Автобусних рейсів: 21420
Відгуки пасажирів: 1

Розклад автобусів Флоренція

Розклад автобусів до м. Флоренція (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Телефони гарячої лінії з питань перетину кордону. Докладніше...
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
21:45 у цей день
Новоград-Волинський, Україна
≈ 21 год. 15 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
19:00 на наступ.
Флоренція, Італія
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Новоград-Волинський - Флоренція №17165

  • 21:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 00:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 00:00 - КПП "Медика"
  • 12:00 - Авелліно (за адресою)
  • 13:00 - Рим (за адресою)
  • 14:00 - Неаполь (за адресою)
  • 14:30 - Перуджа (за адресою)
  • 15:30 - Авеццано (за адресою)
  • 16:00 - Пескара (за адресою)
  • 17:00 - Форлі (за адресою)
  • 17:30 - Сан-Бенедетто-дель-Тронто (за адресою)
  • 18:00 - Анкона (за адресою)
  • 18:30 - Ріміні (за адресою)
  • 19:00 - Флоренція (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 21 год. 15 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
23:00 у цей день
Рівне, Україна
≈ 20 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
19:00 на наступ.
Флоренція, Італія
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Рівне - Флоренція №17179

  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 00:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 00:00 - КПП "Медика"
  • 12:00 - Авелліно (за адресою)
  • 13:00 - Рим (за адресою)
  • 14:00 - Неаполь (за адресою)
  • 14:30 - Перуджа (за адресою)
  • 15:30 - Авеццано (за адресою)
  • 16:00 - Пескара (за адресою)
  • 17:00 - Форлі (за адресою)
  • 17:30 - Сан-Бенедетто-дель-Тронто (за адресою)
  • 18:00 - Анкона (за адресою)
  • 18:30 - Ріміні (за адресою)
  • 19:00 - Флоренція (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 20 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
12:00 у цей день
Ужгород, Україна
≈ 31 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
19:00 на наступ.
Флоренція, Італія
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Ужгород - Флоренція №17440

  • 12:00 - Ужгород (АВ, просп. Свободи, 26)
  • 12:45 - Мукачево (АВ, вул. Академіка Павлова, 14)
  • 15:00 - Стрий (АВ, вул. Івана Багряного, 4)
  • 00:00 - КПП "Медика"
  • 12:00 - Авелліно (за адресою)
  • 13:00 - Рим (за адресою)
  • 14:00 - Неаполь (за адресою)
  • 14:30 - Перуджа (за адресою)
  • 15:30 - Авеццано (за адресою)
  • 16:00 - Пескара (за адресою)
  • 17:00 - Форлі (за адресою)
  • 17:30 - Сан-Бенедетто-дель-Тронто (за адресою)
  • 18:00 - Анкона (за адресою)
  • 18:30 - Ріміні (за адресою)
  • 19:00 - Флоренція (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 31 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
08:00 у цей день
Запоріжжя, Україна
≈ 35 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
19:00 на наступ.
Флоренція, Італія
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Запоріжжя - Флоренція №16930

  • 08:00 - Запоріжжя (АВ, просп. Соборний, 20)
  • 09:20 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
  • 12:00 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 14:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 18:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 20:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 21:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 00:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 00:00 - КПП "Медика"
  • 12:00 - Авелліно (за адресою)
  • 13:00 - Рим (за адресою)
  • 14:00 - Неаполь (за адресою)
  • 14:30 - Перуджа (за адресою)
  • 15:30 - Авеццано (за адресою)
  • 16:00 - Пескара (за адресою)
  • 17:00 - Форлі (за адресою)
  • 17:30 - Сан-Бенедетто-дель-Тронто (за адресою)
  • 18:00 - Анкона (за адресою)
  • 18:30 - Ріміні (за адресою)
  • 19:00 - Флоренція (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 35 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
09:00 у цей день
Херсон, Україна
≈ 34 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
19:00 на наступ.
Флоренція, Італія
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Херсон - Флоренція №15398

  • 09:00 - Херсон (АВ, вул. Полковника Кедровського, 1)
  • 10:00 - Миколаїв (АВ, просп. Богоявленський, 21)
  • 12:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
  • 15:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 17:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 19:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 21:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7 )
  • 00:00 - КПП "Медика"
  • 12:00 - Авелліно (за адресою)
  • 13:00 - Рим (за адресою)
  • 14:00 - Неаполь (за адресою)
  • 14:30 - Перуджа (за адресою)
  • 15:30 - Авеццано (за адресою)
  • 16:00 - Пескара (за адресою)
  • 17:00 - Форлі (за адресою)
  • 17:30 - Сан-Бенедетто-дель-Тронто (за адресою)
  • 18:00 - Анкона (за адресою)
  • 18:30 - Ріміні (за адресою)
  • 19:00 - Флоренція (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 34 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі