Автобусних рейсів: 28457
Відгуки пасажирів: 0

Розклад автобусів Каунас

Розклад автобусів до м. Каунас (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
04:30 у цей день
Каунас, Литва
З адреси
≈ 15 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
19:30 у цей день
Львів, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Каунас - Львів №18541

  • 04:30 - Каунас (з адреси)
  • 05:10 - Маріямполе (з адреси)
  • 06:00 - Бірштонас (з адреси)
  • 06:40 - Алітус (з адреси)
  • 07:30 - Друскінінкай (з адреси)
  • 14:30 - КПП "Брест"
  • 19:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
Час у дорозі: ≈ 15 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!
03:00 у цей день
Львів, Україна
≈ 14 год. 10 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
17:10 у цей день
Каунас, Литва
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Львів - Каунас №18066

  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 07:00 - КПП "Брест"
  • 14:00 - Друскінінкай (за адресою)
  • 15:00 - Алітус (за адресою)
  • 15:40 - Бірштонас (за адресою)
  • 16:30 - Маріямполе (за адресою)
  • 17:10 - Каунас (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 14 год. 10 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!
04:30 у цей день
Каунас, Литва
З адреси
≈ 31 год. 45 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
12:15 на наступ.
Запоріжжя, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Каунас - Запоріжжя №18525

  • 04:30 - Каунас (з адреси)
  • 05:10 - Маріямполе (з адреси)
  • 06:00 - Бірштонас (з адреси)
  • 06:40 - Алітус (з адреси)
  • 07:30 - Друскінінкай (з адреси)
  • 14:30 - КПП "Брест"
  • 19:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 22:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 23:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 00:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 02:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 06:30 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 08:30 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 10:00 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
  • 12:15 - Запоріжжя (АВ, просп. Соборний, 20)
Час у дорозі: ≈ 31 год. 45 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!
04:30 у цей день
Каунас, Литва
З адреси
≈ 29 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
10:00 на наступ.
Дніпро, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Каунас - Дніпро №18530

  • 04:30 - Каунас (з адреси)
  • 05:10 - Маріямполе (з адреси)
  • 06:00 - Бірштонас (з адреси)
  • 06:40 - Алітус (з адреси)
  • 07:30 - Друскінінкай (з адреси)
  • 14:30 - КПП "Брест"
  • 19:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 22:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 23:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 00:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 02:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 06:30 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 08:30 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 10:00 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
Час у дорозі: ≈ 29 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!
04:30 у цей день
Каунас, Литва
З адреси
≈ 28 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
08:30 на наступ.
Харків, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Каунас - Харків №18531

  • 04:30 - Каунас (з адреси)
  • 05:10 - Маріямполе (з адреси)
  • 06:00 - Бірштонас (з адреси)
  • 06:40 - Алітус (з адреси)
  • 07:30 - Друскінінкай (з адреси)
  • 14:30 - КПП "Брест"
  • 19:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 22:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 23:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 00:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 02:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 06:30 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 08:30 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
Час у дорозі: ≈ 28 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі

Приложение