Автобусних рейсів: 21891
Відгуки пасажирів: 1

Розклад автобусів Познань

Розклад автобусів до м. Познань (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
15:00 у цей день
Стрий, Україна
≈ 12 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
03:00 на наступ.
Познань, Польща
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Стрий - Познань №15431

  • 15:00 - Стрий (АВ)
  • 17:00 - КПП "Медика"
  • 19:00 - Ряшів (за адресою)
  • 21:00 - Краків (за адресою)
  • 23:00 - Катовиці (за адресою)
  • 01:00 - Вроцлав (за адресою)
  • 03:00 - Познань (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 12 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
02:00 у цей день
Познань, Польща
З адреси
≈ 44 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
22:30 на наступ.
Київ, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Познань - Київ №15303

  • 02:00 - Познань (з адреси)
  • 04:00 - Вроцлав (з адреси)
  • 06:00 - Катовиці (з адреси)
  • 07:30 - Краків (з адреси)
  • 10:00 - Ряшів (з адреси)
  • 11:30 - КПП "Медика"
  • 14:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 16:45 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 18:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 19:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 20:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 22:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
Час у дорозі: ≈ 44 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
02:00 у цей день
Познань, Польща
З адреси
≈ 42 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
20:30 на наступ.
Житомир, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Познань - Житомир №15305

  • 02:00 - Познань (з адреси)
  • 04:00 - Вроцлав (з адреси)
  • 06:00 - Катовиці (з адреси)
  • 07:30 - Краків (з адреси)
  • 10:00 - Ряшів (з адреси)
  • 11:30 - КПП "Медика"
  • 14:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 16:45 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 18:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 19:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 20:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
Час у дорозі: ≈ 42 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
02:00 у цей день
Познань, Польща
З адреси
≈ 41 год. 15 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
19:15 на наступ.
Новоград-Волинський, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Познань - Новоград-Волинський №15306

  • 02:00 - Познань (з адреси)
  • 04:00 - Вроцлав (з адреси)
  • 06:00 - Катовиці (з адреси)
  • 07:30 - Краків (з адреси)
  • 10:00 - Ряшів (з адреси)
  • 11:30 - КПП "Медика"
  • 14:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 16:45 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 18:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 19:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
Час у дорозі: ≈ 41 год. 15 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
02:00 у цей день
Познань, Польща
З адреси
≈ 40 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
18:00 на наступ.
Рівне, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Познань - Рівне №15307

  • 02:00 - Познань (з адреси)
  • 04:00 - Вроцлав (з адреси)
  • 06:00 - Катовиці (з адреси)
  • 07:30 - Краків (з адреси)
  • 10:00 - Ряшів (з адреси)
  • 11:30 - КПП "Медика"
  • 14:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 16:45 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 18:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
Час у дорозі: ≈ 40 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі