Автобусних рейсів: 17884
Відгуки пасажирів: 1

Розклад автобусів Шауляй

Розклад автобусів до м. Шауляй (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Телефони гарячої лінії з питань перетину кордону. Докладніше...
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
23:20
Шауляй, Литва
З адреси
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
150 €
08:30
Харків, Україна
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 15 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Шауляй - Харків №18432

  • 23:20 - Шауляй (з адреси)
  • 23:30 - Клайпеда (з адреси)
  • 00:30 - Шилуте (з адреси)
  • 01:30 - Таураге (з адреси)
  • 02:30 - Юрбаркас (з адреси)
  • 03:20 - Кедайняй (з адреси)
  • 03:50 - Йонава (з адреси)
  • 04:30 - Каунас (з адреси)
  • 05:10 - Маріямполе (з адреси)
  • 06:00 - Бірштонас (з адреси)
  • 06:40 - Алітус (з адреси)
  • 07:30 - Друскінінкай (з адреси)
  • 14:30 - КПП "Брест"
  • 19:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 22:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 23:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 00:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 02:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 06:30 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 08:30 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
Час у дорозі: ≈ 33 год. 10 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
23:20
Шауляй, Литва
З адреси
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
150 €
06:30
Полтава, Україна
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 15 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Шауляй - Полтава №18433

  • 23:20 - Шауляй (з адреси)
  • 23:30 - Клайпеда (з адреси)
  • 00:30 - Шилуте (з адреси)
  • 01:30 - Таураге (з адреси)
  • 02:30 - Юрбаркас (з адреси)
  • 03:20 - Кедайняй (з адреси)
  • 03:50 - Йонава (з адреси)
  • 04:30 - Каунас (з адреси)
  • 05:10 - Маріямполе (з адреси)
  • 06:00 - Бірштонас (з адреси)
  • 06:40 - Алітус (з адреси)
  • 07:30 - Друскінінкай (з адреси)
  • 14:30 - КПП "Брест"
  • 19:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 22:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 23:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 00:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 02:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 06:30 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
Час у дорозі: ≈ 31 год. 10 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
23:20
Шауляй, Литва
З адреси
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
150 €
02:30
Київ, Україна
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 15 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Шауляй - Київ №18434

  • 23:20 - Шауляй (з адреси)
  • 23:30 - Клайпеда (з адреси)
  • 00:30 - Шилуте (з адреси)
  • 01:30 - Таураге (з адреси)
  • 02:30 - Юрбаркас (з адреси)
  • 03:20 - Кедайняй (з адреси)
  • 03:50 - Йонава (з адреси)
  • 04:30 - Каунас (з адреси)
  • 05:10 - Маріямполе (з адреси)
  • 06:00 - Бірштонас (з адреси)
  • 06:40 - Алітус (з адреси)
  • 07:30 - Друскінінкай (з адреси)
  • 14:30 - КПП "Брест"
  • 19:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 22:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 23:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 00:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 02:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
Час у дорозі: ≈ 27 год. 10 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
23:20
Шауляй, Литва
З адреси
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
150 €
00:30
Житомир, Україна
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 15 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Шауляй - Житомир №18435

  • 23:20 - Шауляй (з адреси)
  • 23:30 - Клайпеда (з адреси)
  • 00:30 - Шилуте (з адреси)
  • 01:30 - Таураге (з адреси)
  • 02:30 - Юрбаркас (з адреси)
  • 03:20 - Кедайняй (з адреси)
  • 03:50 - Йонава (з адреси)
  • 04:30 - Каунас (з адреси)
  • 05:10 - Маріямполе (з адреси)
  • 06:00 - Бірштонас (з адреси)
  • 06:40 - Алітус (з адреси)
  • 07:30 - Друскінінкай (з адреси)
  • 14:30 - КПП "Брест"
  • 19:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 22:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 23:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 00:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
Час у дорозі: ≈ 25 год. 10 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
23:20
Шауляй, Литва
З адреси
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
150 €
23:15
Новоград-Волинський, Україна
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 15 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Шауляй - Новоград-Волинський №18436

  • 23:20 - Шауляй (з адреси)
  • 23:30 - Клайпеда (з адреси)
  • 00:30 - Шилуте (з адреси)
  • 01:30 - Таураге (з адреси)
  • 02:30 - Юрбаркас (з адреси)
  • 03:20 - Кедайняй (з адреси)
  • 03:50 - Йонава (з адреси)
  • 04:30 - Каунас (з адреси)
  • 05:10 - Маріямполе (з адреси)
  • 06:00 - Бірштонас (з адреси)
  • 06:40 - Алітус (з адреси)
  • 07:30 - Друскінінкай (з адреси)
  • 14:30 - КПП "Брест"
  • 19:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 22:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 23:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
Час у дорозі: ≈ 23 год. 55 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі