Автобусних рейсів: 20827
Відгуки пасажирів: 1

Розклад автобусів Зарасай

Розклад автобусів до м. Зарасай (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Телефони гарячої лінії з питань перетину кордону. Докладніше...
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
17:50
Зарасай, Литва
З адреси
≈ 35 год. 10 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
150 €
05:00
Херсон, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Зарасай - Херсон №17674

  • 17:50 - Зарасай (з адреси)
  • 18:30 - Рокишкіс (з адреси)
  • 19:00 - Купишкіс (з адреси)
  • 19:50 - Пасваліс (з адреси)
  • 20:20 - Паневежис (з адреси)
  • 21:00 - Радвілішкіс (з адреси)
  • 22:00 - Мажейкяй (з адреси)
  • 23:00 - Паланга (з адреси)
  • 23:20 - Шауляй (з адреси)
  • 23:30 - Клайпеда (з адреси)
  • 00:30 - Шилуте (з адреси)
  • 01:30 - Таураге (з адреси)
  • 02:30 - Юрбаркас (з адреси)
  • 03:20 - Кедайняй (з адреси)
  • 03:50 - Йонава (з адреси)
  • 04:30 - Каунас (з адреси)
  • 05:10 - Маріямполе (з адреси)
  • 06:00 - Бірштона (з адреси)
  • 06:40 - Алітус (з адреси)
  • 07:30 - Друскінінкай (з адреси)
  • 14:30 - КПП "Брест"
  • 18:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 19:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 21:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 00:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 02:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
  • 04:00 - Миколаїв (АВ, просп. Богоявленський, 21)
  • 05:00 - Херсон (АВ, вул. Полковника Кедровського, 1)
Час у дорозі: ≈ 35 год. 10 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
17:50
Зарасай, Литва
З адреси
≈ 34 год. 10 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
150 €
04:00
Миколаїв, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Зарасай - Миколаїв №17675

  • 17:50 - Зарасай (з адреси)
  • 18:30 - Рокишкіс (з адреси)
  • 19:00 - Купишкіс (з адреси)
  • 19:50 - Пасваліс (з адреси)
  • 20:20 - Паневежис (з адреси)
  • 21:00 - Радвілішкіс (з адреси)
  • 22:00 - Мажейкяй (з адреси)
  • 23:00 - Паланга (з адреси)
  • 23:20 - Шауляй (з адреси)
  • 23:30 - Клайпеда (з адреси)
  • 00:30 - Шилуте (з адреси)
  • 01:30 - Таураге (з адреси)
  • 02:30 - Юрбаркас (з адреси)
  • 03:20 - Кедайняй (з адреси)
  • 03:50 - Йонава (з адреси)
  • 04:30 - Каунас (з адреси)
  • 05:10 - Маріямполе (з адреси)
  • 06:00 - Бірштона (з адреси)
  • 06:40 - Алітус (з адреси)
  • 07:30 - Друскінінкай (з адреси)
  • 14:30 - КПП "Брест"
  • 18:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 19:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 21:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 00:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 02:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
  • 04:00 - Миколаїв (АВ, просп. Богоявленський, 21)
Час у дорозі: ≈ 34 год. 10 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
17:50
Зарасай, Литва
З адреси
≈ 32 год. 10 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
150 €
02:00
Одеса, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Зарасай - Одеса №17676

  • 17:50 - Зарасай (з адреси)
  • 18:30 - Рокишкіс (з адреси)
  • 19:00 - Купишкіс (з адреси)
  • 19:50 - Пасваліс (з адреси)
  • 20:20 - Паневежис (з адреси)
  • 21:00 - Радвілішкіс (з адреси)
  • 22:00 - Мажейкяй (з адреси)
  • 23:00 - Паланга (з адреси)
  • 23:20 - Шауляй (з адреси)
  • 23:30 - Клайпеда (з адреси)
  • 00:30 - Шилуте (з адреси)
  • 01:30 - Таураге (з адреси)
  • 02:30 - Юрбаркас (з адреси)
  • 03:20 - Кедайняй (з адреси)
  • 03:50 - Йонава (з адреси)
  • 04:30 - Каунас (з адреси)
  • 05:10 - Маріямполе (з адреси)
  • 06:00 - Бірштона (з адреси)
  • 06:40 - Алітус (з адреси)
  • 07:30 - Друскінінкай (з адреси)
  • 14:30 - КПП "Брест"
  • 18:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 19:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 21:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 00:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 02:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
Час у дорозі: ≈ 32 год. 10 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
17:50
Зарасай, Литва
З адреси
≈ 30 год. 10 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
150 €
00:00
Умань, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Зарасай - Умань №17677

  • 17:50 - Зарасай (з адреси)
  • 18:30 - Рокишкіс (з адреси)
  • 19:00 - Купишкіс (з адреси)
  • 19:50 - Пасваліс (з адреси)
  • 20:20 - Паневежис (з адреси)
  • 21:00 - Радвілішкіс (з адреси)
  • 22:00 - Мажейкяй (з адреси)
  • 23:00 - Паланга (з адреси)
  • 23:20 - Шауляй (з адреси)
  • 23:30 - Клайпеда (з адреси)
  • 00:30 - Шилуте (з адреси)
  • 01:30 - Таураге (з адреси)
  • 02:30 - Юрбаркас (з адреси)
  • 03:20 - Кедайняй (з адреси)
  • 03:50 - Йонава (з адреси)
  • 04:30 - Каунас (з адреси)
  • 05:10 - Маріямполе (з адреси)
  • 06:00 - Бірштона (з адреси)
  • 06:40 - Алітус (з адреси)
  • 07:30 - Друскінінкай (з адреси)
  • 14:30 - КПП "Брест"
  • 18:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 19:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 21:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 00:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
Час у дорозі: ≈ 30 год. 10 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
17:50
Зарасай, Литва
З адреси
≈ 27 год. 40 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
150 €
21:30
Вінниця, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Зарасай - Вінниця №17678

  • 17:50 - Зарасай (з адреси)
  • 18:30 - Рокишкіс (з адреси)
  • 19:00 - Купишкіс (з адреси)
  • 19:50 - Пасваліс (з адреси)
  • 20:20 - Паневежис (з адреси)
  • 21:00 - Радвілішкіс (з адреси)
  • 22:00 - Мажейкяй (з адреси)
  • 23:00 - Паланга (з адреси)
  • 23:20 - Шауляй (з адреси)
  • 23:30 - Клайпеда (з адреси)
  • 00:30 - Шилуте (з адреси)
  • 01:30 - Таураге (з адреси)
  • 02:30 - Юрбаркас (з адреси)
  • 03:20 - Кедайняй (з адреси)
  • 03:50 - Йонава (з адреси)
  • 04:30 - Каунас (з адреси)
  • 05:10 - Маріямполе (з адреси)
  • 06:00 - Бірштона (з адреси)
  • 06:40 - Алітус (з адреси)
  • 07:30 - Друскінінкай (з адреси)
  • 14:30 - КПП "Брест"
  • 18:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 19:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 21:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
Час у дорозі: ≈ 27 год. 40 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі