава (з адреси)
  • 22:30 - КПП "Гожичкі"
  • 03:00 - КПП "Корчова"
  • 05:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 08:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 09:30 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 10:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 12:00 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 14:00 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 18:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 20:00 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 22:30 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
Час у дорозі: ≈ 37 год. 50 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
08:40
Пардубиці, Чехія
З адреси
≈ 21 год. 20 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
160 €
06:00
Стрий, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Пардубиці - Стрий №16135

  • 08:40 - Пардубиці (з адреси)
  • 09:30 - Градець-Кралове (з адреси)
  • 10:30 - Млада Болеслав (з адреси)
  • 11:40 - Ліберець (з адреси)
  • 13:30 - Карлові Вари (з адреси)
  • 14:45 - Пльзень (з адреси)
  • 16:00 - Прага (з адреси)
  • 17:30 - Їглава (з адреси)
  • 18:30 - Брно (з адреси)
  • 19:20 - Злін (з адреси)
  • 20:00 - Оломоуць (з адреси)
  • 20:45 - Опава (з адреси)
  • 21:30 - Фрідек-Містек (з адреси)
  • 22:00 - Острава (з адреси)
  • 22:30 - КПП "Гожичкі"
  • 03:00 - КПП "Корчова"
  • 06:00 - Стрий (АВ)
Час у дорозі: ≈ 21 год. 20 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі