Автобусних рейсів: 28457
Відгуки пасажирів: 0

Розклад автобусів Авелліно

Розклад автобусів до м. Авелліно (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
21:30 у цей день
Авелліно, Італія
З адреси
≈ 09 год. 50 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
07:20 на наступ.
Дніпро, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Авелліно - Дніпро №17355

  • 21:30 - Авелліно (з адреси)
  • 09:30 - КПП "Медика"
  • 06:00 - Запоріжжя (АВ, просп. Соборний, 20)
  • 07:20 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
Час у дорозі: ≈ 09 год. 50 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!
00:15 у цей день
Луцьк, Україна
≈ 35 год. 45 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
12:00 на наступ.
Авелліно, Італія
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Луцьк - Авелліно №17202

  • 00:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 00:00 - КПП "Медика"
  • 12:00 - Авелліно (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 35 год. 45 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!
03:00 у цей день
Львів, Україна
≈ 33 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
12:00 на наступ.
Авелліно, Італія
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Львів - Авелліно №17216

  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 00:00 - КПП "Медика"
  • 12:00 - Авелліно (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 33 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!
21:30 у цей день
Авелліно, Італія
З адреси
≈ 27 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
01:00 через день
Львів, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Авелліно - Львів №17347

  • 21:30 - Авелліно (з адреси)
  • 09:30 - КПП "Медика"
  • 06:00 - Запоріжжя (АВ, просп. Соборний, 20)
  • 07:20 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
  • 10:00 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 12:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 16:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 18:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 19:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 21:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 22:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 01:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
Час у дорозі: ≈ 27 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!
21:30 у цей день
Авелліно, Італія
З адреси
≈ 24 год. 45 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
22:15 на наступ.
Луцьк, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Авелліно - Луцьк №17348

  • 21:30 - Авелліно (з адреси)
  • 09:30 - КПП "Медика"
  • 06:00 - Запоріжжя (АВ, просп. Соборний, 20)
  • 07:20 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
  • 10:00 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 12:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 16:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 18:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 19:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 21:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 22:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
Час у дорозі: ≈ 24 год. 45 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі

Приложение