Автобусних рейсів: 20827
Відгуки пасажирів: 1

Розклад автобусів Дюссельдорф

Розклад автобусів до м. Дюссельдорф (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Телефони гарячої лінії з питань перетину кордону. Докладніше...
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
10:00
Чернівці, Україна
≈ 23 год. 00 хв.
Чт.
8-18 |
Без пішого перетину кордону
200 €
09:00
Дюссельдорф, Німеччина
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Чернівці - Дюссельдорф №20740

  • 10:00 - Чернівці (АВ, вул. Головна, 219)
  • 14:00 - Івано-Франківськ (АВ, вул. Залізнична, 30)
  • 15:20 - Тернопіль (АВ, вул. А.Живова, 7)
  • 17:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 18:30 - КПП "Медика"
  • 05:00 - Нюрнберг (за адресою)
  • 06:00 - Білефельд (за адресою)
  • 07:00 - Франкфурт-на-Майні (за адресою)
  • 07:30 - Ессен (за адресою)
  • 08:00 - Дуйсбург (за адресою)
  • 08:30 - Дортмунд (за адресою)
  • 09:00 - Дюссельдорф (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 23 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
14:00
Івано-Франківськ, Україна
≈ 19 год. 00 хв.
Чт.
8-18 |
Без пішого перетину кордону
200 €
09:00
Дюссельдорф, Німеччина
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Івано-Франківськ - Дюссельдорф №20741

  • 14:00 - Івано-Франківськ (АВ, вул. Залізнична, 30)
  • 15:20 - Тернопіль (АВ, вул. А.Живова, 7)
  • 17:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 18:30 - КПП "Медика"
  • 05:00 - Нюрнберг (за адресою)
  • 06:00 - Білефельд (за адресою)
  • 07:00 - Франкфурт-на-Майні (за адресою)
  • 07:30 - Ессен (за адресою)
  • 08:00 - Дуйсбург (за адресою)
  • 08:30 - Дортмунд (за адресою)
  • 09:00 - Дюссельдорф (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 19 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
15:20
Тернопіль, Україна
≈ 17 год. 40 хв.
Чт.
8-18 |
Без пішого перетину кордону
200 €
09:00
Дюссельдорф, Німеччина
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Тернопіль - Дюссельдорф №20742

  • 15:20 - Тернопіль (АВ, вул. А.Живова, 7)
  • 17:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 18:30 - КПП "Медика"
  • 05:00 - Нюрнберг (за адресою)
  • 06:00 - Білефельд (за адресою)
  • 07:00 - Франкфурт-на-Майні (за адресою)
  • 07:30 - Ессен (за адресою)
  • 08:00 - Дуйсбург (за адресою)
  • 08:30 - Дортмунд (за адресою)
  • 09:00 - Дюссельдорф (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 17 год. 40 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
17:00
Львів, Україна
≈ 16 год. 00 хв.
Чт.
8-18 |
Без пішого перетину кордону
200 €
09:00
Дюссельдорф, Німеччина
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Львів - Дюссельдорф №20743

  • 17:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 18:30 - КПП "Медика"
  • 05:00 - Нюрнберг (за адресою)
  • 06:00 - Білефельд (за адресою)
  • 07:00 - Франкфурт-на-Майні (за адресою)
  • 07:30 - Ессен (за адресою)
  • 08:00 - Дуйсбург (за адресою)
  • 08:30 - Дортмунд (за адресою)
  • 09:00 - Дюссельдорф (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 16 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
09:30
Дюссельдорф, Німеччина
З адреси
≈ 22 год. 30 хв.
Вс.
8-18 |
Без пішого перетину кордону
130 €
08:00
Чернівці, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Дюссельдорф - Чернівці №20772

  • 09:30 - Дюссельдорф (з адреси)
  • 10:00 - Дортмунд (з адреси)
  • 10:30 - Дуйсбург (з адреси)
  • 11:00 - Ессен (з адреси)
  • 11:30 - Франкфурт-на-Майні (з адреси)
  • 12:30 - Білефельд (з адреси)
  • 13:30 - Нюрнберг (з адреси)
  • 00:00 - КПП "Медика"
  • 01:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 03:10 - Тернопіль (АВ, вул. А.Живова, 7)
  • 04:30 - Івано-Франківськ (АВ, вул. Залізнична, 30)
  • 08:00 - Чернівці (АВ, вул. Головна, 219)
Час у дорозі: ≈ 22 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі