Автобусних рейсів: 21552
Відгуки пасажирів: 1

Розклад автобусів Тракай

Розклад автобусів до м. Тракай (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
09:00 у цей день
Херсон, Україна
≈ 39 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
00:00 через день
Тракай, Литва
За адресою
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Херсон - Тракай №17423

  • 09:00 - Херсон (АВ, вул. Полковника Кедровського, 1)
  • 10:00 - Миколаїв (АВ, просп. Богоявленський, 21)
  • 12:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
  • 15:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 17:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 19:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 21:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 01:00 - КПП "Брест"
  • 08:00 - Друскінінкай (за адресою)
  • 09:00 - Алітус (за адресою)
  • 09:40 - Бірштонас (за адресою)
  • 10:30 - Маріямполе (за адресою)
  • 11:10 - Каунас (за адресою)
  • 11:50 - Йонава (за адресою)
  • 12:20 - Кедайняй (за адресою)
  • 13:30 - Юрбаркас (за адресою)
  • 14:00 - Таураге (за адресою)
  • 15:00 - Шилуте (за адресою)
  • 16:00 - Клайпеда (за адресою)
  • 16:10 - Шауляй (за адресою)
  • 16:30 - Паланга (за адресою)
  • 17:30 - Мажейкяй (за адресою)
  • 18:30 - Радвілішкіс (за адресою)
  • 19:10 - Паневежис (за адресою)
  • 19:40 - Пасваліс (за адресою)
  • 20:30 - Купишкіс (за адресою)
  • 21:00 - Рокишкіс (за адресою)
  • 21:40 - Зарасай (за адресою)
  • 22:10 - Утена (за адресою)
  • 22:40 - Анікщяй (за адресою)
  • 23:30 - Вільнюс (за адресою)
  • 00:00 - Тракай (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 39 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
10:00 у цей день
Миколаїв, Україна
≈ 38 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
00:00 через день
Тракай, Литва
За адресою
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Миколаїв - Тракай №17424

  • 10:00 - Миколаїв (АВ, просп. Богоявленський, 21)
  • 12:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
  • 15:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 17:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 19:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 21:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 01:00 - КПП "Брест"
  • 08:00 - Друскінінкай (за адресою)
  • 09:00 - Алітус (за адресою)
  • 09:40 - Бірштонас (за адресою)
  • 10:30 - Маріямполе (за адресою)
  • 11:10 - Каунас (за адресою)
  • 11:50 - Йонава (за адресою)
  • 12:20 - Кедайняй (за адресою)
  • 13:30 - Юрбаркас (за адресою)
  • 14:00 - Таураге (за адресою)
  • 15:00 - Шилуте (за адресою)
  • 16:00 - Клайпеда (за адресою)
  • 16:10 - Шауляй (за адресою)
  • 16:30 - Паланга (за адресою)
  • 17:30 - Мажейкяй (за адресою)
  • 18:30 - Радвілішкіс (за адресою)
  • 19:10 - Паневежис (за адресою)
  • 19:40 - Пасваліс (за адресою)
  • 20:30 - Купишкіс (за адресою)
  • 21:00 - Рокишкіс (за адресою)
  • 21:40 - Зарасай (за адресою)
  • 22:10 - Утена (за адресою)
  • 22:40 - Анікщяй (за адресою)
  • 23:30 - Вільнюс (за адресою)
  • 00:00 - Тракай (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 38 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
12:00 у цей день
Одеса, Україна
≈ 36 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
00:00 через день
Тракай, Литва
За адресою
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Одеса - Тракай №17425

  • 12:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
  • 15:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 17:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 19:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 21:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 01:00 - КПП "Брест"
  • 08:00 - Друскінінкай (за адресою)
  • 09:00 - Алітус (за адресою)
  • 09:40 - Бірштонас (за адресою)
  • 10:30 - Маріямполе (за адресою)
  • 11:10 - Каунас (за адресою)
  • 11:50 - Йонава (за адресою)
  • 12:20 - Кедайняй (за адресою)
  • 13:30 - Юрбаркас (за адресою)
  • 14:00 - Таураге (за адресою)
  • 15:00 - Шилуте (за адресою)
  • 16:00 - Клайпеда (за адресою)
  • 16:10 - Шауляй (за адресою)
  • 16:30 - Паланга (за адресою)
  • 17:30 - Мажейкяй (за адресою)
  • 18:30 - Радвілішкіс (за адресою)
  • 19:10 - Паневежис (за адресою)
  • 19:40 - Пасваліс (за адресою)
  • 20:30 - Купишкіс (за адресою)
  • 21:00 - Рокишкіс (за адресою)
  • 21:40 - Зарасай (за адресою)
  • 22:10 - Утена (за адресою)
  • 22:40 - Анікщяй (за адресою)
  • 23:30 - Вільнюс (за адресою)
  • 00:00 - Тракай (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 36 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
15:00 у цей день
Умань, Україна
≈ 33 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
00:00 через день
Тракай, Литва
За адресою
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Умань - Тракай №17426

  • 15:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 17:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 19:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 21:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 01:00 - КПП "Брест"
  • 08:00 - Друскінінкай (за адресою)
  • 09:00 - Алітус (за адресою)
  • 09:40 - Бірштонас (за адресою)
  • 10:30 - Маріямполе (за адресою)
  • 11:10 - Каунас (за адресою)
  • 11:50 - Йонава (за адресою)
  • 12:20 - Кедайняй (за адресою)
  • 13:30 - Юрбаркас (за адресою)
  • 14:00 - Таураге (за адресою)
  • 15:00 - Шилуте (за адресою)
  • 16:00 - Клайпеда (за адресою)
  • 16:10 - Шауляй (за адресою)
  • 16:30 - Паланга (за адресою)
  • 17:30 - Мажейкяй (за адресою)
  • 18:30 - Радвілішкіс (за адресою)
  • 19:10 - Паневежис (за адресою)
  • 19:40 - Пасваліс (за адресою)
  • 20:30 - Купишкіс (за адресою)
  • 21:00 - Рокишкіс (за адресою)
  • 21:40 - Зарасай (за адресою)
  • 22:10 - Утена (за адресою)
  • 22:40 - Анікщяй (за адресою)
  • 23:30 - Вільнюс (за адресою)
  • 00:00 - Тракай (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 33 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
17:30 у цей день
Вінниця, Україна
≈ 30 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
00:00 через день
Тракай, Литва
За адресою
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Вінниця - Тракай №17428

  • 17:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 19:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 21:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 01:00 - КПП "Брест"
  • 08:00 - Друскінінкай (за адресою)
  • 09:00 - Алітус (за адресою)
  • 09:40 - Бірштонас (за адресою)
  • 10:30 - Маріямполе (за адресою)
  • 11:10 - Каунас (за адресою)
  • 11:50 - Йонава (за адресою)
  • 12:20 - Кедайняй (за адресою)
  • 13:30 - Юрбаркас (за адресою)
  • 14:00 - Таураге (за адресою)
  • 15:00 - Шилуте (за адресою)
  • 16:00 - Клайпеда (за адресою)
  • 16:10 - Шауляй (за адресою)
  • 16:30 - Паланга (за адресою)
  • 17:30 - Мажейкяй (за адресою)
  • 18:30 - Радвілішкіс (за адресою)
  • 19:10 - Паневежис (за адресою)
  • 19:40 - Пасваліс (за адресою)
  • 20:30 - Купишкіс (за адресою)
  • 21:00 - Рокишкіс (за адресою)
  • 21:40 - Зарасай (за адресою)
  • 22:10 - Утена (за адресою)
  • 22:40 - Анікщяй (за адресою)
  • 23:30 - Вільнюс (за адресою)
  • 00:00 - Тракай (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 30 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі