Автобусних рейсів: 20827
Відгуки пасажирів: 1

Розклад автобусів Вентспілс

Розклад автобусів до м. Вентспілс (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Телефони гарячої лінії з питань перетину кордону. Докладніше...
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
09:00
Херсон, Україна
З адреси
≈ 33 год. 40 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
150 €
18:40
Вентспілс, Латвія
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Херсон - Вентспілс №16213

  • 09:00 - Херсон (АВ, вул. Полковника Кедровського, 1)
  • 10:00 - Миколаїв (АВ, просп. Богоявленський, 21)
  • 12:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
  • 15:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 17:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 19:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 21:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 01:00 - КПП "Брест"
  • 08:00 - Даугавпілс (за адресою)
  • 08:40 - Краслава (за адресою)
  • 09:00 - Аглона (за адресою)
  • 09:40 - Резекне (за адресою)
  • 10:50 - Єкабпілс (за адресою)
  • 11:30 - Айзкраукле (за адресою)
  • 13:00 - Валмієра (за адресою)
  • 14:00 - Салацгрива (за адресою)
  • 15:00 - Рига (за адресою)
  • 16:00 - Бауска (за адресою)
  • 16:40 - Єлгава (за адресою)
  • 18:00 - Кулдіга (за адресою)
  • 18:40 - Вентспілс (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 33 год. 40 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
10:00
Миколаїв, Україна
З адреси
≈ 32 год. 40 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
150 €
18:40
Вентспілс, Латвія
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Миколаїв - Вентспілс №16214

  • 10:00 - Миколаїв (АВ, просп. Богоявленський, 21)
  • 12:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
  • 15:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 17:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 19:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 21:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 01:00 - КПП "Брест"
  • 08:00 - Даугавпілс (за адресою)
  • 08:40 - Краслава (за адресою)
  • 09:00 - Аглона (за адресою)
  • 09:40 - Резекне (за адресою)
  • 10:50 - Єкабпілс (за адресою)
  • 11:30 - Айзкраукле (за адресою)
  • 13:00 - Валмієра (за адресою)
  • 14:00 - Салацгрива (за адресою)
  • 15:00 - Рига (за адресою)
  • 16:00 - Бауска (за адресою)
  • 16:40 - Єлгава (за адресою)
  • 18:00 - Кулдіга (за адресою)
  • 18:40 - Вентспілс (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 32 год. 40 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
11:00
Чернівці, Україна
З адреси
≈ 27 год. 40 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
150 €
14:40
Вентспілс, Латвія
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Чернівці - Вентспілс №16983

  • 11:00 - Чернівці (АВ, вул. Головна, 219)
  • 13:20 - Івано-Франківськ (АВ, вул. Залізнична, 30)
  • 19:00 - КПП "Брест"
  • 02:00 - Даугавпілс (за адресою)
  • 02:40 - Краслава (за адресою)
  • 03:00 - Аглона (за адресою)
  • 03:40 - Резекне (за адресою)
  • 04:50 - Єкабпілс (за адресою)
  • 05:30 - Айзкраукле (за адресою)
  • 07:00 - Валмієра (за адресою)
  • 08:00 - Салацгрива (за адресою)
  • 09:00 - Рига (за адресою)
  • 10:00 - Бауска (за адресою)
  • 10:40 - Єлгава (за адресою)
  • 12:00 - Кулдіга (за адресою)
  • 14:40 - Вентспілс (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 27 год. 40 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
12:00
Одеса, Україна
З адреси
≈ 30 год. 40 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
150 €
18:40
Вентспілс, Латвія
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Одеса - Вентспілс №16216

  • 12:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
  • 15:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 17:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 19:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 21:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 01:00 - КПП "Брест"
  • 08:00 - Даугавпілс (за адресою)
  • 08:40 - Краслава (за адресою)
  • 09:00 - Аглона (за адресою)
  • 09:40 - Резекне (за адресою)
  • 10:50 - Єкабпілс (за адресою)
  • 11:30 - Айзкраукле (за адресою)
  • 13:00 - Валмієра (за адресою)
  • 14:00 - Салацгрива (за адресою)
  • 15:00 - Рига (за адресою)
  • 16:00 - Бауска (за адресою)
  • 16:40 - Єлгава (за адресою)
  • 18:00 - Кулдіга (за адресою)
  • 18:40 - Вентспілс (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 30 год. 40 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
13:20
Івано-Франківськ, Україна
З адреси
≈ 25 год. 20 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
150 €
14:40
Вентспілс, Латвія
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Івано-Франківськ - Вентспілс №16984

  • 13:20 - Івано-Франківськ (АВ, вул. Залізнична, 30)
  • 19:00 - КПП "Брест"
  • 02:00 - Даугавпілс (за адресою)
  • 02:40 - Краслава (за адресою)
  • 03:00 - Аглона (за адресою)
  • 03:40 - Резекне (за адресою)
  • 04:50 - Єкабпілс (за адресою)
  • 05:30 - Айзкраукле (за адресою)
  • 07:00 - Валмієра (за адресою)
  • 08:00 - Салацгрива (за адресою)
  • 09:00 - Рига (за адресою)
  • 10:00 - Бауска (за адресою)
  • 10:40 - Єлгава (за адресою)
  • 12:00 - Кулдіга (за адресою)
  • 14:40 - Вентспілс (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 25 год. 20 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі