Автобусних рейсів: 21022
Відгуки пасажирів: 1

Розклад автобусів Таураге

Розклад автобусів до м. Таураге (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Телефони гарячої лінії з питань перетину кордону. Докладніше...
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
01:30 DATE_TODAY
Таураге, Литва
З адреси
≈ 21 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
23:00 DATE_TODAY
Чернівці, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Таураге - Чернівці №18702

  • 01:30 - Таураге (з адреси)
  • 02:30 - Юрбаркас (з адреси)
  • 03:20 - Кедайняй (з адреси)
  • 03:50 - Йонава (з адреси)
  • 04:30 - Каунас (з адреси)
  • 05:10 - Маріямполе (з адреси)
  • 06:00 - Бірштонас (з адреси)
  • 06:40 - Алітус (з адреси)
  • 07:30 - Друскінінкай (з адреси)
  • 14:30 - КПП "Брест"
  • 20:30 - Івано-Франківськ (АВ, вул. Залізнична, 30)
  • 23:00 - Чернівці (АВ, вул. Головна, 219)
Час у дорозі: ≈ 21 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
01:30 DATE_TODAY
Таураге, Литва
З адреси
≈ 19 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
20:30 DATE_TODAY
Івано-Франківськ, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Таураге - Івано-Франківськ №18703

  • 01:30 - Таураге (з адреси)
  • 02:30 - Юрбаркас (з адреси)
  • 03:20 - Кедайняй (з адреси)
  • 03:50 - Йонава (з адреси)
  • 04:30 - Каунас (з адреси)
  • 05:10 - Маріямполе (з адреси)
  • 06:00 - Бірштонас (з адреси)
  • 06:40 - Алітус (з адреси)
  • 07:30 - Друскінінкай (з адреси)
  • 14:30 - КПП "Брест"
  • 20:30 - Івано-Франківськ (АВ, вул. Залізнична, 30)
Час у дорозі: ≈ 19 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
01:30 DATE_TODAY
Таураге, Литва
З адреси
≈ 34 год. 45 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
12:15 DATE_NEXT_DAY
Запоріжжя, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Таураге - Запоріжжя №18461

  • 01:30 - Таураге (з адреси)
  • 02:30 - Юрбаркас (з адреси)
  • 03:20 - Кедайняй (з адреси)
  • 03:50 - Йонава (з адреси)
  • 04:30 - Каунас (з адреси)
  • 05:10 - Маріямполе (з адреси)
  • 06:00 - Бірштонас (з адреси)
  • 06:40 - Алітус (з адреси)
  • 07:30 - Друскінінкай (з адреси)
  • 14:30 - КПП "Брест"
  • 19:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 22:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 23:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 00:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 02:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 06:30 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 08:30 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 10:00 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
  • 12:15 - Запоріжжя (АВ, просп. Соборний, 20)
Час у дорозі: ≈ 34 год. 45 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
01:30 DATE_TODAY
Таураге, Литва
З адреси
≈ 32 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
10:00 DATE_NEXT_DAY
Дніпро, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Таураге - Дніпро №18462

  • 01:30 - Таураге (з адреси)
  • 02:30 - Юрбаркас (з адреси)
  • 03:20 - Кедайняй (з адреси)
  • 03:50 - Йонава (з адреси)
  • 04:30 - Каунас (з адреси)
  • 05:10 - Маріямполе (з адреси)
  • 06:00 - Бірштонас (з адреси)
  • 06:40 - Алітус (з адреси)
  • 07:30 - Друскінінкай (з адреси)
  • 14:30 - КПП "Брест"
  • 19:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 22:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 23:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 00:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 02:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 06:30 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 08:30 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 10:00 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
Час у дорозі: ≈ 32 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
01:30 DATE_TODAY
Таураге, Литва
З адреси
≈ 31 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
08:30 DATE_NEXT_DAY
Харків, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Таураге - Харків №18463

  • 01:30 - Таураге (з адреси)
  • 02:30 - Юрбаркас (з адреси)
  • 03:20 - Кедайняй (з адреси)
  • 03:50 - Йонава (з адреси)
  • 04:30 - Каунас (з адреси)
  • 05:10 - Маріямполе (з адреси)
  • 06:00 - Бірштонас (з адреси)
  • 06:40 - Алітус (з адреси)
  • 07:30 - Друскінінкай (з адреси)
  • 14:30 - КПП "Брест"
  • 19:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 22:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 23:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 00:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 02:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 06:30 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 08:30 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
Час у дорозі: ≈ 31 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі