Автобусних рейсів: 17884
Відгуки пасажирів: 1

Автобус Аглона - Запоріжжя

Розклад автобуса Аглона - Запоріжжя (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка та багажу). Безкоштовне бронювання квитків.
Телефони гарячої лінії з питань перетину кордону. Докладніше...
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!

Квиток Аглона - Запоріжжя

Щодня
Відправлення:
17:40
Аглона, Латвія
З адреси
Щодня
Прибуття:
00:45
Запоріжжя, Україна
Увага! В період з 25 грудня по 15 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!
  • 17:40 - Аглона (з адреси)
  • 18:00 - Краслава (з адреси)
  • 18:40 - Даугавпілс (з адреси)
  • 02:00 - КПП "Брест"
  • 07:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 09:45 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 10:30 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 11:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 13:00 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 15:00 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 19:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 21:00 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 23:30 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
  • 00:45 - Запоріжжя (АВ, просп. Соборний, 20)
Час у дорозі: ≈ 31 год. 05 хв.
*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.
150 €


Забронювати Оплата при посадці!
Автобус: №16844 | Місткість: 8-18 місць. |

Автобусний рейс Аглона - Запоріжжя здійснюється на комфортабельних автобусах місткістю 8-18 посадочних місць. Для комфортної подорожі на далекі відстані в салоні автобуса є кондиціонер (клімат контроль), телевізор, зарядка для телефону, а також відкидні сидіння з досить широкою відстанню одне від одного.

Автобус відправляється з м. Аглона, Латвія (З адреси) о 17:40 і прибуває у м. Запоріжжя, Україна приблизно о 00:45. Час у дорозі займає ≈ 31 год. 05 хв.

Періодичність маршруту:
Щодня

Перетин кордону:
Без пішого перетину кордону.

Вартість квитка та багажу:

Вартість квитка на автобус Аглона - Запоріжжя становить - 150 €. У вартість квитка входить одна сумка розміром не більше ніж 100х50х30 см. Додатковий багаж оплачується окремо за тарифом перевізника.

Знижка на квиток:

Знижки на квиток не надаються.

Додаткова інформація:

Викуп квитка не потрібно, оплата відбувається при посадці в автобус.

Вільні місця в автобусі Аглона - Запоріжжя

Автобус Аглона - Запоріжжя (1) рейсів.

17:40
Аглона, Латвія
З адреси
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
150 €
00:45
Запоріжжя, Україна
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 15 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Аглона - Запоріжжя №16844

  • 17:40 - Аглона (з адреси)
  • 18:00 - Краслава (з адреси)
  • 18:40 - Даугавпілс (з адреси)
  • 02:00 - КПП "Брест"
  • 07:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 09:45 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 10:30 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 11:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 13:00 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 15:00 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 19:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 21:00 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 23:30 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
  • 00:45 - Запоріжжя (АВ, просп. Соборний, 20)
Час у дорозі: ≈ 31 год. 05 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі