Автобусних рейсів: 18077
Відгуки пасажирів: 1

Розклад автобусів Ріміні

Розклад автобусів до м. Ріміні (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Телефони гарячої лінії з питань перетину кордону. Докладніше...
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
20:30
Житомир, Україна
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
400 €
18:30
Ріміні, Італія
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Житомир - Ріміні №17152

  • 20:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 21:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 00:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 00:00 - КПП "Медика"
  • 12:00 - Авелліно (за адресою)
  • 13:00 - Рим (за адресою)
  • 14:00 - Неаполь (за адресою)
  • 14:30 - Перуджа (за адресою)
  • 15:30 - Авеццано (за адресою)
  • 16:00 - Пескара (за адресою)
  • 17:00 - Форлі (за адресою)
  • 17:30 - Сан-Бенедетто-дель-Тронто (за адресою)
  • 18:00 - Анкона (за адресою)
  • 18:30 - Ріміні (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 22 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
21:45
Новоград-Волинський, Україна
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
400 €
18:30
Ріміні, Італія
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Новоград-Волинський - Ріміні №17166

  • 21:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 00:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 00:00 - КПП "Медика"
  • 12:00 - Авелліно (за адресою)
  • 13:00 - Рим (за адресою)
  • 14:00 - Неаполь (за адресою)
  • 14:30 - Перуджа (за адресою)
  • 15:30 - Авеццано (за адресою)
  • 16:00 - Пескара (за адресою)
  • 17:00 - Форлі (за адресою)
  • 17:30 - Сан-Бенедетто-дель-Тронто (за адресою)
  • 18:00 - Анкона (за адресою)
  • 18:30 - Ріміні (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 20 год. 45 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
23:00
Рівне, Україна
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
400 €
18:30
Ріміні, Італія
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Рівне - Ріміні №17180

  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 00:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 00:00 - КПП "Медика"
  • 12:00 - Авелліно (за адресою)
  • 13:00 - Рим (за адресою)
  • 14:00 - Неаполь (за адресою)
  • 14:30 - Перуджа (за адресою)
  • 15:30 - Авеццано (за адресою)
  • 16:00 - Пескара (за адресою)
  • 17:00 - Форлі (за адресою)
  • 17:30 - Сан-Бенедетто-дель-Тронто (за адресою)
  • 18:00 - Анкона (за адресою)
  • 18:30 - Ріміні (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 19 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
23:00
Рівне, Україна
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
400 €
18:00
Анкона, Італія
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Рівне - Анкона №17181

  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 00:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 00:00 - КПП "Медика"
  • 12:00 - Авелліно (за адресою)
  • 13:00 - Рим (за адресою)
  • 14:00 - Неаполь (за адресою)
  • 14:30 - Перуджа (за адресою)
  • 15:30 - Авеццано (за адресою)
  • 16:00 - Пескара (за адресою)
  • 17:00 - Форлі (за адресою)
  • 17:30 - Сан-Бенедетто-дель-Тронто (за адресою)
  • 18:00 - Анкона (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 19 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
08:00
Запоріжжя, Україна
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
400 €
18:30
Ріміні, Італія
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Запоріжжя - Ріміні №16931

  • 08:00 - Запоріжжя (АВ, просп. Соборний, 20)
  • 09:20 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
  • 12:00 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 14:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 18:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 20:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 21:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 00:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 00:00 - КПП "Медика"
  • 12:00 - Авелліно (за адресою)
  • 13:00 - Рим (за адресою)
  • 14:00 - Неаполь (за адресою)
  • 14:30 - Перуджа (за адресою)
  • 15:30 - Авеццано (за адресою)
  • 16:00 - Пескара (за адресою)
  • 17:00 - Форлі (за адресою)
  • 17:30 - Сан-Бенедетто-дель-Тронто (за адресою)
  • 18:00 - Анкона (за адресою)
  • 18:30 - Ріміні (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 34 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі