Автобусних рейсів: 26340
Відгуки пасажирів: 0

Розклад автобусів Вроцлав

Розклад автобусів до м. Вроцлав (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
04:00 у цей день
Вроцлав, Польща
З адреси
≈ 13 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
17:30 у цей день
Ужгород, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Вроцлав - Ужгород №15466

  • 04:00 - Вроцлав (з адреси)
  • 06:00 - Катовиці (з адреси)
  • 07:30 - Краків (з адреси)
  • 10:00 - Ряшів (з адреси)
  • 11:30 - КПП "Медика"
  • 14:30 - Стрий (АВ)
  • 16:45 - Мукачево (АВ, вул. Академіка Павлова, 14)
  • 17:30 - Ужгород (АВ, просп. Свободи, 26)
Час у дорозі: ≈ 13 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!
04:00 у цей день
Вроцлав, Польща
З адреси
≈ 25 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
05:00 на наступ.
Харків, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Вроцлав - Харків №15312

  • 04:00 - Вроцлав (з адреси)
  • 06:00 - Катовиці (з адреси)
  • 07:30 - Краків (з адреси)
  • 10:00 - Ряшів (з адреси)
  • 11:30 - КПП "Медика"
  • 14:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 16:45 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 18:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 19:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 20:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 22:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 03:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 05:00 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
Час у дорозі: ≈ 25 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!
09:00 у цей день
Херсон, Україна
≈ 23 год. 00 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
08:00 на наступ.
Вроцлав, Польща
За адресою
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Херсон - Вроцлав №14995

  • 09:00 - Херсон (АВ, вул. Полковника Кедровського, 1)
  • 10:00 - Миколаїв (АВ, просп. Богоявленський, 21)
  • 12:00 - Одеса (АВ, вул. Колонтаївська, 58)
  • 15:00 - Умань (АВ, вул. Київська, 1)
  • 17:30 - Вінниця (АВ, вул. Київська, 8)
  • 19:30 - Хмельницький (АВ, ш. Вінницьке, 23)
  • 21:00 - Тернопіль (АВ, вул. Живова, 7)
  • 00:00 - КПП "Медика"
  • 02:00 - Ряшів (за адресою)
  • 04:00 - Краків (за адресою)
  • 06:00 - Катовиці (за адресою)
  • 08:00 - Вроцлав (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 23 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!
04:00 у цей день
Вроцлав, Польща
З адреси
≈ 42 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
22:30 на наступ.
Київ, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Вроцлав - Київ №15315

  • 04:00 - Вроцлав (з адреси)
  • 06:00 - Катовиці (з адреси)
  • 07:30 - Краків (з адреси)
  • 10:00 - Ряшів (з адреси)
  • 11:30 - КПП "Медика"
  • 14:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 16:45 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 18:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 19:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 20:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 22:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
Час у дорозі: ≈ 42 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!
04:00 у цей день
Вроцлав, Польща
З адреси
≈ 40 год. 30 хв.
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
20:30 на наступ.
Житомир, Україна
Оплата при посадці!

Розклад автобуса Вроцлав - Житомир №15316

  • 04:00 - Вроцлав (з адреси)
  • 06:00 - Катовиці (з адреси)
  • 07:30 - Краків (з адреси)
  • 10:00 - Ряшів (з адреси)
  • 11:30 - КПП "Медика"
  • 14:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 16:45 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 18:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 19:15 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 20:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
Час у дорозі: ≈ 40 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі

Приложение