Автобусних рейсів: 26340
Відгуки пасажирів: 0

Розклад автобусів Прага

Розклад автобусів до м. Прага (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
16:00 у цей день
Прага, Чехія
З адреси
≈ 15 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
07:30 на наступ.
Івано-Франківськ, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Прага - Івано-Франківськ №16068

  • 16:00 - Прага (з адреси)
  • 17:30 - Їглава (з адреси)
  • 18:30 - Брно (з адреси)
  • 19:20 - Злін (з адреси)
  • 20:00 - Оломоуць (з адреси)
  • 20:45 - Опава (з адреси)
  • 21:30 - Фрідек-Містек (з адреси)
  • 22:00 - Острава (з адреси)
  • 22:30 - КПП "Гожичкі"
  • 03:00 - КПП "Корчова"
  • 07:30 - Івано-Франківськ (АВ, вул. Залізнична, 30)
Час у дорозі: ≈ 15 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!
16:00 у цей день
Прага, Чехія
З адреси
≈ 30 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
22:30 на наступ.
Дніпро, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Прага - Дніпро №15940

  • 16:00 - Прага (з адреси)
  • 17:30 - Їглава (з адреси)
  • 18:30 - Брно (з адреси)
  • 19:20 - Злін (з адреси)
  • 20:00 - Оломоуць (з адреси)
  • 20:45 - Опава (з адреси)
  • 21:30 - Фрідек-Містек (з адреси)
  • 22:00 - Острава (з адреси)
  • 22:30 - КПП "Гожичкі"
  • 03:00 - КПП "Корчова"
  • 05:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 08:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 09:30 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 10:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 12:00 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 14:00 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 18:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 20:00 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 22:30 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
Час у дорозі: ≈ 30 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!
16:00 у цей день
Прага, Чехія
З адреси
≈ 28 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
20:00 на наступ.
Харків, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Прага - Харків №15941

  • 16:00 - Прага (з адреси)
  • 17:30 - Їглава (з адреси)
  • 18:30 - Брно (з адреси)
  • 19:20 - Злін (з адреси)
  • 20:00 - Оломоуць (з адреси)
  • 20:45 - Опава (з адреси)
  • 21:30 - Фрідек-Містек (з адреси)
  • 22:00 - Острава (з адреси)
  • 22:30 - КПП "Гожичкі"
  • 03:00 - КПП "Корчова"
  • 05:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 08:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 09:30 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 10:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 12:00 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 14:00 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 18:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 20:00 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
Час у дорозі: ≈ 28 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!
16:00 у цей день
Прага, Чехія
З адреси
≈ 26 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
18:00 на наступ.
Полтава, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Прага - Полтава №15942

  • 16:00 - Прага (з адреси)
  • 17:30 - Їглава (з адреси)
  • 18:30 - Брно (з адреси)
  • 19:20 - Злін (з адреси)
  • 20:00 - Оломоуць (з адреси)
  • 20:45 - Опава (з адреси)
  • 21:30 - Фрідек-Містек (з адреси)
  • 22:00 - Острава (з адреси)
  • 22:30 - КПП "Гожичкі"
  • 03:00 - КПП "Корчова"
  • 05:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 08:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 09:30 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 10:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 12:00 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 14:00 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 18:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
Час у дорозі: ≈ 26 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!
16:00 у цей день
Прага, Чехія
З адреси
≈ 22 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
14:00 на наступ.
Київ, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Прага - Київ №15943

  • 16:00 - Прага (з адреси)
  • 17:30 - Їглава (з адреси)
  • 18:30 - Брно (з адреси)
  • 19:20 - Злін (з адреси)
  • 20:00 - Оломоуць (з адреси)
  • 20:45 - Опава (з адреси)
  • 21:30 - Фрідек-Містек (з адреси)
  • 22:00 - Острава (з адреси)
  • 22:30 - КПП "Гожичкі"
  • 03:00 - КПП "Корчова"
  • 05:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 08:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 09:30 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 10:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 12:00 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 14:00 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
Час у дорозі: ≈ 22 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі

Приложение