Автобусних рейсів: 20858
Відгуки пасажирів: 1

Розклад автобусів Гданськ

Розклад автобусів до м. Гданськ (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Телефони гарячої лінії з питань перетину кордону. Докладніше...
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
12:00
Гданськ, Польща
З адреси
≈ 30 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
120 €
18:30
Чернівці, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Гданськ - Чернівці №15374

  • 12:00 - Гданськ (з адреси)
  • 17:00 - Варшава (з адреси)
  • 19:30 - Люблін (з адреси)
  • 21:00 - Радом (з адреси)
  • 23:30 - Лодзь (з адреси)
  • 02:00 - Познань (з адреси)
  • 04:00 - Вроцлав (з адреси)
  • 06:00 - Катовиці (з адреси)
  • 07:30 - Краків (з адреси)
  • 10:00 - Ряшів (з адреси)
  • 11:30 - КПП "Медика"
  • 16:00 - Івано-Франківськ (АВ, вул. Залізнична, 30)
  • 18:30 - Чернівці (АВ, вул. Головна, 219)
Час у дорозі: ≈ 30 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
12:00
Гданськ, Польща
З адреси
≈ 28 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
120 €
16:00
Івано-Франківськ, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Гданськ - Івано-Франківськ №15375

  • 12:00 - Гданськ (з адреси)
  • 17:00 - Варшава (з адреси)
  • 19:30 - Люблін (з адреси)
  • 21:00 - Радом (з адреси)
  • 23:30 - Лодзь (з адреси)
  • 02:00 - Познань (з адреси)
  • 04:00 - Вроцлав (з адреси)
  • 06:00 - Катовиці (з адреси)
  • 07:30 - Краків (з адреси)
  • 10:00 - Ряшів (з адреси)
  • 11:30 - КПП "Медика"
  • 16:00 - Івано-Франківськ (АВ, вул. Залізнична, 30)
Час у дорозі: ≈ 28 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
08:00
Запоріжжя, Україна
≈ 38 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
120 €
22:30
Гданськ, Польща
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Запоріжжя - Гданськ №15138

  • 08:00 - Запоріжжя (АВ, просп. Соборний, 20)
  • 09:20 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
  • 12:00 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 14:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 18:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 20:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 21:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 00:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 04:30 - КПП "Медика"
  • 06:30 - Ряшів (за адресою)
  • 08:00 - Краків (за адресою)
  • 10:00 - Катовиці (за адресою)
  • 12:00 - Вроцлав (за адресою)
  • 14:00 - Познань (за адресою)
  • 16:30 - Лодзь (за адресою)
  • 17:30 - Радом (за адресою)
  • 18:30 - Люблін (за адресою)
  • 19:30 - Варшава (за адресою)
  • 22:30 - Гданськ (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 38 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
09:20
Дніпро, Україна
≈ 37 год. 10 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
120 €
22:30
Гданськ, Польща
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Дніпро - Гданськ №15139

  • 09:20 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
  • 12:00 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 14:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 18:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 20:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 21:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 00:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 04:30 - КПП "Медика"
  • 06:30 - Ряшів (за адресою)
  • 08:00 - Краків (за адресою)
  • 10:00 - Катовиці (за адресою)
  • 12:00 - Вроцлав (за адресою)
  • 14:00 - Познань (за адресою)
  • 16:30 - Лодзь (за адресою)
  • 17:30 - Радом (за адресою)
  • 18:30 - Люблін (за адресою)
  • 19:30 - Варшава (за адресою)
  • 22:30 - Гданськ (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 37 год. 10 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
12:00
Харків, Україна
≈ 34 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
120 €
22:30
Гданськ, Польща
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Харків - Гданськ №15140

  • 12:00 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 14:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 18:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 20:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 21:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 00:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 04:30 - КПП "Медика"
  • 06:30 - Ряшів (за адресою)
  • 08:00 - Краків (за адресою)
  • 10:00 - Катовиці (за адресою)
  • 12:00 - Вроцлав (за адресою)
  • 14:00 - Познань (за адресою)
  • 16:30 - Лодзь (за адресою)
  • 17:30 - Радом (за адресою)
  • 18:30 - Люблін (за адресою)
  • 19:30 - Варшава (за адресою)
  • 22:30 - Гданськ (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 34 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі