Автобусних рейсів: 20399
Відгуки пасажирів: 1

Автобус Житомир - Айзкраукле

Розклад автобуса Житомир - Айзкраукле (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка та багажу). Безкоштовне бронювання квитків.
Телефони гарячої лінії з питань перетину кордону. Докладніше...
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!

Квиток Житомир - Айзкраукле

Щодня
Відправлення:
20:30
Житомир, Україна
З адреси
Щодня
Прибуття:
16:30
Айзкраукле, Латвія
  • 20:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 21:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 00:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 07:00 - КПП "Брест"
  • 13:00 - Даугавпілс (за адресою)
  • 13:40 - Краслава (за адресою)
  • 14:00 - Аглона (за адресою)
  • 14:40 - Резекне (за адресою)
  • 15:50 - Єкабпілс (за адресою)
  • 16:30 - Айзкраукле (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 20 год. 00 хв.
*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.
150 €


Забронювати Оплата при посадці!
Автобус: №16665 | Місткість: 8-18 місць. |

Автобусний рейс Житомир - Айзкраукле здійснюється на комфортабельних автобусах місткістю 8-18 посадочних місць. Для комфортної подорожі на далекі відстані в салоні автобуса є кондиціонер (клімат контроль), телевізор, зарядка для телефону, а також відкидні сидіння з досить широкою відстанню одне від одного.

Автобус відправляється з м. Житомир, Україна (З адреси) о 20:30 і прибуває у м. Айзкраукле, Латвія приблизно о 16:30. Час у дорозі займає ≈ 20 год. 00 хв.

Періодичність маршруту:
Щодня

Перетин кордону:
Без пішого перетину кордону.

Вартість квитка та багажу:

Вартість квитка на автобус Житомир - Айзкраукле становить - 150 €. У вартість квитка входить одна сумка розміром не більше ніж 100х50х30 см. Додатковий багаж оплачується окремо за тарифом перевізника.

Знижка на квиток:

Знижки на квиток не надаються.

Додаткова інформація:

Викуп квитка не потрібно, оплата відбувається при посадці в автобус.

Вільні місця в автобусі Житомир - Айзкраукле

Автобус Житомир - Айзкраукле (1) рейсів.

20:30
Житомир, Україна
З адреси
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
150 €
16:30
Айзкраукле, Латвія
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Житомир - Айзкраукле №16665

  • 20:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 21:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 00:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 07:00 - КПП "Брест"
  • 13:00 - Даугавпілс (за адресою)
  • 13:40 - Краслава (за адресою)
  • 14:00 - Аглона (за адресою)
  • 14:40 - Резекне (за адресою)
  • 15:50 - Єкабпілс (за адресою)
  • 16:30 - Айзкраукле (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 20 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі