Автобусних рейсів: 21552
Відгуки пасажирів: 1

Розклад автобусів Берлін

Розклад автобусів до м. Берлін (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!
12:00 у цей день
Львів, Україна
≈ 15 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
03:00 на наступ.
Берлін, Німеччина
За адресою
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Львів - Берлін №19216

  • 12:00 - Львів (Залізниця, пл. Двірцева, 1)
  • 13:30 - КПП "Корчова"
  • 03:00 - Берлін (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 15 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
16:00 у цей день
Берлін, Німеччина
З адреси
≈ 34 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
02:30 через день
Запоріжжя, Україна
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Берлін - Запоріжжя №14868

  • 16:00 - Берлін (з адреси)
  • 04:00 - КПП "Корчова"
  • 07:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 10:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 11:30 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 12:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 14:00 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 16:00 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 20:30 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 22:30 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 01:10 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
  • 02:30 - Запоріжжя (АВ, просп. Соборний, 20)
Час у дорозі: ≈ 34 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.

16:00 у цей день
Берлін, Німеччина
З адреси
≈ 33 год. 10 хв.
Щодня
8-18 |
01:10 через день
Дніпро, Україна
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Берлін - Дніпро №14869

  • 16:00 - Берлін (з адреси)
  • 04:00 - КПП "Корчова"
  • 07:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 10:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 11:30 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 12:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 14:00 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 16:00 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 20:30 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 22:30 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 01:10 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
Час у дорозі: ≈ 33 год. 10 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.

16:00 у цей день
Берлін, Німеччина
З адреси
≈ 6 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
22:30 у цей день
Харків, Україна
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Берлін - Харків №14870

  • 16:00 - Берлін (з адреси)
  • 04:00 - КПП "Корчова"
  • 07:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 10:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 11:30 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 12:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 14:00 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 16:00 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 20:30 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 22:30 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
Час у дорозі: ≈ 6 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.

16:00 у цей день
Берлін, Німеччина
З адреси
≈ 4 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
20:30 у цей день
Полтава, Україна
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Берлін - Полтава №14871

  • 16:00 - Берлін (з адреси)
  • 04:00 - КПП "Корчова"
  • 07:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 10:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 11:30 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 12:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 14:00 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 16:00 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 20:30 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
Час у дорозі: ≈ 4 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі