Автобусних рейсів: 21022
Відгуки пасажирів: 1

Розклад автобусів Прага

Розклад автобусів до м. Прага (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Телефони гарячої лінії з питань перетину кордону. Докладніше...
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
23:10 DATE_TODAY
Львів, Україна
≈ 08 год. 50 хв.
Щодня
45-50 |
Без пішого перетину кордону
08:00 DATE_NEXT_DAY
Прага, Чехія
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Львів - Прага №21509

  • 23:10 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 00:00 - КПП "Угорщина"
  • 05:00 - Ліберець (за адресою)
  • 06:00 - Млада Болеслав (за адресою)
  • 07:30 - Брно (за адресою)
  • 08:00 - Прага (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 08 год. 50 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
16:00 DATE_TODAY
Прага, Чехія
З адреси
≈ 27 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
19:00 DATE_NEXT_DAY
Херсон, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Прага - Херсон №15622

  • 16:00 - Прага (з адреси)
  • 17:30 - Їглава (з адреси)
  • 18:30 - Брно (з адреси)
  • 19:20 - Злін (з адреси)
  • 20:00 - Оломоуць (з адреси)
  • 20:45 - Опава (з адреси)
  • 21:30 - Фрідек-Містек (з адреси)
  • 22:00 - Острава (з адреси)
  • 22:30 - КПП "Гожичкі"
  • 03:00 - КПП "Корчова"
  • 08:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 09:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 11:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 14:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 16:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
  • 18:00 - Миколаїв (АВ, просп. Богоявленський, 21)
  • 19:00 - Херсон (АВ, вул. Полковника Кедровського, 1)
Час у дорозі: ≈ 27 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
16:00 DATE_TODAY
Прага, Чехія
З адреси
≈ 26 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
18:00 DATE_NEXT_DAY
Миколаїв, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Прага - Миколаїв №15623

  • 16:00 - Прага (з адреси)
  • 17:30 - Їглава (з адреси)
  • 18:30 - Брно (з адреси)
  • 19:20 - Злін (з адреси)
  • 20:00 - Оломоуць (з адреси)
  • 20:45 - Опава (з адреси)
  • 21:30 - Фрідек-Містек (з адреси)
  • 22:00 - Острава (з адреси)
  • 22:30 - КПП "Гожичкі"
  • 03:00 - КПП "Корчова"
  • 08:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 09:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 11:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 14:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 16:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
  • 18:00 - Миколаїв (АВ, просп. Богоявленський, 21)
Час у дорозі: ≈ 26 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
16:00 DATE_TODAY
Прага, Чехія
З адреси
≈ 24 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
16:00 DATE_NEXT_DAY
Одеса, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Прага - Одеса №15624

  • 16:00 - Прага (з адреси)
  • 17:30 - Їглава (з адреси)
  • 18:30 - Брно (з адреси)
  • 19:20 - Злін (з адреси)
  • 20:00 - Оломоуць (з адреси)
  • 20:45 - Опава (з адреси)
  • 21:30 - Фрідек-Містек (з адреси)
  • 22:00 - Острава (з адреси)
  • 22:30 - КПП "Гожичкі"
  • 03:00 - КПП "Корчова"
  • 08:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 09:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 11:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 14:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 16:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
Час у дорозі: ≈ 24 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
16:00 DATE_TODAY
Прага, Чехія
З адреси
≈ 22 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
14:00 DATE_NEXT_DAY
Умань, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Прага - Умань №15625

  • 16:00 - Прага (з адреси)
  • 17:30 - Їглава (з адреси)
  • 18:30 - Брно (з адреси)
  • 19:20 - Злін (з адреси)
  • 20:00 - Оломоуць (з адреси)
  • 20:45 - Опава (з адреси)
  • 21:30 - Фрідек-Містек (з адреси)
  • 22:00 - Острава (з адреси)
  • 22:30 - КПП "Гожичкі"
  • 03:00 - КПП "Корчова"
  • 08:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 09:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 11:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 14:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
Час у дорозі: ≈ 22 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі