Автобусних рейсів: 22354
Відгуки пасажирів: 1

Розклад автобусів Нюрнберг

Розклад автобусів до м. Нюрнберг (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
11:00 у цей день
Чернівці, Україна
≈ 12 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
23:00 у цей день
Нюрнберг, Німеччина
За адресою

Розклад автобуса Чернівці - Нюрнберг №14878

  • 11:00 - Чернівці (АВ, вул. Головна, 219)
  • 13:20 - Івано-Франківськ (АВ, вул. Залізнична, 30)
  • 16:45 - КПП "Корчова"
  • 06:45 - Берлін (за адресою)
  • 10:15 - Гамбург (за адресою)
  • 12:15 - Ганновер (за адресою)
  • 15:45 - Кельн (за адресою)
  • 18:25 - Франкфурт-на-Майні (за адресою)
  • 20:10 - Штутгарт (за адресою)
  • 23:00 - Нюрнберг (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 12 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.

03:00 у цей день
Львів, Україна
≈ 8 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
11:30 у цей день
Нюрнберг, Німеччина
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Львів - Нюрнберг №14743

  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 04:30 - КПП "Корчова"
  • 18:00 - Берлін (за адресою)
  • 21:30 - Гамбург (за адресою)
  • 23:30 - Ганновер (за адресою)
  • 03:00 - Кельн (за адресою)
  • 05:40 - Франкфурт-на-Майні (за адресою)
  • 08:30 - Штутгарт (за адресою)
  • 11:30 - Нюрнберг (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 8 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
23:30 у цей день
Нюрнберг, Німеччина
З адреси
≈ 27 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
02:30 через день
Запоріжжя, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Нюрнберг - Запоріжжя №14808

  • 23:30 - Нюрнберг (з адреси)
  • 02:30 - Штутгарт (з адреси)
  • 04:30 - Франкфурт-на-Майні (з адреси)
  • 07:00 - Кельн (з адреси)
  • 10:30 - Ганновер (з адреси)
  • 12:30 - Гамбург (з адреси)
  • 16:00 - Берлін (з адреси)
  • 04:00 - КПП "Корчова"
  • 07:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 10:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 11:30 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 12:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 14:00 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 16:00 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 20:30 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 22:30 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 01:10 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
  • 02:30 - Запоріжжя (АВ, просп. Соборний, 20)
Час у дорозі: ≈ 27 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
23:30 у цей день
Нюрнберг, Німеччина
З адреси
≈ 25 год. 40 хв.
Щодня
8-18 |
01:10 через день
Дніпро, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Нюрнберг - Дніпро №14809

  • 23:30 - Нюрнберг (з адреси)
  • 02:30 - Штутгарт (з адреси)
  • 04:30 - Франкфурт-на-Майні (з адреси)
  • 07:00 - Кельн (з адреси)
  • 10:30 - Ганновер (з адреси)
  • 12:30 - Гамбург (з адреси)
  • 16:00 - Берлін (з адреси)
  • 04:00 - КПП "Корчова"
  • 07:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 10:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 11:30 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 12:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 14:00 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 16:00 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 20:30 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 22:30 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 01:10 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
Час у дорозі: ≈ 25 год. 40 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
23:30 у цей день
Нюрнберг, Німеччина
З адреси
≈ 47 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
22:30 через день
Харків, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Нюрнберг - Харків №14810

  • 23:30 - Нюрнберг (з адреси)
  • 02:30 - Штутгарт (з адреси)
  • 04:30 - Франкфурт-на-Майні (з адреси)
  • 07:00 - Кельн (з адреси)
  • 10:30 - Ганновер (з адреси)
  • 12:30 - Гамбург (з адреси)
  • 16:00 - Берлін (з адреси)
  • 04:00 - КПП "Корчова"
  • 07:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 10:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 11:30 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 12:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 14:00 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 16:00 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 20:30 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 22:30 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
Час у дорозі: ≈ 47 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі