Автобусних рейсів: 20827
Відгуки пасажирів: 1

Розклад автобусів Гаага

Розклад автобусів до м. Гаага (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Телефони гарячої лінії з питань перетину кордону. Докладніше...
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
12:00
Львів, Україна
≈ 39 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
220 €
03:00
Гаага, Нідерланди
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Львів - Гаага №19307

  • 12:00 - Львів (Залізниця, пл. Двірцева, 1)
  • 10:00 - КПП "Медика"
  • 22:00 - Амстердам (за адресою)
  • 22:30 - Апелдорн (за адресою)
  • 23:00 - Арнем (за адресою)
  • 23:30 - Бреда (за адресою)
  • 00:00 - Венло (за адресою)
  • 00:30 - Ґронінґен (за адресою)
  • 01:00 - Зволле (за адресою)
  • 01:30 - Роттердам (за адресою)
  • 02:00 - Тілбург (за адресою)
  • 02:30 - Утрехт (за адресою)
  • 03:00 - Гаага (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 39 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі