Автобусних рейсів: 21552
Відгуки пасажирів: 1

Розклад автобусів Єкабпілс

Розклад автобусів до м. Єкабпілс (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
16:10 у цей день
Єкабпілс, Латвія
З адреси
≈ 25 год. 50 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
18:00 на наступ.
Херсон, Україна
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Єкабпілс - Херсон №16384

  • 16:10 - Єкабпілс (з адреси)
  • 17:00 - Резекне (з адреси)
  • 17:40 - Аглона (з адреси)
  • 18:00 - Краслава (з адреси)
  • 18:40 - Даугавпілс (з адреси)
  • 02:00 - КПП "Брест"
  • 07:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 08:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 10:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 13:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 15:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
  • 18:00 - Миколаїв (АВ, просп. Богоявленський, 21)
  • 18:00 - Херсон (АВ, вул. Полковника Кедровського, 1)
Час у дорозі: ≈ 25 год. 50 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
16:10 у цей день
Єкабпілс, Латвія
З адреси
≈ 25 год. 50 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
18:00 на наступ.
Миколаїв, Україна
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Єкабпілс - Миколаїв №16386

  • 16:10 - Єкабпілс (з адреси)
  • 17:00 - Резекне (з адреси)
  • 17:40 - Аглона (з адреси)
  • 18:00 - Краслава (з адреси)
  • 18:40 - Даугавпілс (з адреси)
  • 02:00 - КПП "Брест"
  • 07:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 08:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 10:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 13:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 15:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
  • 18:00 - Миколаїв (АВ, просп. Богоявленський, 21)
Час у дорозі: ≈ 25 год. 50 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
16:10 у цей день
Єкабпілс, Латвія
З адреси
≈ 22 год. 50 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
15:00 на наступ.
Одеса, Україна
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Єкабпілс - Одеса №16387

  • 16:10 - Єкабпілс (з адреси)
  • 17:00 - Резекне (з адреси)
  • 17:40 - Аглона (з адреси)
  • 18:00 - Краслава (з адреси)
  • 18:40 - Даугавпілс (з адреси)
  • 02:00 - КПП "Брест"
  • 07:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 08:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 10:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 13:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 15:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
Час у дорозі: ≈ 22 год. 50 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
16:10 у цей день
Єкабпілс, Латвія
З адреси
≈ 20 год. 50 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
13:00 на наступ.
Умань, Україна
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Єкабпілс - Умань №16389

  • 16:10 - Єкабпілс (з адреси)
  • 17:00 - Резекне (з адреси)
  • 17:40 - Аглона (з адреси)
  • 18:00 - Краслава (з адреси)
  • 18:40 - Даугавпілс (з адреси)
  • 02:00 - КПП "Брест"
  • 07:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 08:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 10:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 13:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
Час у дорозі: ≈ 20 год. 50 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
16:10 у цей день
Єкабпілс, Латвія
З адреси
≈ 18 год. 20 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
10:30 на наступ.
Вінниця, Україна
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Єкабпілс - Вінниця №16390

  • 16:10 - Єкабпілс (з адреси)
  • 17:00 - Резекне (з адреси)
  • 17:40 - Аглона (з адреси)
  • 18:00 - Краслава (з адреси)
  • 18:40 - Даугавпілс (з адреси)
  • 02:00 - КПП "Брест"
  • 07:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 08:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 10:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
Час у дорозі: ≈ 18 год. 20 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі