Автобусних рейсів: 20399
Відгуки пасажирів: 1

Розклад автобусів Варшава

Розклад автобусів до м. Варшава (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Телефони гарячої лінії з питань перетину кордону. Докладніше...
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
17:00
Варшава, Польща
З адреси
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
120 €
18:30
Чернівці, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Варшава - Чернівці №15376

  • 17:00 - Варшава (з адреси)
  • 19:30 - Люблін (з адреси)
  • 21:00 - Радом (з адреси)
  • 23:30 - Лодзь (з адреси)
  • 02:00 - Познань (з адреси)
  • 04:00 - Вроцлав (з адреси)
  • 06:00 - Катовиці (з адреси)
  • 07:30 - Краків (з адреси)
  • 10:00 - Ряшів (з адреси)
  • 11:30 - КПП "Медика"
  • 16:00 - Івано-Франківськ (АВ, вул. Залізнична, 30)
  • 18:30 - Чернівці (АВ, вул. Головна, 219)
Час у дорозі: ≈ 25 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
17:00
Варшава, Польща
З адреси
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
120 €
16:00
Івано-Франківськ, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Варшава - Івано-Франківськ №15377

  • 17:00 - Варшава (з адреси)
  • 19:30 - Люблін (з адреси)
  • 21:00 - Радом (з адреси)
  • 23:30 - Лодзь (з адреси)
  • 02:00 - Познань (з адреси)
  • 04:00 - Вроцлав (з адреси)
  • 06:00 - Катовиці (з адреси)
  • 07:30 - Краків (з адреси)
  • 10:00 - Ряшів (з адреси)
  • 11:30 - КПП "Медика"
  • 16:00 - Івано-Франківськ (АВ, вул. Залізнична, 30)
Час у дорозі: ≈ 23 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
14:50
Львів, Україна
Щодня
45-50 |
Без пішого перетину кордону
900 ₴
23:00
Варшава, Польща
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Львів - Варшава №21539

  • 14:50 - Львів (Залізниця, пл. Двірцева, 1)
  • 16:30 - КПП "Медика"
  • 19:00 - Ряшів (за адресою)
  • 19:30 - Краків (за адресою)
  • 20:00 - Катовиці (за адресою)
  • 20:30 - Вроцлав (за адресою)
  • 21:00 - Познань (за адресою)
  • 21:30 - Лодзь (за адресою)
  • 22:00 - Радом (за адресою)
  • 22:30 - Люблін (за адресою)
  • 23:00 - Варшава (АВ, Aleje Jerozolimskie, 144)
Час у дорозі: ≈ 08 год. 10 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
08:00
Запоріжжя, Україна
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
120 €
19:30
Варшава, Польща
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Запоріжжя - Варшава №15148

  • 08:00 - Запоріжжя (АВ, просп. Соборний, 20)
  • 09:20 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
  • 12:00 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 14:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 18:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 20:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 21:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 00:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 04:30 - КПП "Медика"
  • 06:30 - Ряшів (за адресою)
  • 08:00 - Краків (за адресою)
  • 10:00 - Катовиці (за адресою)
  • 12:00 - Вроцлав (за адресою)
  • 14:00 - Познань (за адресою)
  • 16:30 - Лодзь (за адресою)
  • 17:30 - Радом (за адресою)
  • 18:30 - Люблін (за адресою)
  • 19:30 - Варшава (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 35 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
09:20
Дніпро, Україна
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
120 €
19:30
Варшава, Польща
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Дніпро - Варшава №15149

  • 09:20 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
  • 12:00 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 14:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 18:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 20:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 21:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 00:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 04:30 - КПП "Медика"
  • 06:30 - Ряшів (за адресою)
  • 08:00 - Краків (за адресою)
  • 10:00 - Катовиці (за адресою)
  • 12:00 - Вроцлав (за адресою)
  • 14:00 - Познань (за адресою)
  • 16:30 - Лодзь (за адресою)
  • 17:30 - Радом (за адресою)
  • 18:30 - Люблін (за адресою)
  • 19:30 - Варшава (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 34 год. 10 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі