Автобусних рейсів: 21891
Відгуки пасажирів: 1

Розклад автобусів Радом

Розклад автобусів до м. Радом (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
21:00 у цей день
Радом, Польща
З адреси
≈ 20 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
17:30 на наступ.
Ужгород, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Радом - Ужгород №15457

  • 21:00 - Радом (з адреси)
  • 23:30 - Лодзь (з адреси)
  • 02:00 - Познань (з адреси)
  • 04:00 - Вроцлав (з адреси)
  • 06:00 - Катовиці (з адреси)
  • 07:30 - Краків (з адреси)
  • 10:00 - Ряшів (з адреси)
  • 11:30 - КПП "Медика"
  • 14:30 - Стрий (АВ)
  • 16:45 - Мукачево (АВ, вул. Академіка Павлова, 14)
  • 17:30 - Ужгород (АВ, просп. Свободи, 26)
Час у дорозі: ≈ 20 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
21:00 у цей день
Радом, Польща
З адреси
≈ 25 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
22:30 на наступ.
Київ, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Радом - Київ №15281

  • 21:00 - Радом (з адреси)
  • 23:30 - Лодзь (з адреси)
  • 02:00 - Познань (з адреси)
  • 04:00 - Вроцлав (з адреси)
  • 06:00 - Катовиці (з адреси)
  • 07:30 - Краків (з адреси)
  • 10:00 - Ряшів (з адреси)
  • 11:30 - КПП "Медика"
  • 14:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 16:45 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 18:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 19:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 20:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 22:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
Час у дорозі: ≈ 25 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
21:00 у цей день
Радом, Польща
З адреси
≈ 23 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
20:30 на наступ.
Житомир, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Радом - Житомир №15282

  • 21:00 - Радом (з адреси)
  • 23:30 - Лодзь (з адреси)
  • 02:00 - Познань (з адреси)
  • 04:00 - Вроцлав (з адреси)
  • 06:00 - Катовиці (з адреси)
  • 07:30 - Краків (з адреси)
  • 10:00 - Ряшів (з адреси)
  • 11:30 - КПП "Медика"
  • 14:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 16:45 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 18:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 19:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 20:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
Час у дорозі: ≈ 23 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
21:00 у цей день
Радом, Польща
З адреси
≈ 22 год. 15 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
19:15 на наступ.
Новоград-Волинський, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Радом - Новоград-Волинський №15283

  • 21:00 - Радом (з адреси)
  • 23:30 - Лодзь (з адреси)
  • 02:00 - Познань (з адреси)
  • 04:00 - Вроцлав (з адреси)
  • 06:00 - Катовиці (з адреси)
  • 07:30 - Краків (з адреси)
  • 10:00 - Ряшів (з адреси)
  • 11:30 - КПП "Медика"
  • 14:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 16:45 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 18:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 19:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
Час у дорозі: ≈ 22 год. 15 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!
21:00 у цей день
Радом, Польща
З адреси
≈ 21 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
18:00 на наступ.
Рівне, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Радом - Рівне №15284

  • 21:00 - Радом (з адреси)
  • 23:30 - Лодзь (з адреси)
  • 02:00 - Познань (з адреси)
  • 04:00 - Вроцлав (з адреси)
  • 06:00 - Катовиці (з адреси)
  • 07:30 - Краків (з адреси)
  • 10:00 - Ряшів (з адреси)
  • 11:30 - КПП "Медика"
  • 14:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 16:45 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 18:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
Час у дорозі: ≈ 21 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Обрати дату Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі