Автобусних рейсів: 21552
Відгуки пасажирів: 1

Розклад автобусів Йонава

Розклад автобусів до м. Йонава (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
03:50 у цей день
Йонава, Литва
З адреси
≈ 19 год. 10 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
23:00 у цей день
Чернівці, Україна
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Йонава - Чернівці №18708

  • 03:50 - Йонава (з адреси)
  • 04:30 - Каунас (з адреси)
  • 05:10 - Маріямполе (з адреси)
  • 06:00 - Бірштонас (з адреси)
  • 06:40 - Алітус (з адреси)
  • 07:30 - Друскінінкай (з адреси)
  • 14:30 - КПП "Брест"
  • 20:30 - Івано-Франківськ (АВ, вул. Залізнична, 30)
  • 23:00 - Чернівці (АВ, вул. Головна, 219)
Час у дорозі: ≈ 19 год. 10 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
03:50 у цей день
Йонава, Литва
З адреси
≈ 16 год. 40 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
20:30 у цей день
Івано-Франківськ, Україна
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Йонава - Івано-Франківськ №18709

  • 03:50 - Йонава (з адреси)
  • 04:30 - Каунас (з адреси)
  • 05:10 - Маріямполе (з адреси)
  • 06:00 - Бірштонас (з адреси)
  • 06:40 - Алітус (з адреси)
  • 07:30 - Друскінінкай (з адреси)
  • 14:30 - КПП "Брест"
  • 20:30 - Івано-Франківськ (АВ, вул. Залізнична, 30)
Час у дорозі: ≈ 16 год. 40 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
03:50 у цей день
Йонава, Литва
З адреси
≈ 32 год. 25 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
12:15 на наступ.
Запоріжжя, Україна
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Йонава - Запоріжжя №18513

  • 03:50 - Йонава (з адреси)
  • 04:30 - Каунас (з адреси)
  • 05:10 - Маріямполе (з адреси)
  • 06:00 - Бірштонас (з адреси)
  • 06:40 - Алітус (з адреси)
  • 07:30 - Друскінінкай (з адреси)
  • 14:30 - КПП "Брест"
  • 19:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 22:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 23:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 00:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 02:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 06:30 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 08:30 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 10:00 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
  • 12:15 - Запоріжжя (АВ, просп. Соборний, 20)
Час у дорозі: ≈ 32 год. 25 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
03:50 у цей день
Йонава, Литва
З адреси
≈ 30 год. 10 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
10:00 на наступ.
Дніпро, Україна
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Йонава - Дніпро №18514

  • 03:50 - Йонава (з адреси)
  • 04:30 - Каунас (з адреси)
  • 05:10 - Маріямполе (з адреси)
  • 06:00 - Бірштонас (з адреси)
  • 06:40 - Алітус (з адреси)
  • 07:30 - Друскінінкай (з адреси)
  • 14:30 - КПП "Брест"
  • 19:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 22:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 23:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 00:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 02:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 06:30 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 08:30 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 10:00 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
Час у дорозі: ≈ 30 год. 10 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
03:50 у цей день
Йонава, Литва
З адреси
≈ 28 год. 40 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
08:30 на наступ.
Харків, Україна
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 5 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Йонава - Харків №18515

  • 03:50 - Йонава (з адреси)
  • 04:30 - Каунас (з адреси)
  • 05:10 - Маріямполе (з адреси)
  • 06:00 - Бірштонас (з адреси)
  • 06:40 - Алітус (з адреси)
  • 07:30 - Друскінінкай (з адреси)
  • 14:30 - КПП "Брест"
  • 19:30 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 22:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 23:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 00:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 02:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 06:30 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 08:30 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
Час у дорозі: ≈ 28 год. 40 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі