Автобусних рейсів: 18076
Відгуки пасажирів: 1

Розклад автобусів Паневежис

Розклад автобусів до м. Паневежис (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Телефони гарячої лінії з питань перетину кордону. Докладніше...
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
20:20
Паневежис, Литва
З адреси
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
150 €
20:30
Івано-Франківськ, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Паневежис - Івано-Франківськ №18688

  • 20:20 - Паневежис (з адреси)
  • 21:00 - Радвілішкіс (з адреси)
  • 22:00 - Мажейкяй (з адреси)
  • 23:00 - Паланга (з адреси)
  • 23:20 - Шауляй (з адреси)
  • 23:30 - Клайпеда (з адреси)
  • 00:30 - Шилуте (з адреси)
  • 01:30 - Таураге (з адреси)
  • 02:30 - Юрбаркас (з адреси)
  • 03:20 - Кедайняй (з адреси)
  • 03:50 - Йонава (з адреси)
  • 04:30 - Каунас (з адреси)
  • 05:10 - Маріямполе (з адреси)
  • 06:00 - Бірштонас (з адреси)
  • 06:40 - Алітус (з адреси)
  • 07:30 - Друскінінкай (з адреси)
  • 14:30 - КПП "Брест"
  • 20:30 - Івано-Франківськ (АВ, вул. Залізнична, 30)
Час у дорозі: ≈ 24 год. 10 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
08:00
Запоріжжя, Україна
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
150 €
01:10
Паневежис, Литва
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Запоріжжя - Паневежис №17947

  • 08:00 - Запоріжжя (АВ, просп. Соборний, 20)
  • 09:20 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
  • 12:00 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 14:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 18:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 20:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 21:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 00:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 07:00 - КПП "Брест"
  • 14:00 - Друскінінкай (за адресою)
  • 15:00 - Алітус (за адресою)
  • 15:40 - Бірштонас (за адресою)
  • 16:30 - Маріямполе (за адресою)
  • 17:10 - Каунас (за адресою)
  • 17:50 - Йонава (за адресою)
  • 18:20 - Кедайняй (за адресою)
  • 19:30 - Юрбаркас (за адресою)
  • 20:00 - Таураге (за адресою)
  • 21:00 - Шилуте (за адресою)
  • 22:00 - Клайпеда (за адресою)
  • 22:10 - Шауляй (за адресою)
  • 22:30 - Паланга (за адресою)
  • 23:30 - Мажейкяй (за адресою)
  • 00:30 - Радвілішкіс (за адресою)
  • 01:10 - Паневежис (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 41 год. 10 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
09:20
Дніпро, Україна
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
150 €
01:10
Паневежис, Литва
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Дніпро - Паневежис №17948

  • 09:20 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
  • 12:00 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 14:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 18:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 20:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 21:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 00:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 07:00 - КПП "Брест"
  • 14:00 - Друскінінкай (за адресою)
  • 15:00 - Алітус (за адресою)
  • 15:40 - Бірштонас (за адресою)
  • 16:30 - Маріямполе (за адресою)
  • 17:10 - Каунас (за адресою)
  • 17:50 - Йонава (за адресою)
  • 18:20 - Кедайняй (за адресою)
  • 19:30 - Юрбаркас (за адресою)
  • 20:00 - Таураге (за адресою)
  • 21:00 - Шилуте (за адресою)
  • 22:00 - Клайпеда (за адресою)
  • 22:10 - Шауляй (за адресою)
  • 22:30 - Паланга (за адресою)
  • 23:30 - Мажейкяй (за адресою)
  • 00:30 - Радвілішкіс (за адресою)
  • 01:10 - Паневежис (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 39 год. 50 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
12:00
Харків, Україна
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
150 €
01:10
Паневежис, Литва
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Харків - Паневежис №17949

  • 12:00 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 14:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 18:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 20:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 21:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 00:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 07:00 - КПП "Брест"
  • 14:00 - Друскінінкай (за адресою)
  • 15:00 - Алітус (за адресою)
  • 15:40 - Бірштонас (за адресою)
  • 16:30 - Маріямполе (за адресою)
  • 17:10 - Каунас (за адресою)
  • 17:50 - Йонава (за адресою)
  • 18:20 - Кедайняй (за адресою)
  • 19:30 - Юрбаркас (за адресою)
  • 20:00 - Таураге (за адресою)
  • 21:00 - Шилуте (за адресою)
  • 22:00 - Клайпеда (за адресою)
  • 22:10 - Шауляй (за адресою)
  • 22:30 - Паланга (за адресою)
  • 23:30 - Мажейкяй (за адресою)
  • 00:30 - Радвілішкіс (за адресою)
  • 01:10 - Паневежис (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 37 год. 10 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
14:00
Полтава, Україна
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
150 €
01:10
Паневежис, Литва
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Полтава - Паневежис №17950

  • 14:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 18:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 20:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 21:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 00:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 07:00 - КПП "Брест"
  • 14:00 - Друскінінкай (за адресою)
  • 15:00 - Алітус (за адресою)
  • 15:40 - Бірштонас (за адресою)
  • 16:30 - Маріямполе (за адресою)
  • 17:10 - Каунас (за адресою)
  • 17:50 - Йонава (за адресою)
  • 18:20 - Кедайняй (за адресою)
  • 19:30 - Юрбаркас (за адресою)
  • 20:00 - Таураге (за адресою)
  • 21:00 - Шилуте (за адресою)
  • 22:00 - Клайпеда (за адресою)
  • 22:10 - Шауляй (за адресою)
  • 22:30 - Паланга (за адресою)
  • 23:30 - Мажейкяй (за адресою)
  • 00:30 - Радвілішкіс (за адресою)
  • 01:10 - Паневежис (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 35 год. 10 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі