Автобусних рейсів: 26340
Відгуки пасажирів: 0

Розклад автобусів Франкфурт-на-Майні

Розклад автобусів до м. Франкфурт-на-Майні (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
11:00 у цей день
Чернівці, Україна
≈ 7 год. 25 хв.
Щодня
8-18 |
18:25 у цей день
Франкфурт-на-Майні, Німеччина
За адресою

Розклад автобуса Чернівці - Франкфурт-на-Майні №14882

  • 11:00 - Чернівці (АВ, вул. Головна, 219)
  • 13:20 - Івано-Франківськ (АВ, вул. Залізнична, 30)
  • 16:45 - КПП "Корчова"
  • 06:45 - Берлін (за адресою)
  • 10:15 - Гамбург (за адресою)
  • 12:15 - Ганновер (за адресою)
  • 15:45 - Кельн (за адресою)
  • 18:25 - Франкфурт-на-Майні (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 7 год. 25 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


03:00 у цей день
Львів, Україна
≈ 2 год. 40 хв.
Щодня
8-18 |
05:40 у цей день
Франкфурт-на-Майні, Німеччина
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Львів - Франкфурт-на-Майні №14765

  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 04:30 - КПП "Корчова"
  • 18:00 - Берлін (за адресою)
  • 21:30 - Гамбург (за адресою)
  • 23:30 - Ганновер (за адресою)
  • 03:00 - Кельн (за адресою)
  • 05:40 - Франкфурт-на-Майні (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 2 год. 40 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!
04:30 у цей день
Франкфурт-на-Майні, Німеччина
З адреси
≈ 46 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
02:30 через день
Запоріжжя, Україна

Розклад автобуса Франкфурт-на-Майні - Запоріжжя №14828

  • 04:30 - Франкфурт-на-Майні (з адреси)
  • 07:00 - Кельн (з адреси)
  • 10:30 - Ганновер (з адреси)
  • 12:30 - Гамбург (з адреси)
  • 16:00 - Берлін (з адреси)
  • 04:00 - КПП "Корчова"
  • 07:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 10:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 11:30 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 12:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 14:00 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 16:00 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 20:30 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 22:30 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 01:10 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
  • 02:30 - Запоріжжя (АВ, просп. Соборний, 20)
Час у дорозі: ≈ 46 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


04:30 у цей день
Франкфурт-на-Майні, Німеччина
З адреси
≈ 44 год. 40 хв.
Щодня
8-18 |
01:10 через день
Дніпро, Україна

Розклад автобуса Франкфурт-на-Майні - Дніпро №14829

  • 04:30 - Франкфурт-на-Майні (з адреси)
  • 07:00 - Кельн (з адреси)
  • 10:30 - Ганновер (з адреси)
  • 12:30 - Гамбург (з адреси)
  • 16:00 - Берлін (з адреси)
  • 04:00 - КПП "Корчова"
  • 07:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 10:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 11:30 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 12:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 14:00 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 16:00 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 20:30 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 22:30 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 01:10 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
Час у дорозі: ≈ 44 год. 40 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


04:30 у цей день
Франкфурт-на-Майні, Німеччина
З адреси
≈ 18 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
22:30 у цей день
Харків, Україна

Розклад автобуса Франкфурт-на-Майні - Харків №14830

  • 04:30 - Франкфурт-на-Майні (з адреси)
  • 07:00 - Кельн (з адреси)
  • 10:30 - Ганновер (з адреси)
  • 12:30 - Гамбург (з адреси)
  • 16:00 - Берлін (з адреси)
  • 04:00 - КПП "Корчова"
  • 07:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 10:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 11:30 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 12:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 14:00 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 16:00 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 20:30 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 22:30 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
Час у дорозі: ≈ 18 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі

Приложение