Автобусних рейсів: 28457
Відгуки пасажирів: 0

Розклад автобусів Гданськ

Розклад автобусів до м. Гданськ (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
12:00 у цей день
Гданськ, Польща
З адреси
≈ 26 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
14:00 на наступ.
Львів, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Гданськ - Львів №15255

  • 12:00 - Гданськ (з адреси)
  • 17:00 - Варшава (з адреси)
  • 19:30 - Люблін (з адреси)
  • 21:00 - Радом (з адреси)
  • 23:30 - Лодзь (з адреси)
  • 02:00 - Познань (з адреси)
  • 04:00 - Вроцлав (з адреси)
  • 06:00 - Катовиці (з адреси)
  • 07:30 - Краків (з адреси)
  • 10:00 - Ряшів (з адреси)
  • 11:30 - КПП "Медика"
  • 14:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
Час у дорозі: ≈ 26 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!
03:00 у цей день
Львів, Україна
≈ 43 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
22:30 на наступ.
Гданськ, Польща
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Львів - Гданськ №15147

  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 04:30 - КПП "Медика"
  • 06:30 - Ряшів (за адресою)
  • 08:00 - Краків (за адресою)
  • 10:00 - Катовиці (за адресою)
  • 12:00 - Вроцлав (за адресою)
  • 14:00 - Познань (за адресою)
  • 16:30 - Лодзь (за адресою)
  • 17:30 - Радом (за адресою)
  • 18:30 - Люблін (за адресою)
  • 19:30 - Варшава (за адресою)
  • 22:30 - Гданськ (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 43 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!
12:00 у цей день
Гданськ, Польща
З адреси
≈ 21 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
09:00 на наступ.
Запоріжжя, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Гданськ - Запоріжжя №15246

  • 12:00 - Гданськ (з адреси)
  • 17:00 - Варшава (з адреси)
  • 19:30 - Люблін (з адреси)
  • 21:00 - Радом (з адреси)
  • 23:30 - Лодзь (з адреси)
  • 02:00 - Познань (з адреси)
  • 04:00 - Вроцлав (з адреси)
  • 06:00 - Катовиці (з адреси)
  • 07:30 - Краків (з адреси)
  • 10:00 - Ряшів (з адреси)
  • 11:30 - КПП "Медика"
  • 14:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 16:45 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 18:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 19:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 20:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 22:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 03:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 05:00 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 07:40 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
  • 09:00 - Запоріжжя (АВ, просп. Соборний, 20)
Час у дорозі: ≈ 21 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!
12:00 у цей день
Гданськ, Польща
З адреси
≈ 19 год. 40 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
07:40 на наступ.
Дніпро, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Гданськ - Дніпро №15247

  • 12:00 - Гданськ (з адреси)
  • 17:00 - Варшава (з адреси)
  • 19:30 - Люблін (з адреси)
  • 21:00 - Радом (з адреси)
  • 23:30 - Лодзь (з адреси)
  • 02:00 - Познань (з адреси)
  • 04:00 - Вроцлав (з адреси)
  • 06:00 - Катовиці (з адреси)
  • 07:30 - Краків (з адреси)
  • 10:00 - Ряшів (з адреси)
  • 11:30 - КПП "Медика"
  • 14:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 16:45 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 18:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 19:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 20:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 22:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 03:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 05:00 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 07:40 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
Час у дорозі: ≈ 19 год. 40 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!
12:00 у цей день
Гданськ, Польща
З адреси
≈ 17 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
05:00 на наступ.
Харків, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Гданськ - Харків №15248

  • 12:00 - Гданськ (з адреси)
  • 17:00 - Варшава (з адреси)
  • 19:30 - Люблін (з адреси)
  • 21:00 - Радом (з адреси)
  • 23:30 - Лодзь (з адреси)
  • 02:00 - Познань (з адреси)
  • 04:00 - Вроцлав (з адреси)
  • 06:00 - Катовиці (з адреси)
  • 07:30 - Краків (з адреси)
  • 10:00 - Ряшів (з адреси)
  • 11:30 - КПП "Медика"
  • 14:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 16:45 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 18:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 19:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 20:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 22:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 03:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 05:00 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
Час у дорозі: ≈ 17 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі

Приложение