Автобусних рейсів: 20827
Відгуки пасажирів: 1

Розклад автобусів Анікщяй

Розклад автобусів до м. Анікщяй (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Телефони гарячої лінії з питань перетину кордону. Докладніше...
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
16:50
Анікщяй, Литва
З адреси
≈ 28 год. 40 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
150 €
21:30
Вінниця, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Анікщяй - Вінниця №17664

  • 16:50 - Анікщяй (з адреси)
  • 17:20 - Утена (з адреси)
  • 17:50 - Зарасай (з адреси)
  • 18:30 - Рокишкіс (з адреси)
  • 19:00 - Купишкіс (з адреси)
  • 19:50 - Пасваліс (з адреси)
  • 20:20 - Паневежис (з адреси)
  • 21:00 - Радвілішкіс (з адреси)
  • 22:00 - Мажейкяй (з адреси)
  • 23:00 - Паланга (з адреси)
  • 23:20 - Шауляй (з адреси)
  • 23:30 - Клайпеда (з адреси)
  • 00:30 - Шилуте (з адреси)
  • 01:30 - Таураге (з адреси)
  • 02:30 - Юрбаркас (з адреси)
  • 03:20 - Кедайняй (з адреси)
  • 03:50 - Йонава (з адреси)
  • 04:30 - Каунас (з адреси)
  • 05:10 - Маріямполе (з адреси)
  • 06:00 - Бірштона (з адреси)
  • 06:40 - Алітус (з адреси)
  • 07:30 - Друскінінкай (з адреси)
  • 14:30 - КПП "Брест"
  • 18:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 19:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 21:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
Час у дорозі: ≈ 28 год. 40 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
16:50
Анікщяй, Литва
З адреси
≈ 26 год. 40 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
150 €
19:30
Хмельницький, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Анікщяй - Хмельницький №17665

  • 16:50 - Анікщяй (з адреси)
  • 17:20 - Утена (з адреси)
  • 17:50 - Зарасай (з адреси)
  • 18:30 - Рокишкіс (з адреси)
  • 19:00 - Купишкіс (з адреси)
  • 19:50 - Пасваліс (з адреси)
  • 20:20 - Паневежис (з адреси)
  • 21:00 - Радвілішкіс (з адреси)
  • 22:00 - Мажейкяй (з адреси)
  • 23:00 - Паланга (з адреси)
  • 23:20 - Шауляй (з адреси)
  • 23:30 - Клайпеда (з адреси)
  • 00:30 - Шилуте (з адреси)
  • 01:30 - Таураге (з адреси)
  • 02:30 - Юрбаркас (з адреси)
  • 03:20 - Кедайняй (з адреси)
  • 03:50 - Йонава (з адреси)
  • 04:30 - Каунас (з адреси)
  • 05:10 - Маріямполе (з адреси)
  • 06:00 - Бірштона (з адреси)
  • 06:40 - Алітус (з адреси)
  • 07:30 - Друскінінкай (з адреси)
  • 14:30 - КПП "Брест"
  • 18:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 19:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
Час у дорозі: ≈ 26 год. 40 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
16:50
Анікщяй, Литва
З адреси
≈ 25 год. 10 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
150 €
18:00
Тернопіль, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Анікщяй - Тернопіль №17666

  • 16:50 - Анікщяй (з адреси)
  • 17:20 - Утена (з адреси)
  • 17:50 - Зарасай (з адреси)
  • 18:30 - Рокишкіс (з адреси)
  • 19:00 - Купишкіс (з адреси)
  • 19:50 - Пасваліс (з адреси)
  • 20:20 - Паневежис (з адреси)
  • 21:00 - Радвілішкіс (з адреси)
  • 22:00 - Мажейкяй (з адреси)
  • 23:00 - Паланга (з адреси)
  • 23:20 - Шауляй (з адреси)
  • 23:30 - Клайпеда (з адреси)
  • 00:30 - Шилуте (з адреси)
  • 01:30 - Таураге (з адреси)
  • 02:30 - Юрбаркас (з адреси)
  • 03:20 - Кедайняй (з адреси)
  • 03:50 - Йонава (з адреси)
  • 04:30 - Каунас (з адреси)
  • 05:10 - Маріямполе (з адреси)
  • 06:00 - Бірштона (з адреси)
  • 06:40 - Алітус (з адреси)
  • 07:30 - Друскінінкай (з адреси)
  • 14:30 - КПП "Брест"
  • 18:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
Час у дорозі: ≈ 25 год. 10 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
09:00
Херсон, Україна
≈ 37 год. 40 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
150 €
22:40
Анікщяй, Литва
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Херсон - Анікщяй №17439

  • 09:00 - Херсон (АВ, вул. Полковника Кедровського, 1)
  • 10:00 - Миколаїв (АВ, просп. Богоявленський, 21)
  • 12:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
  • 15:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 17:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 19:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 21:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 01:00 - КПП "Брест"
  • 08:00 - Друскінінкай (за адресою)
  • 09:00 - Алітус (за адресою)
  • 09:40 - Бірштонас (за адресою)
  • 10:30 - Маріямполе (за адресою)
  • 11:10 - Каунас (за адресою)
  • 11:50 - Йонава (за адресою)
  • 12:20 - Кедайняй (за адресою)
  • 13:30 - Юрбаркас (за адресою)
  • 14:00 - Таураге (за адресою)
  • 15:00 - Шилуте (за адресою)
  • 16:00 - Клайпеда (за адресою)
  • 16:10 - Шауляй (за адресою)
  • 16:30 - Паланга (за адресою)
  • 17:30 - Мажейкяй (за адресою)
  • 18:30 - Радвілішкіс (за адресою)
  • 19:10 - Паневежис (за адресою)
  • 19:40 - Пасваліс (за адресою)
  • 20:30 - Купишкіс (за адресою)
  • 21:00 - Рокишкіс (за адресою)
  • 21:40 - Зарасай (за адресою)
  • 22:10 - Утена (за адресою)
  • 22:40 - Анікщяй (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 37 год. 40 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
10:00
Миколаїв, Україна
≈ 36 год. 40 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
150 €
22:40
Анікщяй, Литва
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Миколаїв - Анікщяй №17441

  • 10:00 - Миколаїв (АВ, просп. Богоявленський, 21)
  • 12:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
  • 15:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 17:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 19:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 21:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 01:00 - КПП "Брест"
  • 08:00 - Друскінінкай (за адресою)
  • 09:00 - Алітус (за адресою)
  • 09:40 - Бірштонас (за адресою)
  • 10:30 - Маріямполе (за адресою)
  • 11:10 - Каунас (за адресою)
  • 11:50 - Йонава (за адресою)
  • 12:20 - Кедайняй (за адресою)
  • 13:30 - Юрбаркас (за адресою)
  • 14:00 - Таураге (за адресою)
  • 15:00 - Шилуте (за адресою)
  • 16:00 - Клайпеда (за адресою)
  • 16:10 - Шауляй (за адресою)
  • 16:30 - Паланга (за адресою)
  • 17:30 - Мажейкяй (за адресою)
  • 18:30 - Радвілішкіс (за адресою)
  • 19:10 - Паневежис (за адресою)
  • 19:40 - Пасваліс (за адресою)
  • 20:30 - Купишкіс (за адресою)
  • 21:00 - Рокишкіс (за адресою)
  • 21:40 - Зарасай (за адресою)
  • 22:10 - Утена (за адресою)
  • 22:40 - Анікщяй (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 36 год. 40 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі