Автобусних рейсів: 17884
Відгуки пасажирів: 1

Розклад автобусів Вроцлав

Розклад автобусів до м. Вроцлав (час відправлення, час прибуття, час у дорозі, ціна квитка) та у зворотному напрямку. Безкоштовне бронювання квитків.
Телефони гарячої лінії з питань перетину кордону. Докладніше...
Бронювання квитків - безкоштовно. Оплата при посадці!
11:00
Чернівці, Україна
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
120 €
00:30
Вроцлав, Польща
За адресою
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 15 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Чернівці - Вроцлав №15366

  • 11:00 - Чернівці (АВ, вул. Головна, 219)
  • 13:20 - Івано-Франківськ (АВ, вул. Залізнична, 30)
  • 16:30 - КПП "Медика"
  • 18:30 - Ряшів (за адресою)
  • 20:30 - Краків (за адресою)
  • 22:30 - Катовіце (за адресою)
  • 00:30 - Вроцлав (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 13 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
13:20
Івано-Франківськ, Україна
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
120 €
00:30
Вроцлав, Польща
За адресою
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 15 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Івано-Франківськ - Вроцлав №15367

  • 13:20 - Івано-Франківськ (АВ, вул. Залізнична, 30)
  • 16:30 - КПП "Медика"
  • 18:30 - Ряшів (за адресою)
  • 20:30 - Краків (за адресою)
  • 22:30 - Катовіце (за адресою)
  • 00:30 - Вроцлав (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 11 год. 10 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
04:00
Вроцлав, Польща
З адреси
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
120 €
18:30
Чернівці, Україна
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 15 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Вроцлав - Чернівці №15386

  • 04:00 - Вроцлав (з адреси)
  • 06:00 - Катовіце (з адреси)
  • 07:30 - Краків (з адреси)
  • 10:00 - Ряшів (з адреси)
  • 11:30 - КПП "Медика"
  • 16:00 - Івано-Франківськ (АВ, вул. Залізнична, 30)
  • 18:30 - Чернівці (АВ, вул. Головна, 219)
Час у дорозі: ≈ 38 год. 30 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
04:00
Вроцлав, Польща
З адреси
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
120 €
16:00
Івано-Франківськ, Україна
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 15 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Вроцлав - Івано-Франківськ №15387

  • 04:00 - Вроцлав (з адреси)
  • 06:00 - Катовіце (з адреси)
  • 07:30 - Краків (з адреси)
  • 10:00 - Ряшів (з адреси)
  • 11:30 - КПП "Медика"
  • 16:00 - Івано-Франківськ (АВ, вул. Залізнична, 30)
Час у дорозі: ≈ 36 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!
08:00
Запоріжжя, Україна
Щодня
8-18 |
Без пішого перетину кордону
120 €
12:00
Вроцлав, Польща
За адресою
Оплата при посадці!
Увага! В період з 25 грудня по 15 січня умови бронювання та вартість квитків може відрізнятися!

Розклад автобуса Запоріжжя - Вроцлав №15201

  • 08:00 - Запоріжжя (АВ, просп. Соборний, 20)
  • 09:20 - Дніпро (АВ, вул. Курчатова, 10)
  • 12:00 - Харків (АВ, просп. Юрія Гагаріна, 22)
  • 14:00 - Полтава (АВ, вул. Великотирнівська, 7)
  • 18:30 - Київ (АВ, просп. Науки, 1)
  • 20:30 - Житомир (АВ, вул. Київська, 93)
  • 21:45 - Новоград-Волинський (АВ, вул. Шевченка, 45)
  • 23:00 - Рівне (АВ, вул. Київська, 40)
  • 00:15 - Луцьк (АВ, вул. Конякіна, 39)
  • 03:00 - Львів (АВ, вул. Стрийська, 109)
  • 04:30 - КПП "Медика"
  • 06:30 - Ряшів (за адресою)
  • 08:00 - Краків (за адресою)
  • 10:00 - Катовіце (за адресою)
  • 12:00 - Вроцлав (за адресою)
Час у дорозі: ≈ 28 год. 00 хв.

*Час по заданому маршруту може відрізнятися у разі затримок при проходженні МАПП, погодних умов та обставин на дорозі.


Забронювати Оплата при посадці!

Міжнародний сервіс онлайн-бронювання квитків на автобусні рейси з України до Європейського Союзу, Росії, Білорусії, Молдови та у зворотному напрямку.

м. Київ, пр-т Науки, 1/2

м. Берлін, вул. Месседамм, 8

м. Москва, Електродний проїзд, 16

м. Мінськ, вул. Бобруйська, 6

м. Кишинів, вул. Митрополит Варлаам, 58

Соціальні мережі