Автобусних рейсів: 21022
Відгуки пасажирів: 1

Розклад автобусів Рига

Розклад автобусів до м. Рига (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Телефони гарячої лінії з питань перетину кордону. Докладніше...
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
11:00 DATE_TODAY
Чернівці, Україна
З адреси
≈ 22 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
09:00 DATE_NEXT_DAY
Рига, Латвія
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Чернівці - Рига №16991

  • 11:00 - Чернівці (АВ, вул. Головна, 219)
  • 13:20 - Івано-Франківськ (АВ, вул. Залізнична, 30)
  • 19:00 - КПП "Брест"
  • 02:00 - Даугавпілс (за адресою)
  • 02:40 - Краслава (за адресою)
  • 03:00 - Аглона (за адресою)
  • 03:40 - Резекне (за адресою)
  • 04:50 - Єкабпілс (за адресою)
  • 05:30 - Айзкраукле (за адресою)
  • 07:00 - Валмієра (за адресою)
  • 08:00 - Салацгрива (за адресою)
  • 09:00 - Рига (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 22 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
13:20 DATE_TODAY
Івано-Франківськ, Україна
З адреси
≈ 19 год. 40 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
09:00 DATE_NEXT_DAY
Рига, Латвія
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Івано-Франківськ - Рига №16992

  • 13:20 - Івано-Франківськ (АВ, вул. Залізнична, 30)
  • 19:00 - КПП "Брест"
  • 02:00 - Даугавпілс (за адресою)
  • 02:40 - Краслава (за адресою)
  • 03:00 - Аглона (за адресою)
  • 03:40 - Резекне (за адресою)
  • 04:50 - Єкабпілс (за адресою)
  • 05:30 - Айзкраукле (за адресою)
  • 07:00 - Валмієра (за адресою)
  • 08:00 - Салацгрива (за адресою)
  • 09:00 - Рига (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 19 год. 40 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
09:00 DATE_TODAY
Херсон, Україна
З адреси
≈ 30 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
15:00 DATE_NEXT_DAY
Рига, Латвія
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Херсон - Рига №16242

  • 09:00 - Херсон (АВ, вул. Полковника Кедровського, 1)
  • 10:00 - Миколаїв (АВ, просп. Богоявленський, 21)
  • 12:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
  • 15:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 17:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 19:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 21:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 01:00 - КПП "Брест"
  • 08:00 - Даугавпілс (за адресою)
  • 08:40 - Краслава (за адресою)
  • 09:00 - Аглона (за адресою)
  • 09:40 - Резекне (за адресою)
  • 10:50 - Єкабпілс (за адресою)
  • 11:30 - Айзкраукле (за адресою)
  • 13:00 - Валмієра (за адресою)
  • 14:00 - Салацгрива (за адресою)
  • 15:00 - Рига (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 30 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
10:00 DATE_TODAY
Миколаїв, Україна
З адреси
≈ 29 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
15:00 DATE_NEXT_DAY
Рига, Латвія
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Миколаїв - Рига №16243

  • 10:00 - Миколаїв (АВ, просп. Богоявленський, 21)
  • 12:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
  • 15:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 17:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 19:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 21:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 01:00 - КПП "Брест"
  • 08:00 - Даугавпілс (за адресою)
  • 08:40 - Краслава (за адресою)
  • 09:00 - Аглона (за адресою)
  • 09:40 - Резекне (за адресою)
  • 10:50 - Єкабпілс (за адресою)
  • 11:30 - Айзкраукле (за адресою)
  • 13:00 - Валмієра (за адресою)
  • 14:00 - Салацгрива (за адресою)
  • 15:00 - Рига (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 29 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
12:00 DATE_TODAY
Одеса, Україна
З адреси
≈ 27 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
15:00 DATE_NEXT_DAY
Рига, Латвія
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Одеса - Рига №16244

  • 12:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
  • 15:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 17:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 19:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 21:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 01:00 - КПП "Брест"
  • 08:00 - Даугавпілс (за адресою)
  • 08:40 - Краслава (за адресою)
  • 09:00 - Аглона (за адресою)
  • 09:40 - Резекне (за адресою)
  • 10:50 - Єкабпілс (за адресою)
  • 11:30 - Айзкраукле (за адресою)
  • 13:00 - Валмієра (за адресою)
  • 14:00 - Салацгрива (за адресою)
  • 15:00 - Рига (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 27 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі