Автобусних рейсів: 21552
Відгуки пасажирів: 1

Розклад автобусів Злін

Розклад автобусів до м. Злін (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!
19:20 у цей день
Злін, Чехія
З адреси
≈ 23 год. 40 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
19:00 на наступ.
Херсон, Україна
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Злін - Херсон №15643

  • 19:20 - Злін (з адреси)
  • 20:00 - Оломоуць (з адреси)
  • 20:45 - Опава (з адреси)
  • 21:30 - Фрідек-Містек (з адреси)
  • 22:00 - Острава (з адреси)
  • 22:30 - КПП "Гожичкі"
  • 03:00 - КПП "Корчова"
  • 08:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 09:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 11:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 14:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 16:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
  • 18:00 - Миколаїв (АВ, просп. Богоявленський, 21)
  • 19:00 - Херсон (АВ, вул. Полковника Кедровського, 1)
Час у дорозі: ≈ 23 год. 40 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
12:00 у цей день
Львів, Україна
≈ 33 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
21:00 на наступ.
Злін, Чехія
За адресою
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Львів - Злін №19228

  • 12:00 - Львів (Залізниця, пл. Двірцева, 1)
  • 13:30 - КПП "Корчова"
  • 18:30 - КПП "Гожичкі"
  • 19:00 - Острава (за адресою)
  • 19:30 - Фрідек-Містек (за адресою)
  • 20:00 - Опава (за адресою)
  • 20:30 - Оломоуць (за адресою)
  • 21:00 - Злін (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 33 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
19:20 у цей день
Злін, Чехія
З адреси
≈ 22 год. 40 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
18:00 на наступ.
Миколаїв, Україна
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Злін - Миколаїв №15645

  • 19:20 - Злін (з адреси)
  • 20:00 - Оломоуць (з адреси)
  • 20:45 - Опава (з адреси)
  • 21:30 - Фрідек-Містек (з адреси)
  • 22:00 - Острава (з адреси)
  • 22:30 - КПП "Гожичкі"
  • 03:00 - КПП "Корчова"
  • 08:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 09:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 11:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 14:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 16:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
  • 18:00 - Миколаїв (АВ, просп. Богоявленський, 21)
Час у дорозі: ≈ 22 год. 40 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
19:20 у цей день
Злін, Чехія
З адреси
≈ 20 год. 40 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
16:00 на наступ.
Одеса, Україна
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Злін - Одеса №15646

  • 19:20 - Злін (з адреси)
  • 20:00 - Оломоуць (з адреси)
  • 20:45 - Опава (з адреси)
  • 21:30 - Фрідек-Містек (з адреси)
  • 22:00 - Острава (з адреси)
  • 22:30 - КПП "Гожичкі"
  • 03:00 - КПП "Корчова"
  • 08:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 09:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 11:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 14:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 16:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
Час у дорозі: ≈ 20 год. 40 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
19:20 у цей день
Злін, Чехія
З адреси
≈ 18 год. 40 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
14:00 на наступ.
Умань, Україна
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Злін - Умань №15647

  • 19:20 - Злін (з адреси)
  • 20:00 - Оломоуць (з адреси)
  • 20:45 - Опава (з адреси)
  • 21:30 - Фрідек-Містек (з адреси)
  • 22:00 - Острава (з адреси)
  • 22:30 - КПП "Гожичкі"
  • 03:00 - КПП "Корчова"
  • 08:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 09:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 11:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 14:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
Час у дорозі: ≈ 18 год. 40 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі