Автобусних рейсів: 21891
Відгуки пасажирів: 1

Розклад автобусів Анікщяй

Розклад автобусів до м. Анікщяй (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
16:50 у цей день
Анікщяй, Литва
З адреси
≈ 26 год. 40 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
19:30 на наступ.
Львів, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Анікщяй - Львів №18338

  • 16:50 - Анікщяй (з адреси)
  • 17:20 - Утена (з адреси)
  • 17:50 - Зарасай (з адреси)
  • 18:30 - Рокишкіс (з адреси)
  • 19:00 - Купишкіс (з адреси)
  • 19:50 - Пасваліс (з адреси)
  • 20:20 - Паневежис (з адреси)
  • 21:00 - Радвілішкіс (з адреси)
  • 22:00 - Мажейкяй (з адреси)
  • 23:00 - Паланга (з адреси)
  • 23:20 - Шауляй (з адреси)
  • 23:30 - Клайпеда (з адреси)
  • 00:30 - Шилуте (з адреси)
  • 01:30 - Таураге (з адреси)
  • 02:30 - Юрбаркас (з адреси)
  • 03:20 - Кедайняй (з адреси)
  • 03:50 - Йонава (з адреси)
  • 04:30 - Каунас (з адреси)
  • 05:10 - Маріямполе (з адреси)
  • 06:00 - Бірштонас (з адреси)
  • 06:40 - Алітус (з адреси)
  • 07:30 - Друскінінкай (з адреси)
  • 14:30 - КПП "Брест"
  • 19:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
Час у дорозі: ≈ 26 год. 40 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
03:00 у цей день
Львів, Україна
≈ 25 год. 40 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
04:40 на наступ.
Анікщяй, Литва
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Львів - Анікщяй №17896

  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 07:00 - КПП "Брест"
  • 14:00 - Друскінінкай (за адресою)
  • 15:00 - Алітус (за адресою)
  • 15:40 - Бірштонас (за адресою)
  • 16:30 - Маріямполе (за адресою)
  • 17:10 - Каунас (за адресою)
  • 17:50 - Йонава (за адресою)
  • 18:20 - Кедайняй (за адресою)
  • 19:30 - Юрбаркас (за адресою)
  • 20:00 - Таураге (за адресою)
  • 21:00 - Шилуте (за адресою)
  • 22:00 - Клайпеда (за адресою)
  • 22:10 - Шауляй (за адресою)
  • 22:30 - Паланга (за адресою)
  • 23:30 - Мажейкяй (за адресою)
  • 00:30 - Радвілішкіс (за адресою)
  • 01:10 - Паневежис (за адресою)
  • 01:40 - Пасваліс (за адресою)
  • 02:30 - Купишкіс (за адресою)
  • 03:00 - Рокишкіс (за адресою)
  • 03:40 - Зарасай (за адресою)
  • 04:10 - Утена (за адресою)
  • 04:40 - Анікщяй (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 25 год. 40 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
16:50 у цей день
Анікщяй, Литва
З адреси
≈ 43 год. 25 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
12:15 через день
Запоріжжя, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Анікщяй - Запоріжжя №18329

  • 16:50 - Анікщяй (з адреси)
  • 17:20 - Утена (з адреси)
  • 17:50 - Зарасай (з адреси)
  • 18:30 - Рокишкіс (з адреси)
  • 19:00 - Купишкіс (з адреси)
  • 19:50 - Пасваліс (з адреси)
  • 20:20 - Паневежис (з адреси)
  • 21:00 - Радвілішкіс (з адреси)
  • 22:00 - Мажейкяй (з адреси)
  • 23:00 - Паланга (з адреси)
  • 23:20 - Шауляй (з адреси)
  • 23:30 - Клайпеда (з адреси)
  • 00:30 - Шилуте (з адреси)
  • 01:30 - Таураге (з адреси)
  • 02:30 - Юрбаркас (з адреси)
  • 03:20 - Кедайняй (з адреси)
  • 03:50 - Йонава (з адреси)
  • 04:30 - Каунас (з адреси)
  • 05:10 - Маріямполе (з адреси)
  • 06:00 - Бірштонас (з адреси)
  • 06:40 - Алітус (з адреси)
  • 07:30 - Друскінінкай (з адреси)
  • 14:30 - КПП "Брест"
  • 19:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 22:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 23:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 00:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 02:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 06:30 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 08:30 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 10:00 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
  • 12:15 - Запоріжжя (АВ, просп. Соборний, 20)
Час у дорозі: ≈ 43 год. 25 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
16:50 у цей день
Анікщяй, Литва
З адреси
≈ 41 год. 10 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
10:00 через день
Дніпро, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Анікщяй - Дніпро №18330

  • 16:50 - Анікщяй (з адреси)
  • 17:20 - Утена (з адреси)
  • 17:50 - Зарасай (з адреси)
  • 18:30 - Рокишкіс (з адреси)
  • 19:00 - Купишкіс (з адреси)
  • 19:50 - Пасваліс (з адреси)
  • 20:20 - Паневежис (з адреси)
  • 21:00 - Радвілішкіс (з адреси)
  • 22:00 - Мажейкяй (з адреси)
  • 23:00 - Паланга (з адреси)
  • 23:20 - Шауляй (з адреси)
  • 23:30 - Клайпеда (з адреси)
  • 00:30 - Шилуте (з адреси)
  • 01:30 - Таураге (з адреси)
  • 02:30 - Юрбаркас (з адреси)
  • 03:20 - Кедайняй (з адреси)
  • 03:50 - Йонава (з адреси)
  • 04:30 - Каунас (з адреси)
  • 05:10 - Маріямполе (з адреси)
  • 06:00 - Бірштонас (з адреси)
  • 06:40 - Алітус (з адреси)
  • 07:30 - Друскінінкай (з адреси)
  • 14:30 - КПП "Брест"
  • 19:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 22:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 23:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 00:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 02:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 06:30 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 08:30 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 10:00 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
Час у дорозі: ≈ 41 год. 10 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
16:50 у цей день
Анікщяй, Литва
З адреси
≈ 39 год. 40 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
08:30 через день
Харків, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Анікщяй - Харків №18331

  • 16:50 - Анікщяй (з адреси)
  • 17:20 - Утена (з адреси)
  • 17:50 - Зарасай (з адреси)
  • 18:30 - Рокишкіс (з адреси)
  • 19:00 - Купишкіс (з адреси)
  • 19:50 - Пасваліс (з адреси)
  • 20:20 - Паневежис (з адреси)
  • 21:00 - Радвілішкіс (з адреси)
  • 22:00 - Мажейкяй (з адреси)
  • 23:00 - Паланга (з адреси)
  • 23:20 - Шауляй (з адреси)
  • 23:30 - Клайпеда (з адреси)
  • 00:30 - Шилуте (з адреси)
  • 01:30 - Таураге (з адреси)
  • 02:30 - Юрбаркас (з адреси)
  • 03:20 - Кедайняй (з адреси)
  • 03:50 - Йонава (з адреси)
  • 04:30 - Каунас (з адреси)
  • 05:10 - Маріямполе (з адреси)
  • 06:00 - Бірштонас (з адреси)
  • 06:40 - Алітус (з адреси)
  • 07:30 - Друскінінкай (з адреси)
  • 14:30 - КПП "Брест"
  • 19:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 22:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 23:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 00:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 02:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 06:30 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 08:30 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
Час у дорозі: ≈ 39 год. 40 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі