Автобусних рейсів: 18098
Відгуки пасажирів: 1

Розклад автобусів Кедайняй

Розклад автобусів до м. Кедайняй (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Телефони гарячої лінії з питань перетину кордону. Докладніше...
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
03:20
Кедайняй, Литва
З адреси
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
150 €
23:00
Чернівці, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Кедайняй - Чернівці №18706

  • 03:20 - Кедайняй (з адреси)
  • 03:50 - Йонава (з адреси)
  • 04:30 - Каунас (з адреси)
  • 05:10 - Маріямполе (з адреси)
  • 06:00 - Бірштонас (з адреси)
  • 06:40 - Алітус (з адреси)
  • 07:30 - Друскінінкай (з адреси)
  • 14:30 - КПП "Брест"
  • 20:30 - Івано-Франківськ (АВ, вул. Залізнична, 30)
  • 23:00 - Чернівці (АВ, вул. Головна, 219)
Час у дорозі: ≈ 19 год. 40 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
03:20
Кедайняй, Литва
З адреси
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
150 €
20:30
Івано-Франківськ, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Кедайняй - Івано-Франківськ №18707

  • 03:20 - Кедайняй (з адреси)
  • 03:50 - Йонава (з адреси)
  • 04:30 - Каунас (з адреси)
  • 05:10 - Маріямполе (з адреси)
  • 06:00 - Бірштонас (з адреси)
  • 06:40 - Алітус (з адреси)
  • 07:30 - Друскінінкай (з адреси)
  • 14:30 - КПП "Брест"
  • 20:30 - Івано-Франківськ (АВ, вул. Залізнична, 30)
Час у дорозі: ≈ 17 год. 10 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
03:20
Кедайняй, Литва
З адреси
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
150 €
12:15
Запоріжжя, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Кедайняй - Запоріжжя №18497

  • 03:20 - Кедайняй (з адреси)
  • 03:50 - Йонава (з адреси)
  • 04:30 - Каунас (з адреси)
  • 05:10 - Маріямполе (з адреси)
  • 06:00 - Бірштонас (з адреси)
  • 06:40 - Алітус (з адреси)
  • 07:30 - Друскінінкай (з адреси)
  • 14:30 - КПП "Брест"
  • 19:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 22:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 23:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 00:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 02:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 06:30 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 08:30 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 10:00 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
  • 12:15 - Запоріжжя (АВ, просп. Соборний, 20)
Час у дорозі: ≈ 32 год. 55 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
03:20
Кедайняй, Литва
З адреси
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
150 €
10:00
Дніпро, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Кедайняй - Дніпро №18502

  • 03:20 - Кедайняй (з адреси)
  • 03:50 - Йонава (з адреси)
  • 04:30 - Каунас (з адреси)
  • 05:10 - Маріямполе (з адреси)
  • 06:00 - Бірштонас (з адреси)
  • 06:40 - Алітус (з адреси)
  • 07:30 - Друскінінкай (з адреси)
  • 14:30 - КПП "Брест"
  • 19:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 22:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 23:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 00:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 02:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 06:30 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 08:30 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 10:00 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
Час у дорозі: ≈ 30 год. 40 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
03:20
Кедайняй, Литва
З адреси
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
150 €
08:30
Харків, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Кедайняй - Харків №18503

  • 03:20 - Кедайняй (з адреси)
  • 03:50 - Йонава (з адреси)
  • 04:30 - Каунас (з адреси)
  • 05:10 - Маріямполе (з адреси)
  • 06:00 - Бірштонас (з адреси)
  • 06:40 - Алітус (з адреси)
  • 07:30 - Друскінінкай (з адреси)
  • 14:30 - КПП "Брест"
  • 19:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 22:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 23:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 00:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 02:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 06:30 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 08:30 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
Час у дорозі: ≈ 29 год. 10 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі