Автобусних рейсів: 17884
Відгуки пасажирів: 1

Розклад автобусів Рокишкіс

Розклад автобусів до м. Рокишкіс (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Телефони гарячої лінії з питань перетину кордону. Докладніше...
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
14:00
Полтава, Україна
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
150 €
03:00
Рокишкіс, Литва
За адресою
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 15 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Полтава - Рокишкіс №17920

  • 14:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 18:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 20:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 21:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 00:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 07:00 - КПП "Брест"
  • 14:00 - Друскінінкай (за адресою)
  • 15:00 - Алітус (за адресою)
  • 15:40 - Бірштонас (за адресою)
  • 16:30 - Маріямполе (за адресою)
  • 17:10 - Каунас (за адресою)
  • 17:50 - Йонава (за адресою)
  • 18:20 - Кедайняй (за адресою)
  • 19:30 - Юрбаркас (за адресою)
  • 20:00 - Таураге (за адресою)
  • 21:00 - Шилуте (за адресою)
  • 22:00 - Клайпеда (за адресою)
  • 22:10 - Шауляй (за адресою)
  • 22:30 - Паланга (за адресою)
  • 23:30 - Мажейкяй (за адресою)
  • 00:30 - Радвілішкіс (за адресою)
  • 01:10 - Паневежис (за адресою)
  • 01:40 - Пасваліс (за адресою)
  • 02:30 - Купишкіс (за адресою)
  • 03:00 - Рокишкіс (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 37 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
18:30
Київ, Україна
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
150 €
03:00
Рокишкіс, Литва
За адресою
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 15 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Київ - Рокишкіс №17921

  • 18:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 20:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 21:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 00:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 07:00 - КПП "Брест"
  • 14:00 - Друскінінкай (за адресою)
  • 15:00 - Алітус (за адресою)
  • 15:40 - Бірштонас (за адресою)
  • 16:30 - Маріямполе (за адресою)
  • 17:10 - Каунас (за адресою)
  • 17:50 - Йонава (за адресою)
  • 18:20 - Кедайняй (за адресою)
  • 19:30 - Юрбаркас (за адресою)
  • 20:00 - Таураге (за адресою)
  • 21:00 - Шилуте (за адресою)
  • 22:00 - Клайпеда (за адресою)
  • 22:10 - Шауляй (за адресою)
  • 22:30 - Паланга (за адресою)
  • 23:30 - Мажейкяй (за адресою)
  • 00:30 - Радвілішкіс (за адресою)
  • 01:10 - Паневежис (за адресою)
  • 01:40 - Пасваліс (за адресою)
  • 02:30 - Купишкіс (за адресою)
  • 03:00 - Рокишкіс (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 32 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
20:30
Житомир, Україна
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
150 €
03:00
Рокишкіс, Литва
За адресою
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 15 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Житомир - Рокишкіс №17922

  • 20:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 21:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 00:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 07:00 - КПП "Брест"
  • 14:00 - Друскінінкай (за адресою)
  • 15:00 - Алітус (за адресою)
  • 15:40 - Бірштонас (за адресою)
  • 16:30 - Маріямполе (за адресою)
  • 17:10 - Каунас (за адресою)
  • 17:50 - Йонава (за адресою)
  • 18:20 - Кедайняй (за адресою)
  • 19:30 - Юрбаркас (за адресою)
  • 20:00 - Таураге (за адресою)
  • 21:00 - Шилуте (за адресою)
  • 22:00 - Клайпеда (за адресою)
  • 22:10 - Шауляй (за адресою)
  • 22:30 - Паланга (за адресою)
  • 23:30 - Мажейкяй (за адресою)
  • 00:30 - Радвілішкіс (за адресою)
  • 01:10 - Паневежис (за адресою)
  • 01:40 - Пасваліс (за адресою)
  • 02:30 - Купишкіс (за адресою)
  • 03:00 - Рокишкіс (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 30 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
21:45
Новоград-Волинський, Україна
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
150 €
03:00
Рокишкіс, Литва
За адресою
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 15 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Новоград-Волинський - Рокишкіс №17923

  • 21:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 00:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 07:00 - КПП "Брест"
  • 14:00 - Друскінінкай (за адресою)
  • 15:00 - Алітус (за адресою)
  • 15:40 - Бірштонас (за адресою)
  • 16:30 - Маріямполе (за адресою)
  • 17:10 - Каунас (за адресою)
  • 17:50 - Йонава (за адресою)
  • 18:20 - Кедайняй (за адресою)
  • 19:30 - Юрбаркас (за адресою)
  • 20:00 - Таураге (за адресою)
  • 21:00 - Шилуте (за адресою)
  • 22:00 - Клайпеда (за адресою)
  • 22:10 - Шауляй (за адресою)
  • 22:30 - Паланга (за адресою)
  • 23:30 - Мажейкяй (за адресою)
  • 00:30 - Радвілішкіс (за адресою)
  • 01:10 - Паневежис (за адресою)
  • 01:40 - Пасваліс (за адресою)
  • 02:30 - Купишкіс (за адресою)
  • 03:00 - Рокишкіс (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 29 год. 15 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
23:00
Рівне, Україна
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
150 €
03:00
Рокишкіс, Литва
За адресою
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 15 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Рівне - Рокишкіс №17924

  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 00:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 07:00 - КПП "Брест"
  • 14:00 - Друскінінкай (за адресою)
  • 15:00 - Алітус (за адресою)
  • 15:40 - Бірштонас (за адресою)
  • 16:30 - Маріямполе (за адресою)
  • 17:10 - Каунас (за адресою)
  • 17:50 - Йонава (за адресою)
  • 18:20 - Кедайняй (за адресою)
  • 19:30 - Юрбаркас (за адресою)
  • 20:00 - Таураге (за адресою)
  • 21:00 - Шилуте (за адресою)
  • 22:00 - Клайпеда (за адресою)
  • 22:10 - Шауляй (за адресою)
  • 22:30 - Паланга (за адресою)
  • 23:30 - Мажейкяй (за адресою)
  • 00:30 - Радвілішкіс (за адресою)
  • 01:10 - Паневежис (за адресою)
  • 01:40 - Пасваліс (за адресою)
  • 02:30 - Купишкіс (за адресою)
  • 03:00 - Рокишкіс (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 28 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі