Автобусних рейсів: 21891
Відгуки пасажирів: 1

Розклад автобусів Неаполь

Розклад автобусів до м. Неаполь (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
19:30 у цей день
Неаполь, Італія
З адреси
≈ 10 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
06:00 на наступ.
Запоріжжя, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Неаполь - Запоріжжя №17336

  • 19:30 - Неаполь (з адреси)
  • 20:30 - Рим (з адреси)
  • 21:30 - Авелліно (з адреси)
  • 09:30 - КПП "Медика"
  • 06:00 - Запоріжжя (АВ, просп. Соборний, 20)
Час у дорозі: ≈ 10 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
03:00 у цей день
Львів, Україна
≈ 35 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
14:00 на наступ.
Неаполь, Італія
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Львів - Неаполь №17214

  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 00:00 - КПП "Медика"
  • 12:00 - Авелліно (за адресою)
  • 13:00 - Рим (за адресою)
  • 14:00 - Неаполь (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 35 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
19:30 у цей день
Неаполь, Італія
З адреси
≈ 29 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
01:00 через день
Львів, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Неаполь - Львів №17327

  • 19:30 - Неаполь (з адреси)
  • 20:30 - Рим (з адреси)
  • 21:30 - Авелліно (з адреси)
  • 09:30 - КПП "Медика"
  • 06:00 - Запоріжжя (АВ, просп. Соборний, 20)
  • 07:20 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
  • 10:00 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 12:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 16:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 18:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 19:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 21:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 22:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 01:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
Час у дорозі: ≈ 29 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
19:30 у цей день
Неаполь, Італія
З адреси
≈ 26 год. 45 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
22:15 на наступ.
Луцьк, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Неаполь - Луцьк №17328

  • 19:30 - Неаполь (з адреси)
  • 20:30 - Рим (з адреси)
  • 21:30 - Авелліно (з адреси)
  • 09:30 - КПП "Медика"
  • 06:00 - Запоріжжя (АВ, просп. Соборний, 20)
  • 07:20 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
  • 10:00 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 12:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 16:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 18:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 19:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 21:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 22:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
Час у дорозі: ≈ 26 год. 45 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
19:30 у цей день
Неаполь, Італія
З адреси
≈ 25 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
21:00 на наступ.
Рівне, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Неаполь - Рівне №17329

  • 19:30 - Неаполь (з адреси)
  • 20:30 - Рим (з адреси)
  • 21:30 - Авелліно (з адреси)
  • 09:30 - КПП "Медика"
  • 06:00 - Запоріжжя (АВ, просп. Соборний, 20)
  • 07:20 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
  • 10:00 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 12:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 16:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 18:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 19:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 21:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
Час у дорозі: ≈ 25 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі