Автобусних рейсів: 21891
Відгуки пасажирів: 1

Розклад автобусів Резекне

Розклад автобусів до м. Резекне (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
17:00 у цей день
Резекне, Латвія
З адреси
≈ 14 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
07:00 на наступ.
Львів, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Резекне - Львів №16843

  • 17:00 - Резекне (з адреси)
  • 17:40 - Аглона (з адреси)
  • 18:00 - Краслава (з адреси)
  • 18:40 - Даугавпілс (з адреси)
  • 02:00 - КПП "Брест"
  • 07:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
Час у дорозі: ≈ 14 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
03:00 у цей день
Львів, Україна
З адреси
≈ 11 год. 40 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
14:40 у цей день
Резекне, Латвія
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Львів - Резекне №16689

  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 07:00 - КПП "Брест"
  • 13:00 - Даугавпілс (за адресою)
  • 13:40 - Краслава (за адресою)
  • 14:00 - Аглона (за адресою)
  • 14:40 - Резекне (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 11 год. 40 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
17:00 у цей день
Резекне, Латвія
З адреси
≈ 31 год. 45 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
00:45 через день
Запоріжжя, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Резекне - Запоріжжя №16834

  • 17:00 - Резекне (з адреси)
  • 17:40 - Аглона (з адреси)
  • 18:00 - Краслава (з адреси)
  • 18:40 - Даугавпілс (з адреси)
  • 02:00 - КПП "Брест"
  • 07:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 09:45 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 10:30 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 11:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 13:00 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 15:00 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 19:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 21:00 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 23:30 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
  • 00:45 - Запоріжжя (АВ, просп. Соборний, 20)
Час у дорозі: ≈ 31 год. 45 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
17:00 у цей день
Резекне, Латвія
З адреси
≈ 30 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
23:30 на наступ.
Дніпро, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Резекне - Дніпро №16835

  • 17:00 - Резекне (з адреси)
  • 17:40 - Аглона (з адреси)
  • 18:00 - Краслава (з адреси)
  • 18:40 - Даугавпілс (з адреси)
  • 02:00 - КПП "Брест"
  • 07:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 09:45 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 10:30 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 11:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 13:00 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 15:00 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 19:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 21:00 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 23:30 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
Час у дорозі: ≈ 30 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
17:00 у цей день
Резекне, Латвія
З адреси
≈ 28 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
21:00 на наступ.
Харків, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Резекне - Харків №16836

  • 17:00 - Резекне (з адреси)
  • 17:40 - Аглона (з адреси)
  • 18:00 - Краслава (з адреси)
  • 18:40 - Даугавпілс (з адреси)
  • 02:00 - КПП "Брест"
  • 07:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 09:45 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 10:30 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 11:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 13:00 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 15:00 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 19:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 21:00 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
Час у дорозі: ≈ 28 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі