Автобусних рейсів: 20399
Відгуки пасажирів: 1

Розклад автобусів Краслава

Розклад автобусів до м. Краслава (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Телефони гарячої лінії з питань перетину кордону. Докладніше...
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
18:00
Краслава, Латвія
З адреси
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
150 €
18:00
Херсон, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Краслава - Херсон №16411

  • 18:00 - Краслава (з адреси)
  • 18:40 - Даугавпілс (з адреси)
  • 02:00 - КПП "Брест"
  • 07:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 08:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 10:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 13:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 15:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
  • 18:00 - Миколаїв (АВ, просп. Богоявленський, 21)
  • 18:00 - Херсон (АВ, вул. Полковника Кедровського, 1)
Час у дорозі: ≈ 24 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
18:00
Краслава, Латвія
З адреси
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
150 €
18:00
Миколаїв, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Краслава - Миколаїв №16413

  • 18:00 - Краслава (з адреси)
  • 18:40 - Даугавпілс (з адреси)
  • 02:00 - КПП "Брест"
  • 07:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 08:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 10:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 13:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 15:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
  • 18:00 - Миколаїв (АВ, просп. Богоявленський, 21)
Час у дорозі: ≈ 24 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
18:00
Краслава, Латвія
З адреси
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
150 €
15:00
Одеса, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Краслава - Одеса №16414

  • 18:00 - Краслава (з адреси)
  • 18:40 - Даугавпілс (з адреси)
  • 02:00 - КПП "Брест"
  • 07:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 08:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 10:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 13:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 15:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
Час у дорозі: ≈ 21 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
18:00
Краслава, Латвія
З адреси
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
150 €
13:00
Умань, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Краслава - Умань №16415

  • 18:00 - Краслава (з адреси)
  • 18:40 - Даугавпілс (з адреси)
  • 02:00 - КПП "Брест"
  • 07:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 08:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 10:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 13:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
Час у дорозі: ≈ 19 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
18:00
Краслава, Латвія
З адреси
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
150 €
10:30
Вінниця, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Краслава - Вінниця №16416

  • 18:00 - Краслава (з адреси)
  • 18:40 - Даугавпілс (з адреси)
  • 02:00 - КПП "Брест"
  • 07:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 08:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 10:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
Час у дорозі: ≈ 16 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі